David Gilmour

fat old sun

Moderátor: bery

Zamčeno
Uživatelský avatar
FleetingGlimpse
piper
Příspěvky: 489
Registrován: 21.08.2005 21:59:10
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FleetingGlimpse »

NatkA píše:Standíku,keby si bol otcom 16,ktorej v poslednom čase hojne šibe,pochopil by si... :lol:

NatkA
No, to ze ti v posledni dobe hojne sibe vim dobre, ale stejne...ale mas pravdu, byt jim taky bych mel strach te pustit na spacir do Nemecka. A nema cenu to uz asi resit :)
The sun is the same in a relative way but you're older,
shorter of breath and one day closer to death

fernetti
piper
Příspěvky: 3329
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

FleetingGlimpse píše:
NatkA píše:Standíku,keby si bol otcom 16,ktorej v poslednom čase hojne šibe,pochopil by si... :lol:

NatkA
No, to ze ti v posledni dobe hojne sibe vim dobre, ale stejne...ale mas pravdu, byt jim taky bych mel strach te pustit na spacir do Nemecka. A nema cenu to uz asi resit :)
to máš pravdu, v tomto threadu to neřešte.

btw. co říkáte na island jam ?
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
FleetingGlimpse
piper
Příspěvky: 489
Registrován: 21.08.2005 21:59:10
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FleetingGlimpse »

fernetti píše:
FleetingGlimpse píše:
NatkA píše:Standíku,keby si bol otcom 16,ktorej v poslednom čase hojne šibe,pochopil by si... :lol:

NatkA
No, to ze ti v posledni dobe hojne sibe vim dobre, ale stejne...ale mas pravdu, byt jim taky bych mel strach te pustit na spacir do Nemecka. A nema cenu to uz asi resit :)
to máš pravdu, v tomto threadu to neřešte.

btw. co říkáte na island jam ?
krasny blues, hlavne ze zacatku mi dost evokuje SOYCD.

Btw jde vam video v te nejvyssi kvalite? Mne hraje jen zvuk.
The sun is the same in a relative way but you're older,
shorter of breath and one day closer to death

fernetti
piper
Příspěvky: 3329
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

FleetingGlimpse píše:
krasny blues, hlavne ze zacatku mi dost evokuje SOYCD.

Btw jde vam video v te nejvyssi kvalite? Mne hraje jen zvuk.
mně to včera jelo, dnes nevím. škoda, že je to jen stream, ale prý se dá někde splašit soft, který by umožnil video uložit.
pro mě island jam evokuje pěkně zasmušilou náladu, asi fakt nejblíž k WYWH, ale je vidět, že je to jen takové dolování nápadů při omílání jedné variace, takový polotovar, takže se těším, až to pánové ve studiu ještě přebrousí a vyleští :). ale pak věřím, že to bude paráda.

btw. mám docela strach, aby david na strat úplně nezanevřel a nehrál CN v hamburku na něco jiného. to by mě docela mrzelo, páč jak už jsem tu psal jinde, tak zvuk, který mu šel z jeho elektriky na jeho sólovém dvd mě k té skladbě vůbec nešel.
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
FleetingGlimpse
piper
Příspěvky: 489
Registrován: 21.08.2005 21:59:10
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FleetingGlimpse »

fernetti píše:
FleetingGlimpse píše:
krasny blues, hlavne ze zacatku mi dost evokuje SOYCD.

Btw jde vam video v te nejvyssi kvalite? Mne hraje jen zvuk.
mně to včera jelo, dnes nevím. škoda, že je to jen stream, ale prý se dá někde splašit soft, který by umožnil video uložit.
pro mě island jam evokuje pěkně zasmušilou náladu, asi fakt nejblíž k WYWH, ale je vidět, že je to jen takové dolování nápadů při omílání jedné variace, takový polotovar, takže se těším, až to pánové ve studiu ještě přebrousí a vyleští :). ale pak věřím, že to bude paráda.

btw. mám docela strach, aby david na strat úplně nezanevřel a nehrál CN v hamburku na něco jiného. to by mě docela mrzelo, páč jak už jsem tu psal jinde, tak zvuk, který mu šel z jeho elektriky na jeho sólovém dvd mě k té skladbě vůbec nešel.
Jo, to umi treba ASFRecorder. Ale prave ze mne vcera jelo video jen z toho low-q streamu, u toho high-q mi hral jen zvuk..A dnes jsem to zkousel a to same. Tak jestli to tobe funguje, tak bys to mohl sosnout a nekam to hodit :)
The sun is the same in a relative way but you're older,
shorter of breath and one day closer to death

fernetti
piper
Příspěvky: 3329
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

jinak dnes je na davidově sajtě další nová fotečka, tentokrát s pány crosbym a nashem, kteří mají zpívat v úvodní skladbě "on an island". když si vzpomenu na některé parádní sbory, které kdysi spolu zpívali, tak mlaskám už teď - určitě to bude paráda...

no a ještě jedno info: tlak fandů na to, aby david rozšířil své turné do celého světa (teď jsou ofic. potvrzeny koncerty v sedmi zemích a třinácti městech) je už tak velký (stačí si přečíst vzkazy, které tam lidi do fóra postují), že management chladí vášně a horké hlavy seč může a vyzývá lidi k rozumu :) :) :)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
NatkA
legend
Příspěvky: 178
Registrován: 03.11.2005 15:01:04
Bydliště: Žilina

Příspěvek od NatkA »

Dnes som kukala :shock: na DVD "David Gilmour in concert",a poviem vám (čo už asi všetci viete) ,že ten koncert bol naprosto úžasný!!! Doteraz som taký skvelý koncert nevidela.Klobúk dolu,Mr. Dave! :lol:

PS:Dave nespieval len piesne z repertoáru Pink Floyd,ale spieval aj piesne,mne celkom neznáme,nevie niekto,čo to boli za skladby? Že by jeho sólová tvorba??? :?:

NatkA
"I´ve been mad for fucking years,absolutely years,been over the edge for yonks,been working me buns off for bands...

fernetti
piper
Příspěvky: 3329
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

NatkA píše:Dnes som kukala :shock: na DVD "David Gilmour in concert",a poviem vám (čo už asi všetci viete) ,že ten koncert bol naprosto úžasný!!! Doteraz som taký skvelý koncert nevidela.Klobúk dolu,Mr. Dave! :lol:

PS:Dave nespieval len piesne z repertoáru Pink Floyd,ale spieval aj piesne,mne celkom neznáme,nevie niekto,čo to boli za skladby? Že by jeho sólová tvorba??? :?:

NatkA
více viz. např. AMAZON: http://www.amazon.com/gp/product/B00006 ... bly Numb
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
NatkA
legend
Příspěvky: 178
Registrován: 03.11.2005 15:01:04
Bydliště: Žilina

Příspěvek od NatkA »

...fernetti,ty si zlato :lol:

NatkA
"I´ve been mad for fucking years,absolutely years,been over the edge for yonks,been working me buns off for bands...

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1721
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

Víte, že Dave není jen výborný kytarista, ale i zdatný hráč na klávesy?? Během turné About Face si sám hrál doprovod v Out Of The Blue.
What do you mean interesting?

Uživatelský avatar
the Dark Lord
piper
Příspěvky: 850
Registrován: 19.08.2005 11:39:56
Bydliště: Turnov

Příspěvek od the Dark Lord »

No jo, no. Kdo umí, ten umí . . .
Já umim hrát akorát tak na rádio . . .
Obrázek

Uživatelský avatar
NatkA
legend
Příspěvky: 178
Registrován: 03.11.2005 15:01:04
Bydliště: Žilina

Příspěvek od NatkA »

Ani sa moc nedivím... :wink: Dave je šikula :)
...ale bezatk by som ho chcela vidieť :wink:...

NatkA
"I´ve been mad for fucking years,absolutely years,been over the edge for yonks,been working me buns off for bands...

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1721
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

NatkA píše:Ani sa moc nedivím... :wink: Dave je šikula :)
...ale bezatk by som ho chcela vidieť :wink:...

NatkA
Můžeš ho vidět... Mám záznam z toho koncertu :wink:
What do you mean interesting?

Uživatelský avatar
NatkA
legend
Příspěvky: 178
Registrován: 03.11.2005 15:01:04
Bydliště: Žilina

Příspěvek od NatkA »

Úha!Ty by si mi to bol ochotný poslať? Väčšinou tu platí heslo niečo za niečo,ale ja ti akosi nemám čo ponúknuť :cry: .Mám všetky CD a DVD,ale predpokladám,že tie ty už dávno máš. Tak čo??? :?:

NatkA
"I´ve been mad for fucking years,absolutely years,been over the edge for yonks,been working me buns off for bands...

Uživatelský avatar
NatkA
legend
Příspěvky: 178
Registrován: 03.11.2005 15:01:04
Bydliště: Žilina

Příspěvek od NatkA »

Ešte dačo k Daveovi! Počuli ste dačo o tom,že Dave robil modela v Praíži??? :wink:

NatkA
"I´ve been mad for fucking years,absolutely years,been over the edge for yonks,been working me buns off for bands...

Zamčeno