David Gilmour Live - Červenec 2006

fat old sun

Moderátor: bery

Odpovědět
Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1857
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

Ogi:

koupil jsem 2 á 99, 1 á 71,50. Teď ještě mažu do banky. Lze totiž zaplatit hned pro rychlejší vyřízení na základě potvrzené objednávky, nebo po doručení šeku z Rakouska. POZOR, při platbě je třeba uvést Auftragsnummer. To může být problém při platbě těchto rozdílných vstupenek, každá má tohle číslo jiné.

Uživatelský avatar
ogi
piper
Příspěvky: 680
Registrován: 22.10.2005 19:53:36
Bydliště: nikde

Příspěvek od ogi »

ja objednal za 71,- ale listek si vyzvednu v kase pred koncertem odpadl mi poplatek za postovny odpoledne brnknu na tu hotlajnu

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1857
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

Tam je ňáký číslo? Já žádný nenašel.

Uživatelský avatar
ogi
piper
Příspěvky: 680
Registrován: 22.10.2005 19:53:36
Bydliště: nikde

Příspěvek od ogi »

clam.at ne ale listky neprodava clam. ale oeticket.com a na ty sajtne najdes hotline podivej se na adresu otevrenyho okna s listkama s clamu te to posle prave na oeticket.com
tel.01-96006

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1857
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

Aha. Ale snad už ho teď nebudu potřebovat, radši budu mít lupeny v ruce.
A poštovný děleno třema je snesitelný. Ještě to zaplatit, zkoušel jsem to přes inernetový bankovnictví v KB, ale ta nenabízí Erste Bank, tak počkám na Zahlschein a zaplatím to přes ČSOB, tam by neměl být problém.

Uživatelský avatar
ogi
piper
Příspěvky: 680
Registrován: 22.10.2005 19:53:36
Bydliště: nikde

Příspěvek od ogi »

jasny ja zase nechci riskovat ze mi to vyberou postaci a raci si to vyzvednu na miste

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1857
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

Je to doporučeně, tak snad to klapne. Tady aby měl člověk bobky, dokud to nemá v ruce. Takhle ty bobky nebudu mít až do 27.7. Uf.

Uživatelský avatar
ogi
piper
Příspěvky: 680
Registrován: 22.10.2005 19:53:36
Bydliště: nikde

Příspěvek od ogi »

Richard:Ty myslis ze ti prijde faktura??a jak?? postou nebo mejlem???to sem ted resil s kamosem nak to nechapu ja bych to zalepil na konto number co mi postnuli duvod placeni ordernumber

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1857
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

Ogi:
Vstupenky lze zaplatit na základě mailové zprávy "Ihre Ticket-Bestellung" - to je to, co Ti postli na základě objednávky. Tam je číslo konta, včetně kódu IBAN a BIC (BIC u nás nahrazuje SWIFTkód ). Podle sdělení v KB BIC není podstatný, IBAN ano. Pak je tam číslo Auuftragsnummer (číslo Tvé objednávky) - to je třeba zadat. Jestli přijde Zahlschein z Rakous poštou, nebo mailem mi není z objednávky jasné, ale domnívám se, že poštou. Jednak objednávka požadovala poštovní adresu a potom je tam sdělení, že Zahlschein přijde za několik dní (mailem by to asi šlo hned). Výše poplatku za předčasné zaplacení, nebo za zaplacení formou Zahlschein je stejná, v KB je to 825,- Kč přes elektronické bankovnictví, na přepážce je to ještě + 300,-Kč. Já asi počkám na Zahlschein, ještě se dojdu zeptat do té ČSOB, asi nebude problém uhradit přímo na přepážce v KČ v aktuálním kurzu. Eventuelně ještě zkusíme zavolat přímo na ten prodej. Tak info pro Tebe i ostatní. Kdyby něco, tak to ještě zkusím zjistit...

Uživatelský avatar
Harman
piper
Příspěvky: 309
Registrován: 24.11.2005 20:23:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harman »

Hele a kolik to bude stát do Mnichova? tohle je na mě asi už trošku moc drahý
Live In Peace

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1857
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

To bude skoro nemlich to samý. Juknu se.

Uživatelský avatar
ogi
piper
Příspěvky: 680
Registrován: 22.10.2005 19:53:36
Bydliště: nikde

Příspěvek od ogi »

Richard dik moc ale tohle vsechno uz vim nechapal jsem jestli to prijde do schramky nebo jak..
jinak mrknete sem : http://www.clam.at/fileadmin/DAVID_GILMOUR_SITZPLAN.pdf
podle tohodle byla asi hloupost kupovat za 99 ejro mam pocit ze to jsou listky na V.I.P fleka

Uživatelský avatar
ogi
piper
Příspěvky: 680
Registrován: 22.10.2005 19:53:36
Bydliště: nikde

Příspěvek od ogi »

Richard:
neni ve tvim pripade lepsi sednout na nakej pojezd a zaplatit to v rakousich????ten poplatek za prevod je kua bestialni :evil: :evil: :evil:
ZLODEJI

Uživatelský avatar
ogi
piper
Příspěvky: 680
Registrován: 22.10.2005 19:53:36
Bydliště: nikde

Příspěvek od ogi »

Rikárdo:
vlakem s budějic do linze
http://jizdnirady.atlas.cz/ConnRes.asp? ... &link=9893

a můžeš si to zakoupit na fleku 8) 8) 8)
2 hod 39 min, 126 km
než někomu cpát prachy do křtánu :idea: :idea:
šmejdi jedni ouřednický :evil: :evil: :evil:

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1857
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

Ogi, díkes Ti za jízdní řády a ostatní. Jsem za jedno s Tebou, že je to prasárna, taková cena za za převod, vstupenky navíc taky nejsou zrovna za hubičku. Informace jsem zkusil sem poslat i pro ostatní. Myslím, že nepojdem jen my dva. Mám problém s časem, nemám kdy tam dojet, mám práce, že už je mi z toho šoufl - eeee. Zatím nic nepřišlo, tak stále čekám na poštu.

Odpovědět