David Gilmour Live - Červenec 2006

fat old sun

Moderátor: bery

Odpovědět
fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

Richard píše:
fernetti píše:tak ještě přihazuju pár fotek od romana, který byl s námi taky u toho:
Jen mně mrzí, že nemám z té cesty naše společné foto: Expedice DG 2006 :(
nojo, mě to taky napadlo až doma:( bylo prostě hektické až běda :(
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Jádro
piper
Příspěvky: 490
Registrován: 22.08.2005 11:35:14
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Jádro »

Takže: konečně jsem sesmolil výběr fotek z Mnichova (ty moc rozmázlé jsem vyházel). Je to tady: http://marvin.gfxs.cz/~quash/gilmour/
Moc jsem se s tím nemazal, takže se nedivte, že tam a) blbne čeština, b) Jsou tam titulky jako "Moje album", "Můj obrázek" apod :)

Fotky byly původně v rozlišení 2048x1536, změnšil jsem je na polovic, to podle mě pro web stačí :) Kdyby měl někdo zájem o některou z fotek v původním rozlišení, tak ať dá vědět. Jinak zásluhy musím připsat i Pepovi, první půlku jsme fotili na střídačku :)

Nakonec se v tom i pár slušných fotek najde :)
Akorát koukám, že mi to na automatiku nenastavilo ISO větší než 200 - to nechápu, kdybych to tušil tak ho vytáhnu ručně...
Nikdo není Gilmourovatější než Gilmour :D Nicméně když už, tak Dave Kilminster :wink:

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

Jádro píše: Akorát koukám, že mi to na automatiku nenastavilo ISO větší než 200 - to nechápu, kdybych to tušil tak ho vytáhnu ručně...
buď rád, že to iso vyšší nebylo, jinak bys to měl zašuměné až běda a fotky by nebyly ke koukání. btw. ta s číslem 45 je dost dobrá!
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
ogi
piper
Příspěvky: 680
Registrován: 22.10.2005 19:53:36
Bydliště: nikde

Příspěvek od ogi »

Jádro píše:
ogi píše:týý jo :!: na co ses to dal :!: :?:
Říká se tomu "sborový zpěv" a dělám to už skoro (v září) deset let :lol: Holt mám širokej záběr, no :) Ještě můžu prozradit, že na Bohemii budu v ateliéru "české baroko", kdyby se tam někdo chystal :)
joo to je v klidu
kdyz nekdo neco dela 10 let tak pro to ma dobrej duvod
vzadnym pripade sem to nechtel hanit ja jezdil 5 let po zabavach nekdy 4 ksefty tydne uz mi to lezlo na mozek se vsim sem prastil a brnkam si doma
ale je pravda ze bych si teda vrzl

sbor je ok musi tam bejt prdel

Uživatelský avatar
ogi
piper
Příspěvky: 680
Registrován: 22.10.2005 19:53:36
Bydliště: nikde

Příspěvek od ogi »

Jádro:
Fotky jsou teda mooc pekny poslednich 10-15 je fakt supr
ty Lasery to je bozi dilo

Uživatelský avatar
Jádro
piper
Příspěvky: 490
Registrován: 22.08.2005 11:35:14
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Jádro »

To jsem rád, že se fotky líbí, že jsem se s tím nemořil nadarmo :)

ogi: Baví mě to skoro stejně (když se daří), jako hrát rock :) (asi o 2 chlupy míň :D) Třeba zpívání Stabat Mater od Dvořáka pod vedením Petra Pálky (budiž mu země lehká, jeho je neskutečná škoda, byl to výbornej sbormistr a skvělej člověk... :cry:) ve 100 lidech byl nezapomenutelnej zážitek...
To je moje number one z klasiky, doporučuju si poslechnout verzi s českejma filharmonikama dirigovanou Wolfgangem Sawallischem :)
Normálně ale zpívám v menších sborech :) A řek bych, že v docela slušnejch (samozřejmě amatérský), jestli ale budu hrát (což chci, mám po těch pár letech absťák jak hrom), tak to budu muset omezit...ten volnej čas bohužel není nafukovací...
4 kšefty týdně to je teda dost :)
Nikdo není Gilmourovatější než Gilmour :D Nicméně když už, tak Dave Kilminster :wink:

Uživatelský avatar
ogi
piper
Příspěvky: 680
Registrován: 22.10.2005 19:53:36
Bydliště: nikde

Příspěvek od ogi »

4 to byl extrem ale kdyz se to slezlo tak me fakt bolely ruce
hlavne sem utek od tech lidi se kterejma jsem hral
videli jsme se vic jak se zenou doma :evil: :evil:

proste normalni náděničina

Uživatelský avatar
ogi
piper
Příspěvky: 680
Registrován: 22.10.2005 19:53:36
Bydliště: nikde

Příspěvek od ogi »

nechces mi postnout toho Dvoraka?
hele uplne sem byl mimo s dudackyho souboru :shock: :shock:
to byl jekot :!: :!:
se chystam do Strakonic na festak

pjekne to tu zasiram
:twisted: :twisted:

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

Dneska jsem si polabužil na živých nahrávkách z Klamu a k tomu jsem si znovu četl skvělý Fernettiho report.
Ideální kombinace, koncert jakoby opět ožil se vším všudy.
A díky koncertu dostalo CD On An Island pro mne další rozměr.

Uživatelský avatar
Petra
boy child
Příspěvky: 21
Registrován: 20.08.2005 17:28:49
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Petra »

Jádro píše: Nebyl jsem o víkendu doma, tak snad už se brzno k těm fotkám dostanu... :)
S tím Frýdlantem to vypadá asi bledě :(, což mě mrzí. V nějakém záchvatu (asi zpívací absťák kvůli prázdninám) jsem se přihlásil na Bohemia Cantat (http://www.bohemiacantat.cz), kterej je myslím ve stejným termínu, takže se do Frýdlantu nedostanu asi ani na koncerty (leda možná ve středu)...Kdyžtak se pak ještě ozvu, ale asi mi to časově nevyjde...
To je škoda :( tak mi kdyžtak mejlni kdyby náhodou...

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

tak jsem se po čase zase mrknul na davidovu oficiál sajtnu a musím říct, že další porce fotek z mnichova a clamu je opravdu parádní! posuďte sami: http://www.davidgilmour.com/galleries/gallerylatest.htm
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Petra
boy child
Příspěvky: 21
Registrován: 20.08.2005 17:28:49
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Petra »

ogi píše:Jádro:
Fotky jsou teda mooc pekny poslednich 10-15 je fakt supr
ty Lasery to je bozi dilo
Moje řeč :)

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

sice to už není v červenci, ale gdaňský koncert by mohl patřit i sem. takže co, janinkow, už jsi zpátky? jak bylo? napiš nám :)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Harman
piper
Příspěvky: 309
Registrován: 24.11.2005 20:23:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harman »

Vzhledem k tomu že jsem tam byl...tak se mi splnil můj celoživotní sen. S nějakejma čecháčkama sem se tam potkal, ale bylo jich tak 5 se vším všudy. Jel jsem stopem, takže su plnej zážitků toho před koncertem, koncertu i cesty zpátky. Na koncertě nezaznělo teda nic extra (jak třeba On The Turning Away v Itálii nebo kde), ale orchestr tomu dodal opravdu hodně. Improvizace tam bylo jak nasr.....no prostě hafo=) Hlavně Take A Breath si solidně natáhl. Fat Old Sun musel začít podruhé protože Dick Parry si zapomněl naxystat tu nějakou strunovou věc. u FOS se teda rozjel ještě víc, to jsem myslel že špatně slyším, ale na druhou stranu tam nezvládl odzpívat výšky, budiž mu to prominuto 8). High Hopes s orchestrem a opět pěkně natahované pasáže se sólem. Nebýt několika prvotních tónů u Echoes a slok, tak jsem jej málem nepoznal. Zakončení v podobě CN bylo opět jako vždy a všude vynikající. Byl jsem v sektoru B2 a přišlo mi, že si to ti lidi ani nevychutnávají, že se spíš snaží procpat dopředu tak, aby viděli, než aby si užili parádní zážitek. Ale co jsem slyšel dav z Ačka tak tam to asi žilo víc než dost. Údajně to nahrávala polská televize a měla to myslímže v neděli vysílat. Bohužel přesně nevím, jak to je, ale bootleg sem zatím nikde nepotkal. Toť asitak vše.
Live In Peace

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

ty projekční plátna byly jen nad podiem nebo i někde jinde? podle fotek, co jsem z gdaňsku viděl, byly sektory od podia děsně daleko. jak daleko jsi byl ty?
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Odpovědět