Australian Pink Floyd Show v Ostravě

srazy, revivaly a vše ostatní

Moderátor: bery

Odpovědět
Uživatelský avatar
skypekai
piper
Příspěvky: 368
Registrován: 13.11.2006 9:36:38
Bydliště: Kunovice

Příspěvek od skypekai »

tyjo to jsou docela pálky na druhou stranu... když si vezmu že na (originální!) The Cure jdu v T-Mobile aréně za 590 korun :D

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1980
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

uživatel píše:verm:) vic nez sobe:)
Mno... zda se, ze i mne Bery veri, ze mam ty listky koupene. :twisted: :twisted: :twisted:

Pokud si jeste nekdo chce koupit listky, tak snad bych se podelil o nekolik mych zkusenosti.

Pokud je vam jedno, kde budete sedet, tak je to nepodstatne.
Pokud vsak si chcete vybrat misto presneji, nastava mensi problem.
(Abych nekomu nedelal antireklamu a reklamu, nebudu uvazet web-stranky. Taky nejsem casty navstevnik koncertu, abych s kupovanim listku mel velkou zkusenost. Kdyz jsem kupoval listky na Waterse 2002 a 2007 jednoduse jsem vzal to, co bylo volne - mel jsem stesti, ale ted to bylo trochu jinak.)

Jednoduse... kdyz jsem si na zacatku tohoto tydne chtel koupit listek, tak jsem vyhledal ve stylu "Hlavne rychle, aby mne nepredbehli!" :D prvni web, kde se prodavali listky, ze je koupim. Urcite okolnosti vsak (nastesti) zpusobili, ze jsem (jsme) posunuli koupu listku na pozdeji (diky, pane F. :D )

Totizto spolecnost, u ktere jsme byli pripraveni kupovat listky, mela listky jen do sektroru po prave strane a pan F mel pozadavek, ze by rad slysel koncert ze stredu stadionu. Ktere (jak jsem predpokladal) "uz" nebyly na prodej. Sektory uprostred na jejich webu se tvarili jako "vyprodane".

Taky mi tou dobou zacalo vrtat v hlave, proc ta spolecnost prodava jen listky na pravo od podia, je predce nepravdepodobne, ze by vsechny sektory pred podiem a na levo od podia byly vyprodane, zatimco je volna jen prava strana. To prece nema logiku. Tak jsem dospel k me teorii, ze listky snad budou prodavat tri spolecnosti - jedna levou cast, druha pravou cast a treti stred stadionu.
(probudili se ve mne instinkty stopare...)

A tak jsem koumal a koumal. Napsal jsem nekolik mailu te spolecnosti a tak. Porozhledl jsem se po internetu, kde jsem po case objevil jinou spolecnost, ktera pro zmenu na svych strankach prodavala listky na levo od podia (zase nic pro nas! :D ). Pak jsem nasel zase jiny web, ktery na svych strankach uvadel jen ty dve spolecnosti jako prodejce listku - tj. cela prava a cela leva cast stadionu, ale zadna firma, ktera by prodavala listky uprostred. Rikal jsem si: "Ach jo, to je vsechno rezervovane pro VIPs? #-o " (Probudili se ve mne instinky pronasledovatele...)

Ale jak se rika "stesti sadne na kazdeho". Hledal jsem trochu dal a nasel jsem spolecnost, ktera prodavala listky v sektorech nachazejicich se uprostred stadionu , tj. pred podiem, a v nami vytouzenem sektoru nabizela plnych 30 mist! (Probudili se ve mne instinkty lovce.) Byla tam na prodej jedna jedina rada asi z 10 rad v sektoru. V momente mi stoupl adrenalin! Ja to nasel!!! - Tak jsem si pekne na obrazovce odpocital mista zleva a zprava, abych koupil listky primo uprostred (ideal pro pripadnou kvadrofonii...) a s chladnosti lovce jsem zacal odklikavat jednotlive okenka (Objednat?, Skutecne objednat?, Skutecne koupit?, Jste si tim jisti?) A kdyz uz to bylo jako v akci strilecce... pred poslednim oknem, ktere se ptalo zda to chci koupit, tam neco bylo napsano mensim pismem... "Jo", rikal jsem si, "to se predce nikdy necte pri podepisovani stavebniho sporeni, hypoteky, pujcky a tak... to zadny smrtelnik necte, ze jo?" ... Ale... ja jsem si to predce jenom procetl. Bylo tam napsany neco ve smyslu, ze pripadne provozovatel sluzby si muze neco pridat k cene listku....

Utrel jsem studeny pot z tvare a rikam si "Japato?" - muj prst tresouci se na poslednim "OK" se zastavil. Listek je listek, ale prachy jsou prachy, ze jo? A tak jsem si nasel "obchodni mista"... a hele... prodavaji to i v mem meste...

(Probudili se ve mne instinkty zabijaka.) Vykaslal jsem se na Internet a rozhodl se koupit listky po našemu. Vybral jsem zpod postele potrebny cash, zaklapl muj cerny kozeny kufrik, jeste jednou uhladil vlasy do zadu, skontroloval zasobnik, oblekl muj oblibeny cerny kozeny kabat, pred zrcadlem jsem si posunul klobouk pekne hezky mirne na stranu jak to mam v takovych pripadech v oblibe, nasadil slunecni brile a vydal se do ulic mesta hledat tu prokletou kancelar. 8)

Nasel jsem ji, pokonverzoval s hezkou slecnou, ktera byla nadsena ze chci v jejich podniku utratit nekolik tisic, koupil jsem listky... a bylo mi krasne!!! \:D/
Slecne jsem se podekoval, ze mi udelala radost, vyslouzil jsem si dalsi z tech okouzlujicich usmevu, a s listkama jsem vyrazil do ulic San Francisca.

Slunicko svitilo na azurove obloze, ptacci zpivali, vsichni lidi se usmivalii a mne hrali moje 4 listky. :lol: Na prechodu svitila zelena, tak jsem vykrocil v ustrety skvelim zitrkum, a... :notosnad: F... M....´s F.. za volantem toho auta jako by cekal jenom na mne a kdyz jsem se priblizil, vyrazil jako Michael Schumacher po zhasnuti cervenych svetel na startu a temer mne zrazil!!! Diky svym reflexum ziji i s listkama.

(Pouceni: Neverte semaforum, nekteri K...i za volantami aut je skutecne nevidi !!!!)

(Predpokladam, ze listky do stredni casti jsou rozdeleny mezi vice spolecnosti, protoze i tam, kde jsem kupoval listky, meli jenom nektere rady v sektorech. Pokud tedy by nekdo chtel i presnou radu v sektoru, musi hledat dal...)
skypekai píše:tyjo to jsou docela pálky na druhou stranu... když si vezmu že na (originální!) The Cure jdu v T-Mobile aréně za 590 korun :D
Neze bych se v tom nejak vyznal, ale predpokladam, ze cena listku taky zavisi od toho, kolik listku se proda - tj. pokud je vic mist na prodej, i cena je nizsi. Nevim ale, zda T-Mobile arena je vetci nez CEZ arena v Ostrave...

K te cene - z meho pohledu (Olomouc), kdyz uvazuji o tom, ze kdyby APF byli v T-Mobile arene v Praze za listek (snad) o 100 - 200 Kc levnejsi, tak bych ty penize stejne zaplatil za listek na vlak(+ metro), takze pro mne to cenove vyjde na stejno. Ty, mas do Ostravy taky bliz, nez do Prahy, ne? :wink:
Naposledy upravil(a) proti dne 30.11.2007 8:44:14, celkem upraveno 2 x.
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

fernetti
piper
Příspěvky: 3326
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

musím tady veřejně poděkovat protimu za jeho lovecko-zabijácké instinkty, díky nimž mám tu možnost sedět spolu s ním, berym a uživatelem přímo uprostřed! ostatním držím při shánění lupenů palce a veřím, že pokud protiho požádají přes SZ nebo přes mail o info, kde ty lístky do prostředního sektoru sehnat, dostanou od něj další potřebné info.

a ještě jednou díky tobě, proti! :palec:
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1980
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

fernetti píše:veřím, že pokud protiho požádají přes SZ nebo přes mail o info ...
Poradime, posluzime. :D
I kdyz, postaci vedet jedno:
Pokud nejsou na dane www-strance listky do vami zelaneho sektoru (v pravo, vlevo, uprostred, plocha, tribuna...), tak to neznamena, ze jsou vyprodane! (to jsem si na zacatku myslel i ja.) Jen hledat jinde.

(Az moc jednoduche, jen... nez jsem na to prisel. Rikam, nemam zadne zkusenosti s hledanim vstupenek... a pred touto zkusenosti by mne ani nenapadlo uvazovat o tom, ze spolecnosti si prodej listku - z hlediska trhu rozdeli tak nesikovne, ze dve berou cely bok na pravo a na levo, a ostatni (ty mensi) se podeli o ty "lepsi" listky - primo pred podiem. To dle meho skromneho nazoru dost postrada logiku...)
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Já bych také Protimu rád veřejně poděkoval, už se těším.

Dle toho co jsem viděl na videu je na co se těšit.
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
paulie
piper
Příspěvky: 252
Registrován: 21.08.2005 11:28:49
Bydliště: Příbor/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od paulie »

proti píše:pred poslednim oknem, ktere se ptalo zda to chci koupit, tam neco bylo napsano mensim pismem... "Jo", rikal jsem si, "to se predce nikdy necte pri podepisovani stavebniho sporeni, hypoteky, pujcky a tak... to zadny smrtelnik necte, ze jo?" ... Ale... ja jsem si to predce jenom procetl. Bylo tam napsany neco ve smyslu, ze pripadne provozovatel sluzby si muze neco pridat k cene listku....
Jojo. Dokud se budou o kulturu v naší zemičce starat Interkoncerts a jiní zmrdi, budou fanoušci dostávat podobné kudly do zad pořád. Nemůžu si pomoct, ale o takových společnostech se prostě nedokážu vyjadřovat slušně.

Uživatelský avatar
uživatel
seer of visions
Příspěvky: 159
Registrován: 05.01.2007 10:38:07
Bydliště: zlín, Třinec, Velké Karlovice :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uživatel »

taky bych ráda mooooooooooooooc poděkovala Protimu!!!!!! těším se :oops:
SHINE ON!

Uživatelský avatar
skypekai
piper
Příspěvky: 368
Registrován: 13.11.2006 9:36:38
Bydliště: Kunovice

Příspěvek od skypekai »

proti píše:Ty, mas do Ostravy taky bliz, nez do Prahy, ne? :wink:
blíž jo ale ne levněj. do prahy se dostanu za 100,- , což se o ostravě bohužel říct nedá..

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1980
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

uživatel píše:taky bych ráda mooooooooooooooc poděkovala Protimu!!!!!! těším se :oops:
:oops: :D
skypekai píše:blíž jo ale ne levněj. do prahy se dostanu za 100,- , což se o ostravě bohužel říct nedá..
Cas jsou penize, ne? :twisted:
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

Uživatelský avatar
ogi
piper
Příspěvky: 680
Registrován: 22.10.2005 19:53:36
Bydliště: nikde

Příspěvek od ogi »

LIDI to je neco \:D/
byl jsem na nich 2x to neco zazijete
snad se budu moct pripojit a pokecame wau moooc se tesim pro vsechny popirace revivalu =D> nevite jak hrajou klokani floyd

fernetti
piper
Příspěvky: 3326
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

HURÁ, OGI ŽIJE!!! =D> =D> =D>

(sorry za OT, ale nedalo mi to...)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
ogi
piper
Příspěvky: 680
Registrován: 22.10.2005 19:53:36
Bydliště: nikde

Příspěvek od ogi »

:oops: :oops: :oops: :mrgreen:
ahoj kamaradi :mrgreen:
jojo stejskalo se mi po Vas muj cas ale neuprosne bezi a za kratko se zase odmlcim ale jen na chvili pak Vam ty stojaty wody scerim hehe

no lupenky na aussiky sem dneska objednal B7 za 790

Fernett a Ricard hele zadny ze se zase slezem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

na rogerovi sem potkal tipa co mel tricko jako ja tak mu rikam"cao woe jak to de?"a on " a ty ses co zac? :mrgreen: :mrgreen:

kdybych mel srovnat Benesovskyho a ausii tak aussi to sou fakt profici ale Benesak to mel zivelnejsi no ale ty svetla to je bombicka

fernetti
piper
Příspěvky: 3326
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

ogi píše::oops: :oops: :oops: :mrgreen:
ahoj kamaradi :mrgreen:
jojo stejskalo se mi po Vas muj cas ale neuprosne bezi a za kratko se zase odmlcim ale jen na chvili pak Vam ty stojaty wody scerim hehe

no lupenky na aussiky sem dneska objednal B7 za 790

Fernett a Ricard hele zadny ze se zase slezem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

na rogerovi sem potkal tipa co mel tricko jako ja tak mu rikam"cao woe jak to de?"a on " a ty ses co zac? :mrgreen: :mrgreen:

kdybych mel srovnat Benesovskyho a ausii tak aussi to sou fakt profici ale Benesak to mel zivelnejsi no ale ty svetla to je bombicka
skvělá zpráva - páč B7 patří NÁM!!! (minimálně ty, bery, uživatel, proti, já a velká část fanklubu pf.cz tam budem :) )
teď ještě richard a spol. aby se k nám přidal a bude mejdan jak vyšitý \:D/
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1847
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

Zdar mládenci !!! :D

Takže jedu též! Tak uvidíme jestli se uvidíme! :D
Welcome my son, welcome to the machine

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1847
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

ogi píše:na rogerovi sem potkal tipa co mel tricko jako ja tak mu rikam"cao woe jak to de?"a on " a ty ses co zac? :mrgreen: :mrgreen:
Já to nebyl, určitě bych poznal tvoje jedinečné "kua woe" :mrgreen:
Welcome my son, welcome to the machine

Odpovědět