The Wall v Českém Krumlově

srazy, revivaly a vše ostatní

Moderátor: bery

Uživatelský avatar
Jana
piper
Příspěvky: 332
Registrován: 19.08.2005 10:11:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jana »

Ahojky, tak Krumlov skvělej...

Tady jsem nechala trochu delší popis i s fotkama, který se trochu povedly - http://irmis.bloguje.cz/393906-dlouhy-a ... vikend.php

Jinak, Fernetti :) tos nás teda fakt převezl :lol: :lol: Nejlepší bylo, že někdo nám tam dokonce řekl, že už jsi jel domů... Takže jsi tam byl a ani o tom nevíš :lol: :lol:
Finally I understand the feelings of the few
Ashes and diamonds, foe and friend
- We were all equal in the end...

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

Jana píše:Ahojky, tak Krumlov skvělej...

Tady jsem nechala trochu delší popis i s fotkama, který se trochu povedly - http://irmis.bloguje.cz/393906-dlouhy-a ... vikend.php

Jinak, Fernetti :) tos nás teda fakt převezl :lol: :lol: Nejlepší bylo, že někdo nám tam dokonce řekl, že už jsi jel domů... Takže jsi tam byl a ani o tom nevíš :lol: :lol:
hehe, to jsi mě opravdu pobavila, díky :) :)
ale já byl opravdu celý víkend doma v posteli. doufám, že snad už konečně se mi podaří přijít na další koncert, který anoncují na pinkloyd.cz - dark side of the moon v provedení bratří kašparů. sice moc nevím, co to bude zač, ale to neva, rád se nechám překvapit. (ona ta překvápka tak nějak už ke mně patří, či co...)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Jana
piper
Příspěvky: 332
Registrován: 19.08.2005 10:11:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jana »

No, taky jsem na to koukala - na tu Roudnici... Jen škoda, že je to ve čtvrtek - to to dělá trochu komplikovanější... Ale uvidíme... Třeba mě něco napadne. Každopádně jsem si říkala, jestli nechceš dorazit 22. září na sraz do PF café :)
Finally I understand the feelings of the few
Ashes and diamonds, foe and friend
- We were all equal in the end...

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

Jana píše:No, taky jsem na to koukala - na tu Roudnici... Jen škoda, že je to ve čtvrtek - to to dělá trochu komplikovanější... Ale uvidíme... Třeba mě něco napadne. Každopádně jsem si říkala, jestli nechceš dorazit 22. září na sraz do PF café :)
šmankote, dyť je to přes půl republiky!!! a navíc mám pocit, že fanklub má zrovna taky rande vespolek... no ještě nevím, je to v pátek a měl bych mít konečně volno, takže to zatím nepohřbívám. uvidíme. když tak dej včas předem info do placu a pak dám vědět co a jak, ju?
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Jádro
piper
Příspěvky: 490
Registrován: 22.08.2005 11:35:14
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Jádro »

Krumlov opravdu stál za to - i táhnout se napříč celou republikou :) Ještě, že bylo pěkně a jelo se dobře :)
Akorát mě štvalo, že jsme museli v neděli ráno zase frčet zpátky, protože jsem na tom nahrávání sborovýho CD nějak nemoh nebejt... A takovou kosu ve stanu jsem snad nezažil a doufám, že už nezažiju :) Na to můj letní spacáček teda stavěnej nebyl...:)

Koncert byl parádní po všech stránkách, akorát na můj vkus trochu moc nahlas, vzhledem k tomu, že jsme byli relativně blízko pódiu.

S tou Roudnicí to je dost nepraktický (proč proboha čtvrtek?), je to dvě hodiny autem od Liberce (podle mě to bude o něco víc) - ví někdo v kolik to skončí? A vůbec, založte na to někdo vlákno :)
Naposledy upravil(a) Jádro dne 14.09.2006 7:52:46, celkem upraveno 1 x.
Nikdo není Gilmourovatější než Gilmour :D Nicméně když už, tak Dave Kilminster :wink:

Uživatelský avatar
Jádro
piper
Příspěvky: 490
Registrován: 22.08.2005 11:35:14
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Jádro »

Teď mi došlo: vždyť 17.11. je státní svátek :) To jsem ale blesk :)
Nikdo není Gilmourovatější než Gilmour :D Nicméně když už, tak Dave Kilminster :wink:

Odpovědět