Kytara zapojená do počítače, efektové pluginy, simulace komb

útulna pro muzikanty, výtvarníky a další kreativce ovlivněné tvorbou pink floyd

Moderátor: bery

Jak máte zapojenou kytaru?

Do počítače s použitím nějakého sofware
1
14%
Klasicky do komba
4
57%
Používám oba způsoby
2
29%
Nijak, hraju "nasucho"
0
Žádná hlasování
Jinak (napište jak :) )
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 7

Uživatelský avatar
ogi
piper
Příspěvky: 680
Registrován: 22.10.2005 19:53:36
Bydliště: nikde

Příspěvek od ogi »

napis mi mejl kam ti mam postnout toho amplituba

Uživatelský avatar
Jádro
piper
Příspěvky: 490
Registrován: 22.08.2005 11:35:14
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Jádro »

ogi píše:napis mi mejl kam ti mam postnout toho amplituba
Máš ho v mailu :)
Nikdo není Gilmourovatější než Gilmour :D Nicméně když už, tak Dave Kilminster :wink:

Uživatelský avatar
ogi
piper
Příspěvky: 680
Registrován: 22.10.2005 19:53:36
Bydliště: nikde

Příspěvek od ogi »

Jádro:
nechces mi na oplatku postnout ten RT Player 2 :wink:

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

možná nesu dříví do lesa, ale třeba se to někomu bude líbit: české kytarové fórum - http://www.guitar-forum.wz.cz/forum/index.php
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Jádro
piper
Příspěvky: 490
Registrován: 22.08.2005 11:35:14
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Jádro »

fernetti píše:možná nesu dříví do lesa, ale třeba se to někomu bude líbit: české kytarové fórum - http://www.guitar-forum.wz.cz/forum/index.php
Neneseš, neznal jsem, dík :)
Nikdo není Gilmourovatější než Gilmour :D Nicméně když už, tak Dave Kilminster :wink:

Uživatelský avatar
Jádro
piper
Příspěvky: 490
Registrován: 22.08.2005 11:35:14
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Jádro »

Takže jsem si nakonec koupil ten Guitar Port. Není to úplně špatná věcička, dá se z toho dostat docela zajímavej zvuk, řek bych, že to má lepší zvuk než ten RT Player 2.
Akorát mě zamrzelo, že signál je vzorkovanej 44100Hz/16bit, myslel jsem že to umí víc... Asi se to vevnitř převzorkovává či co a na to aplikujou ty efekty, ale to teď hádám.

Jenom jsem se dost zapotil s lupancema, který mi to dělalo - musel jsem v nastavení hardwaru vypnout interní zvukovku, aby mi to šlapalo...

Taky propojení s Cubase VST32 se nakonec podařilo, i když teda horko těžko - ale moc jsem si s tím zatím v tomhle směru nehrál...

Ještě jsem se moc pobavil, když mi vůbec nešlo přečíst instalační CD :lol: Ale hodil jsem na to bobek, neb je na něm starší verze toho softwaru, nejnovější se dá přitom stáhnout legálně ze stránek Line6. To je tuším ten rozdíl mezi Guitar Port 2 a Guitar Port XT. Hardware je asi stejnej.

V krabičcce jsou teda převodníky a software zařídí zbytek, docela to ani není moc hardwarově náročný - mám 1.8Ghz Athlona a 512MB RAM a úplně v pohodě.

Nějaký drobný výhrady bych k tomu měl, ale jinak je to docela pěkná hračka :)

Časem možná nahraju nějakou ukázku, kdyby měl někdo zájem :)

Doufám, že tenhle post zaujme aspoň jednoho člověka - pro pocit, že jsem to nepsal zbytečně :D

ogi BTW: ten amplitube jsem si nakonec ani nenaistaloval :lol:
Nikdo není Gilmourovatější než Gilmour :D Nicméně když už, tak Dave Kilminster :wink:

Odpovědět