Z jiného soudku....Nechte zpívat Mišíka

plkání vážné i nevážné

Moderátor: bery

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Re: Z jiného soudku....Nechte zpívat Mišíka

Příspěvek od Richard »

fernetti píše:mně už dvd došlo před pár týdny, takže v čem je taková prodleva u richarda, nechápu. asi má někde ve spamové schránce dotaz od vydavatele, aby mu sdělil svou poštovní adresu. alespoň v mém případě tromu tak bylo.
Nedorazil ani žádný dotaz na adresu... :cry:
Inu, nic nového, u mne klasická situace. Asi nepřijde nic, dokud nezačnu ječet.
Welcome my son, welcome to the machine

volka.z
piper
Příspěvky: 262
Registrován: 20.06.2006 18:15:47

Re: Z jiného soudku....Nechte zpívat Mišíka

Příspěvek od volka.z »

[Nedorazil ani žádný dotaz na adresu... :cry:
Inu, nic nového, u mne klasická situace. Asi nepřijde nic, dokud nezačnu ječet.[/quote]

Nechte zpívat Mišíka ze stránek facebooku....
17 duben v 9:48 ·
..
Odměny pro HIT, HIT expedujeme postupně, tak jak stíháme podpisovat. Všichni vše dostanou. Díky za pochopení


...... Bery to měl do půl roku.... pak jsou další lhůty do roka ) .... podle příspěvku... příspěvek jsem psal dopoledne

A........... dnes mi dvd přišlo !!!!!! odpoledne jsem ho našel ...ve schránce =D> jen bez plakátu

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Z jiného soudku....Nechte zpívat Mišíka

Příspěvek od bery »

Mě přišel podepsaný plakát už možná před měsícem, DVD minulý týden.

Osobně podraz na Hithit neprožívám, nemyslel jsme ani předtím, že by to zrovna tenhle projekt potřeboval, věřím že na Mišíka by se sponzoři našli i tak. Podle mě to ale dělá dobrou reklamu tomuhle způsobu financování (crowdfunding) a pomůže to třeba někomu, kdo to bude potřebovat víc.
A celková cena kterou jsem zaplatil za dvd a plakát mi přijde fér a stejně bych to utratil za dvd, vstupenky a kdovíco.
...and after all we're only ordinary men Obrázek

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Z jiného soudku....Nechte zpívat Mišíka

Příspěvek od fernetti »

Bery, jak už jsem psal - peněz nelituju a jsem rád, že jsem přispěl. Jde mi o ten kalkul, který mě právěže od budoucích účastí na podobných akcích HitHitu odradil.
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

volka.z
piper
Příspěvky: 262
Registrován: 20.06.2006 18:15:47

Re: Z jiného soudku....Nechte zpívat Mišíka

Příspěvek od volka.z »

fernetti píše:........ Jde mi o ten kalkul, který mě právě že od budoucích účastí na podobných akcích HitHitu odradil.
Možná mi unikla pointa o tom co v té akci hithit bylo spekulací. Paradoxně je u toho hithit x akcí, které se střídavými úspěchy peníze získají nebo absolutně propadnou. Když jsem do tématu dal možnost účasti vycházel jsem ze znalosti věci aspoň v té rovině, že film je financován lidmi okolo Vladimíra Mišíka a režisérky Němcové a v druhé rovině ČT. Osobní rozhovorem s Vladimírem jsem čerpal z informace, dle které ČT svůj podíl kryla poskytnutím kapacit a možnostmi ČT, další díl nákladu pak byla na straně režie a spol. Paradoxně asi velcí sponzoři se do projektu nehrnuli
a tak podíl "nás obyčejných" věci pomohl, neboť dokončovací práce filmu s plánem premiéry nekorespondoval s nedostatkem prostředků.
Asi i samotný posun v událostech, které jsou součástí filmu byl s ohledem na finance nepředvídatelný.

Pro mne srdeční záležitost... a odměny? pohled sběratelský. Ale na to by byla asi zvláštní sekce .... kompletní diskografie jiných interpretů :D \:D/

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Re: Z jiného soudku....Nechte zpívat Mišíka

Příspěvek od Richard »

Teď to přišlo. To byl fofr... :|
Welcome my son, welcome to the machine

Odpovědět