Kompletní diskografie

řadová alba, singly, dvd, filmy

Moderátor: bery

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

tak takovouhle sbírku mít, to by bylo něco!!!

http://www.batini.com/_scripts/pinkfloyd.php
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

volka.z
piper
Příspěvky: 262
Registrován: 20.06.2006 18:15:47

Příspěvek od volka.z »

fernetti píše:tak takovouhle sbírku mít, to by bylo něco!!!

http://www.batini.com/_scripts/pinkfloyd.php
Fernetti, to mi nedělej :D ještě jsem nedal dohromady discografii podle pinkfloyd.cz a "bratra Františka" a Ty na mne zase toto.
Ale už si v tom musím taky asi udělat pořádek............. jen mám problém srovnávat to na ta čísla podle vydání a vydavatele :wink:

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

volka.z
piper
Příspěvky: 262
Registrován: 20.06.2006 18:15:47

Příspěvek od volka.z »

Opravdu počtení v jednotlivých odkazech. A jen zase další inspirace kam upřít pozornost při pátrání na netu?
Snad jen škoda, že s těch raritních,když už se něco objeví je cena za lidových 10000 a více.... ale snad se jednou zadaří a povede se laciněji.tuhle mi uniklo od dolar..........
Co do kvality vhodné,když si člověk chce dát dohromady vlastní přehledy.
Snad jen pro mne jsou ty z www.pinkfloyd.cz ty nepřehlednějších - kdy pod jedním názvem je uvedeno více vydavatelů.
To se člověk snáze dopátrá informací. Fernetti díky.

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

diskuse k OBTW v jiném vláknu mě přinutila podívat se po netu na stránky, které by se tímto boxem, potažmo minireplikami elpíček blíž zabývaly a našel jsem toto: http://www.minilps.net/

pro zájemce o tyhle (a jiné) japončíky povinná četba
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

volka.z
piper
Příspěvky: 262
Registrován: 20.06.2006 18:15:47

pro "méně náročné"

Příspěvek od volka.z »

tak se mi podařilo dáti dohromady moji diskografii titulů PF , které vlastním do PDF podoby.Aby pro úplnost bylo patrno o oč jde, pak v souboru jsou originály jsou vše jak uvedené co vlastním- bootlegy jsou jasné , ale tam jsem zatím nebyl tak důsledný

k nahlédnutí - Číslo zásilky: Uschovna4b6eeae59d91594

Úschovna.CZ.

na www.uschovna.cz - zájemcům pak pošlu více info....
nebo kdo to umí dát na net, pak jen uvítám

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

Odvážil bych se tedy kouknout :shock: , úschovna mi ale jen nadává...

A vím, že v Tvé kolekci bude na co koukat. =D>
Welcome my son, welcome to the machine

volka.z
piper
Příspěvky: 262
Registrován: 20.06.2006 18:15:47

Příspěvek od volka.z »

Richard píše:Odvážil bych se tedy kouknout :shock: , úschovna mi ale jen nadává...

A vím, že v Tvé kolekci bude na co koukat. =D>
.... tak jsem si taky nechal vynadat :lol: , už je to bohužel dlouho od uložení ! pak jsem nadával chvilku na O2 a nakonec se mi to podařilo znovu odeslat www.uschovna.cz a balík je k vyzvednutí - Uschovna4ba4abbc50cbd58

kdyby se to podařili někomu dát na www.ulozto.cz nic proti, mě se to prostě nanačte... neb s odesíláním dat podle poradce O2 ... mam být při 1KB/s spokojen, no že jsem nebyl je snad jasné

volka.z
piper
Příspěvky: 262
Registrován: 20.06.2006 18:15:47

Příspěvek od volka.z »

.... tak jsem si taky nechal vynadat :lol: , už je to bohužel dlouho od uložení ! pak jsem nadával chvilku na O2 a nakonec se mi to podařilo znovu odeslat www.uschovna.cz a balík je k vyzvednutí - Uschovna4ba4abbc50cbd58
upozornění :
pokud to bude staženo pak to lze stáhnout od 1.stažení následujících pouze 24 hodin

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

volka.z píše:...kdyby se to podařili někomu dát na www.ulozto.cz nic proti, mě se to prostě nanačte...
No to prostě nejde, tak jsem to s dovolením dal zde:

http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/695 ... .67MB.html

To pédéfko jsem jenom tak očima přelítnul a jdu si vyměnit pemprsky... :shock:
Welcome my son, welcome to the machine

volka.z
piper
Příspěvky: 262
Registrován: 20.06.2006 18:15:47

Příspěvek od volka.z »

Richard píše: http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/695 ... .67MB.html

To pédéfko jsem jenom tak očima přelítnul a jdu si vyměnit pemprsky... :shock:
Díky za "poklonu" - 27 x stažení asi někomu udělalo radost, tedy upřímě mě udělalo . Ono je i tak pořád co vylepšovat. A pokud bylo vzpomenuto před časem co dělá Ferneti, pak on mne ke zpracování přesvědčil.

volka.z
piper
Příspěvky: 262
Registrován: 20.06.2006 18:15:47

Příspěvek od volka.z »

Díky za "poklonu" - 27 x stažení asi někomu udělalo radost, tedy upřímě mě udělalo . Ono je i tak pořád co vylepšovat. A pokud bylo vzpomenuto před časem co dělá Ferneti, pak on mne ke zpracování přesvědčil.

Uplynul čas a v doplnění titulů jsem hodně pokročil, přesto by se něco chybějícího našlo ...

ROGER WATERS The Tide Is Turning (Rare 1990 Canadian 1-track promotional CD for the song taken from 'The Wall Live In Berlin', custom red & black printed disc CDP436).

pak tedy dotaz nevěděl by někdo z vás o tomto titulu?

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

volka.z píše:Uplynul čas a v doplnění titulů jsem hodně pokročil, přesto by se něco chybějícího našlo ...
Velká gratulace, to musí být krása, už tenkrát to bylo na slušnou floydovskou expozici =D>

Není to tohle?

http://991.com/Buy/ProductInformation.a ... ber=143297

Zdá se, že tu přece jenom nezůstanu sám \:D/
Welcome my son, welcome to the machine

volka.z
piper
Příspěvky: 262
Registrován: 20.06.2006 18:15:47

Příspěvek od volka.z »

Richarde máš pravdu,

skutečně se jedná o tento titul....Roger Waters 'Canada' CD single The Tide Is Turning jen jsem bohužel ani v tom časovém odstupu nevyšťoural a to se mi povedlo opatřit řadu z rarit a tím i sbírku rozšířit. Pokud se jedná o singly pak vydání z Kanady je pro mne zatím jediným z titulů, o kterém si myslím že mi chybí v CD verzi dle dostupných diskografií UK, USA, Canada Japonsko Francie resp.zbytek světa pro verze PF a sólová....

volka.z
piper
Příspěvky: 262
Registrován: 20.06.2006 18:15:47

Příspěvek od volka.z »

Jaké linky používáte při sledování diskografií. Odkazy uvedené v tématu oficiální tvorba jsou ve směs až na až na pár neaktuální, když už ne rovnou nefunkční ?

Z těch dobrých ... tedy hodně dobrých vidím pinkfloyd.cz

Odpovědět