Oh By The Way

řadová alba, singly, dvd, filmy

Moderátor: bery

volka.z
piper
Příspěvky: 262
Registrován: 20.06.2006 18:15:47

Oh By The Way

Příspěvek od volka.z »


Uživatelský avatar
Devilian
martyr
Příspěvky: 51
Registrován: 12.01.2008 13:14:06

Příspěvek od Devilian »

tohle je fakt luxusní set ale bohužel nemám peníze abych si to mohla pořídit... Ale aspoň už vím na co půjdou peníze z nějaké brigády :lol:

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Re: Oh By The Way

Příspěvek od proti »

volka.z píše:už jste si rozbalili svoje???
Ne, jeste jsem nenasel nikoho, kdo by mne tim darkem obdaril. :lol:

ale cekam na nej...
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Na mě je to taky trochu drahé tak zustanu u těch starých co mám.
Aproro Zbyňku, nechtěl by jsi udělat nějaké fotečky? Celkem by mě zajímalo jak to vypadá zblízka.
...and after all we're only ordinary men Obrázek

volka.z
piper
Příspěvky: 262
Registrován: 20.06.2006 18:15:47

Příspěvek od volka.z »

Bery musím se přiznat, že zatím po této verzi jen pokukuji,vím kde ji objednat, (4500 Kč),ale teď jsem se zaměřil na Gilmoura vč. promo k Live in Gdansk http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... %26ps%3D42 resp. http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... otohosting a tak je set v pořadí. Musím přiznat,že jsem napřiklad japonské od Obi jsem dosud nerozbalil a tak vlastně nestíhám naposlouchat , ale určitě na ně dojde.Jen mne to zaujalo jak se to dá zpracovat, aby člověk měl o důvod více si to pořídit.

volka.z
piper
Příspěvky: 262
Registrován: 20.06.2006 18:15:47

Příspěvek od volka.z »

Tak jsem monentálně špatně pochodil, neb koupě Gilmourovo cd/dvd ve verzi 3/2 setu z důvodu nedostupnosti zatím zústala dosti vzdálena -uvedený titul není ... a tak vzkaz pro Beryho, těch 14 CD dojde každým dnem , jen stačilo napsat "ježíškovi" aby to opatřil.... Toliko vzkaz pro Protiho ... třeba ho taky pozdraví, aneb nekupte to, takový pěkný. Podle prodejce hodně doporučil pro vysokou kvalitu zvuku. a tak si podle výše uvedené instruktáže "to svoje" rozbalím

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

tak to pěkně rozbal, zbyňku a hlavně srovnej se starými dobrými vinyly. myslím ten zvuk. a napiš nám o tom sem. jsem hodně zvědavý, jak tohle poměřování dopadne.
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

volka.z píše: Podle prodejce hodně doporučil pro vysokou kvalitu zvuku.
Chtelo by to spis nejake "objektivnejsi" (vic nezavisle) doporuceni, nezli od prodejce, ktery ma z toho provizi...

Ad koupe - myslim si, ze muj hudebni sluch neni az natolik jemny, aby postihl rozdil mezi Shine On Box Set a By the Way, takze zatim nekupuji.

A zda se, ze Jezisek me nema natolik rad, aby mi koupil takovy darek. :-)
Resp. asi nejsem tak hodny, abych si ten darek zaslouzil. :-)
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

volka.z
piper
Příspěvky: 262
Registrován: 20.06.2006 18:15:47

Příspěvek od volka.z »

(vic nezavisle) doporuceni - myslím si, že ten prodejce to tak neřešil, mluvil o hi-fi kvalitě nosičů jako takové až po té, když jsme se domluvili, že mi to pošle a pokud řekl, že sám je jejich majitelem, právě pro jejich kvalitu, pak to na rozhodnutí určitě vliv nemělo. Spíše to bylo to jediné, co mi v těch oficiálních vydáních chybělo. No a abych Protiho uklidnil.... pro jistotui toho dárku jsem si o něj zavolal sám, neb kdo by věřil na ježíška \:D/

Uživatelský avatar
Devilian
martyr
Příspěvky: 51
Registrován: 12.01.2008 13:14:06

Příspěvek od Devilian »

Pak by to chtělo nějaký fotešky z premiérového rozbalení, ať mě to poprvé za můj život ponoukne šetřit a hned ty prachy co dostanu nerozfofrovat :lol:

Uživatelský avatar
skypekai
piper
Příspěvky: 368
Registrován: 13.11.2006 9:36:38
Bydliště: Kunovice

Příspěvek od skypekai »

v Popronu za 4200. Ne že bych na to měl, nebo to vlastně vůbec někdy plánoval koupit :lol: Ale cena oproti ostatním českým šopům je to fajná http://www.popron.cz/index.aspx?gotoId= ... umber=9034

Uživatelský avatar
Harman
piper
Příspěvky: 309
Registrován: 24.11.2005 20:23:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harman »

materiál použitý na CD neovlivňuje jeho zvuk, ale pouze výdrž média.

Co se týče těch boxsetů, všechno to jsou 1994 (nebo 1991?) remastery, takže ve skutečnosti bohužel nic nového pod sluncem.
Kdyby vydali edice, jak to bylo mixnutý a zmasterovaný na první výlis, tak bych to bral hned....takhle je to jen tahání peněz.
Live In Peace

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

Shine On Box Set vysel tusim v roce 1992. Nez jsem ho koupil, tak jsem mel na CD jen Division Bell, takze jsem na nem v te dobe vlastne usetril. Cely byl levnejsi, nez kdybych kupoval ty CDs zvlast.

Mozno by ten novy remastr byl lepsi, ale nevim, zda by to muj sluch nejak postrehl. Ale asi bych to vnimal jinak kdybych mel absolutni hudebni sluch...
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

Uživatelský avatar
Devilian
martyr
Příspěvky: 51
Registrován: 12.01.2008 13:14:06

Příspěvek od Devilian »

Takže...pro vás znalce mám zásadní otázku...

Pro mě, jakožto fanouška, který teprve objevuje svět Pink Floyd a rád by chtěl mít doma všechny albíčka, by byl vhodný tenhle set?
:| (ať vím jestli teda fakt mám šetřit :lol: )

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

šetři v každém případě :)
ale do boxu shine on bych nešel - pokud se pamatuju, tak neobsahuje kompletní diskografii floydů (chybí určitě piper, plus ještě nějaké další tituly - nebudu to hledat, ale dá se to snadno zjistit). pokud chceš znát floydy a nechceš se spokojit s mp3, tak asi nejlepší a možná i nejlevnější je sehnat si všechna CD samostatně - nejlíp remástry z 1. půlky 90. let, které se dají v pohodě u nás sehnat za cca. 250,- kč/kus, tzn. 3500,- kč celkem (počítám 14 řadovek, ne živáky či výběry). někdo to prodával nedávno na aukru za tuším 2000,- (neím, jestli prodal), takže při troše štěstí se na těch cca. 2 litry za bazarové CD dostaneš.
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Odpovědět