Inside Out

knihy, recenze, rozhovory...

Moderátor: bery

Odpovědět
Uživatelský avatar
skypekai
piper
Příspěvky: 368
Registrován: 13.11.2006 9:36:38
Bydliště: Kunovice

Příspěvek od skypekai »

to je zvláštní - mně poslali mejl v pátek. jestli ale není na vině spíš česká počta

fernetti
piper
Příspěvky: 3326
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

skypekai píše:to je zvláštní - mně poslali mejl v pátek. jestli ale není na vině spíš česká počta
no mě ještě napadlo, jestli to nemysleli tak, že to dali do expedice v anglii přes royal mail. to by pak klidně mohlo být, protože angláni mají doručovací časy klidně i měsíc...
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
skypekai
piper
Příspěvky: 368
Registrován: 13.11.2006 9:36:38
Bydliště: Kunovice

Příspěvek od skypekai »

myslím že tam mají napsané že zásilka je považována za ztracenou až po měsíci, tak to budeš muset ještě 3 týdny vydržet než budeš moct reklamovat :D ale snad ti to dojde brzo

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1980
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

Kdo jeste nema knizku, snad se muze pokochat na teto www dvema strankami z knizky (ktere tam doufam visi legalne) :roll: . A kdo ma dobre oci, snad si i trochu pocte. :D

http://www.stufish.com/Pages/Books/Insi ... Floyd.html

(Dobry komentar:
INSIDE OUT
A PERSONAL HISTORY OF PINK FLOYD
By Nick Mason
The Drummer mostly remembers but also occasionally forgets.

:twisted: )
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

Uživatelský avatar
anarrky
raver
Příspěvky: 92
Registrován: 30.03.2007 21:28:34
Bydliště: Hradec kralove

Příspěvek od anarrky »

mě vubec žádny mail neposílaly a dneska mi to přišlo,zajímavý ,ale čekal jsem více fotek
sovy nejsou tim,čím se zdají být

fernetti
piper
Příspěvky: 3326
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

mám to doma už pátý den a je to super počtení! fakt. některé fotky jsou už sice známější (holt už je někdo naskenoval z inside out a nasdílel na webu), ale zase se mi líbí, že v knížce jsou vybrány ty, které nejsou nijak extra profláklé. třeba ty ze stavění pyramidy v r. 1974 mě dostaly :shock:
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1980
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

fernetti píše:mám to doma už pátý den a je to super počtení! fakt. některé fotky jsou už sice známější (holt už je někdo naskenoval z inside out a nasdílel na webu), ale zase se mi líbí, že v knížce jsou vybrány ty, které nejsou nijak extra profláklé. třeba ty ze stavění pyramidy v r. 1974 mě dostaly :shock:
Myslis tu fotku, kterou ja osobne komentoval slovy "Levitace ala Copperfield"? :D
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

fernetti
piper
Příspěvky: 3326
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

proti píše:
fernetti píše:mám to doma už pátý den a je to super počtení! fakt. některé fotky jsou už sice známější (holt už je někdo naskenoval z inside out a nasdílel na webu), ale zase se mi líbí, že v knížce jsou vybrány ty, které nejsou nijak extra profláklé. třeba ty ze stavění pyramidy v r. 1974 mě dostaly :shock:
Myslis tu fotku, kterou ja osobne komentoval slovy "Levitace ala Copperfield"? :D
jo :)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

kuba
king of snake
Příspěvky: 355
Registrován: 18.08.2005 20:49:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kuba »

Zakoupena mnou dnes v Londyne za 10 Liber, uz se fakt tesim az se pustim do cteni.

fernetti
piper
Příspěvky: 3326
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

kuba píše:Zakoupena mnou dnes v Londyne za 10 Liber, uz se fakt tesim az se pustim do cteni.
gratuluji, máš se na co těšit - fakt je to hodně zajímavé (i místy veselé) čtení. akorát dočítám poslední stránky a nelituju ani koruny, co jsem za tuhle knížku dal.
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
the Dark Lord
piper
Příspěvky: 850
Registrován: 19.08.2005 11:39:56
Bydliště: Turnov

Příspěvek od the Dark Lord »

Můžete se pustit do neoficiálního překladu ;-)
Obrázek

fernetti
piper
Příspěvky: 3326
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

the Dark Lord píše:Můžete se pustit do neoficiálního překladu ;-)
tak na to můžeš rovnou zapomenout - tohle není dvoustránkový článek...

btw. trochu mě zamrzelo, když jsem v nickově knížce nikde nezaregistroval smrt steva o´rourkea. přece jen to byl člověk, s nímž prožili floydi desítky let a minimálně zmínku o tom bych tam čekal. dokonce ani v nickově kalendáři na konci knížky tam není ani čárka.
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

fernetti píše:btw. trochu mě zamrzelo, když jsem v nickově knížce nikde nezaregistroval smrt steva o´rourkea. přece jen to byl člověk, s nímž prožili floydi desítky let a minimálně zmínku o tom bych tam čekal. dokonce ani v nickově kalendáři na konci knížky tam není ani čárka.
Musím se Nicka zastat, je to tam, úplně na konci v postscriptu, konkrétně strana 345 (v té měkké desetilibrové verzi)
...and after all we're only ordinary men Obrázek

fernetti
piper
Příspěvky: 3326
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

bery píše:
fernetti píše:btw. trochu mě zamrzelo, když jsem v nickově knížce nikde nezaregistroval smrt steva o´rourkea. přece jen to byl člověk, s nímž prožili floydi desítky let a minimálně zmínku o tom bych tam čekal. dokonce ani v nickově kalendáři na konci knížky tam není ani čárka.
Musím se Nicka zastat, je to tam, úplně na konci v postscriptu, konkrétně strana 345 (v té měkké desetilibrové verzi)
máš pravdu, tohle mi uteklo. takže beru zpět. nicméně v tom kalendáři steve chybí - ale to nejspíš bude daní za to, že nick poslední roky s floydy trochu zkrátil - ve srovnání s poměrně velmi podrobnými vzpomínkami na dobu, když ještě pánové hráli ve čtyřech je tahle doba zhuštěná kolem obou velkých turné a třeba o rickovi a jeho osobním a tvůrčím vkladu do postwatersovských floydů tam není napsané skoro nic...
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
the Dark Lord
piper
Příspěvky: 850
Registrován: 19.08.2005 11:39:56
Bydliště: Turnov

Příspěvek od the Dark Lord »

fernetti píše:
the Dark Lord píše:Můžete se pustit do neoficiálního překladu ;-)
tak na to můžeš rovnou zapomenout - tohle není dvoustránkový článek...
Toho jsem si vědom, ale proč je to důvodem k tomu, aby nevznikl neofic. překlad?
Nebyl by to první neofic. překlad knihy který bych čet.

První kniha, kterou jsem četl v neofic. překladu pak ofic. přeložená vyšla jako 534 stránková A5. Tak mi neříkejte, že to není možné ;-)
Obrázek

Odpovědět