US+THEM tour 2018

in the flesh

Moderátor: bery

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Re: US+THEM tour 2018

Příspěvek od Jend »

fernetti píše:...ale hrál... v roce 2007 na turné k DSOTM... :)
Jsem přesvědčený, že to hrál leda tak v roce 2002 v rámci In The Flesh, na kterém jsem nebyl :evil:
What do you mean interesting?

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Re: US+THEM tour 2018

Příspěvek od fernetti »

po 157 koncertech hraných pro více než 2,3 miliony diváků skončilo předevčírem dvouleté turné us+them koncertem v mexickém monterrey.
štěstí vidět tuhle šou jsme měli letos v praze i my, našinci z čech a moravy. nedovolím si tvrdit, jestli ještě nějaké další turné nebo singl koncerty budou, ale i kdyby nakrásně by být mohly, tak tohle turné se zapíše jako skvělé, s technicky asi nejdokonalejším provedením hudebního koncertu všech dob. a naštěstí nejen tím. hudba, kterou waters a spol. po ty dva roky nabízeli, je, i přes 40 a občas i více let stáří stále ve svém sdělení aktuální a přesto stále nadčasová. provedení pak, přes občasné reptání a výtky staromilců (přiznávám, že někdy i mě...) sdělné i v pokročilém počátku třetího tisíciletí pro všecko to náctileté poblikum, které je ve věku vnoučat páně waterse. kdo na světě se může tak silným dopadem na masy, ve svém věku, s takovým nasazením a chutí, jakým roger waters stále prýští, chlubit?!

jakou malou upomínku dávám odkaz na poslední noty z celého turné, které nejspíš právem patří dave kilminsterovi, který odehrál posledních pár koncertů na kolečkovém křesle poté, co si léčí polámanou nohu - nepamatuju, kdy bych něco podobného kdy vůbec na rockovém koncertě viděl: https://www.youtube.com/watch?v=zDu-iSVXtus
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Re: US+THEM tour 2018

Příspěvek od Richard »

fernetti píše:po 157 koncertech hraných pro více než 2,3 miliony diváků skončilo předevčírem dvouleté turné us+them koncertem v mexickém monterrey...
Je to pár dní, co jsem shlédl malý kousek z turné us+them, aniž jsem věděl, že je po všem... #-o #-o #-o
fernetti píše:... přes občasné reptání a výtky staromilců (přiznávám, že někdy i mě...) ...
Už jiný nebudeš... :D
fernetti píše:jakou malou upomínku dávám odkaz na poslední noty z celého turné, které nejspíš právem patří dave kilminsterovi, který odehrál posledních pár koncertů na kolečkovém křesle poté, co si léčí polámanou nohu - nepamatuju, kdy bych něco podobného kdy vůbec na rockovém koncertě viděl: https://www.youtube.com/watch?v=zDu-iSVXtus
To jsem zíral! :shock:
Hrát takové sólo v kolečkovém křesle je asi jako plavat závod se svázanýma rukama za zády!
fernetti píše:... hudba, kterou waters a spol. po ty dva roky nabízeli, je, i přes 40 a občas i více let stáří stále ve svém sdělení aktuální a přesto stále nadčasová. provedení ... sdělné i v pokročilém počátku třetího tisíciletí pro všecko to náctileté poblikum, které je ve věku vnoučat páně waterse. kdo na světě se může tak silným dopadem na masy, ve svém věku, s takovým nasazením a chutí, jakým roger waters stále prýští, chlubit?!
Co dodat... Zatím jen tolik, že se těším na již brzkou a příznivější konstelaci pro více mé účasti zde na fóru. :|
Welcome my son, welcome to the machine

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Re: US+THEM tour 2018

Příspěvek od Jend »

Krásné turné. Bohužel všechno jednou končí.
Roger se už před jeho začátkem nechal slyšet, že tohle bude to poslední. Ale věřím v ještě nějaký ten ojedinělý koncertík v rámci nějaké vhodné příležitosti.
Proslýchá se, že Nickovi přislíbil krátkou účast na jednom z jeho koncertů příští rok. Že by Cambridge? :D No a kdyby tam přišel prohrábnout struny i David, tak to by bylo úplně mega.
Ale to se asi nestane, protože: Nick Mason thinks it's about time Pink Floyd stopped fighting
What do you mean interesting?

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Re: US+THEM tour 2018

Příspěvek od fernetti »

Jend píše:Proslýchá se, že Nickovi přislíbil krátkou účast na jednom z jeho koncertů příští rok. Že by Cambridge?
no kdyby to tak bylo, tak bych to tam do corn exchange otočil ještě jednou - ale můj osobní tip je, že to cambridge nebude, oba jsou rodilí lodýňani, takže bych to odhadoval spíš na roundhouse... :)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Re: US+THEM tour 2018

Příspěvek od Richard »

fernetti píše:no kdyby to tak bylo, tak bych to tam do corn exchange otočil ještě jednou - ale můj osobní tip je, že to cambridge nebude, oba jsou rodilí lodýňani, takže bych to odhadoval spíš na roundhouse... :)
Ty bys snad měl proti Roundhouse nějakých výhrad? :shock:
Welcome my son, welcome to the machine

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Re: US+THEM tour 2018

Příspěvek od fernetti »

Richard píše: Ty bys snad měl proti Roundhouse nějakých výhrad? :shock:
richarde, ještě před rokem bych si zvá slova dal pár přesdržku, ale dneska hrdně odpovídám: v roundhouse jsem už byl, v corn exchange jsem jen šáhl na kliku zvenku :)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Re: US+THEM tour 2018

Příspěvek od Richard »

fernetti píše:richarde, ještě před rokem bych si zvá slova dal pár přesdržku, ale dneska hrdně odpovídám: v roundhouse jsem už byl, v corn exchange jsem jen šáhl na kliku zvenku :)
Tak to jo! Já už se skoro lekl, že jsi pozbyl rozumu....! :twisted:
Welcome my son, welcome to the machine

Roman
piper
Příspěvky: 445
Registrován: 23.01.2009 0:36:12
Bydliště: České Budějovice

Re: US+THEM tour 2018

Příspěvek od Roman »

Když se ještě vrátim ke koncertu, jen malou poznámku. Po strahovským orgasmu jsem si byl jistej, že se tomuhle žádnej koncert nevyrovná...jenže člověk míní a Roger mění :parba: Obě představení - i když každý jiný - stavim na Olymp rockových show. A hned vedle ještě The Wall 2011. =D> :prase: =D>
Dear Boy, Have A cigar & Welcome To The Machine

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Re: US+THEM tour 2018

Příspěvek od fernetti »

koncertní záznam z tour už je hotový a ve dnech 2. a 6. října 2019 promítán ve vybraných kinech - bližší, ale zatím stále v podstatě žádné :D info zde: https://www.rogerwatersusandthem.com/.
za týden, tzn. od 17.7. budou lupeny v předprodejích, tak bychom se měli dozvědět, ve kterých kinech bude promítačka u nás, v českomoravskoslezsku. nevím, jak ostatní, ale když jsem viděl gilmourovic pompeje v kině, budu muset vidět i watersovic amsterdam 2018 - věřím, že to bude pastva pro všechny smysly!
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Roman
piper
Příspěvky: 445
Registrován: 23.01.2009 0:36:12
Bydliště: České Budějovice

Re: US+THEM tour 2018

Příspěvek od Roman »

Dear Boy, Have A cigar & Welcome To The Machine

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Re: US+THEM tour 2018

Příspěvek od Richard »

fernetti píše:... za týden, tzn. od 17.7. budou lupeny v předprodejích, tak bychom se měli dozvědět, ve kterých kinech bude promítačka u nás, v českomoravskoslezsku. nevím, jak ostatní, ale když jsem viděl gilmourovic pompeje v kině, budu muset vidět i watersovic amsterdam 2018 - věřím, že to bude pastva pro všechny smysly!
I já se nechal po Gilmourovi navnadit a na Waterse jsem sobě zálusk udělal. \:D/
Ale holt jsem zase v těch Budějcích! :cry: Takže stojím před kinem a čtu, že je od července až do dalekého nevidim zavřeno z důvodu rekonstrukce.
Tak nevím...., že bych tedy navlíknul montérky a honem vzal brigádu u míchačky? :-k
Nu nic, zatím se půjdu poohlídnout po lupenech někam jinam.

https://www.youtube.com/watch?v=8U3NlZLmP6M
Welcome my son, welcome to the machine

Roman
piper
Příspěvky: 445
Registrován: 23.01.2009 0:36:12
Bydliště: České Budějovice

Re: US+THEM tour 2018

Příspěvek od Roman »

Konec pesimismu, na 2.10. ve 20 h mam koupený 2 lupeny do Kotvy (4. řada, 10,11), v pondělí je jdu vyzvednout. :D
Dear Boy, Have A cigar & Welcome To The Machine

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Re: US+THEM tour 2018

Příspěvek od Richard »

Roman píše:
30.08.2019 23:32:38
Konec pesimismu, na 2.10. ve 20 h mam koupený 2 lupeny do Kotvy (4. řada, 10,11), v pondělí je jdu vyzvednout. :D
Tak sláva! :D Zrovna včera jsem si vzpomněl, jak to v tom kině asi kutí...
Welcome my son, welcome to the machine

Roman
piper
Příspěvky: 445
Registrován: 23.01.2009 0:36:12
Bydliště: České Budějovice

Re: US+THEM tour 2018

Příspěvek od Roman »

Richard píše:
31.08.2019 8:16:43
Roman píše:
30.08.2019 23:32:38
Konec pesimismu, na 2.10. ve 20 h mam koupený 2 lupeny do Kotvy (4. řada, 10,11), v pondělí je jdu vyzvednout. :D
Tak sláva! :D Zrovna včera jsem si vzpomněl, jak to v tom kině asi kutí...
Dokutíno, lupeny jsou doma (a taky jaden na klokany), tak si udělej punťu v kalendáři... :D
Dear Boy, Have A cigar & Welcome To The Machine

Odpovědět