David Gilmour- koncerty 2016

fat old sun

Moderátor: bery

Roman
piper
Příspěvky: 445
Registrován: 23.01.2009 0:36:12
Bydliště: České Budějovice

Re: David Gilmour- koncerty 2016

Příspěvek od Roman »

Richard píše:Jak, když to klapne??? Já myslel, že jdeš určitě.... :-s
Samo, že jdu určitě - tim klapne jsem měl na mysli, jestli to budou opravdu hrát... :parba:
Dear Boy, Have A cigar & Welcome To The Machine

Roman
piper
Příspěvky: 445
Registrován: 23.01.2009 0:36:12
Bydliště: České Budějovice

Re: David Gilmour- koncerty 2016

Příspěvek od Roman »

A ono to klapne! Odpoledne mastim pro lupeny :parba: :parba: :parba:

https://tickets.cinestar.cz/budejovice/Hall

Krásný zážitek z Pompejí nám budiž sladkou odměnou za trpkou chuť toho reklamního thé. :D Stačí na to pomyslet a už hořím :notosnad:
Dear Boy, Have A cigar & Welcome To The Machine

Roman
piper
Příspěvky: 445
Registrován: 23.01.2009 0:36:12
Bydliště: České Budějovice

Re: David Gilmour- koncerty 2016

Příspěvek od Roman »

Odpoledne mastim pro lupeny :parba: :parba: :parba:

https://tickets.cinestar.cz/budejovice/Hall

Jsou doma (řada E 9,10 - střed sálu). ](*,)
Dear Boy, Have A cigar & Welcome To The Machine

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Re: David Gilmour- koncerty 2016

Příspěvek od Richard »

Roman píše:Jsou doma (řada E 9,10 - střed sálu). ](*,)
Jen bych si přál, aby zavládla přívětivá situace ke klidnému shlédnutí...
Welcome my son, welcome to the machine

Roman
piper
Příspěvky: 445
Registrován: 23.01.2009 0:36:12
Bydliště: České Budějovice

Re: David Gilmour- koncerty 2016

Příspěvek od Roman »

Richard píše:Jen bych si přál, aby zavládla přívětivá situace ke klidnému shlédnutí...
To já taky, ale v těchto tzv. multikinech...snad tam přijdou lidi, který snad ví na co jdou :shock:
Dear Boy, Have A cigar & Welcome To The Machine

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Re: David Gilmour- koncerty 2016

Příspěvek od Richard »

Mohu konstatovat, že na http://www.vicnezfilm.cz/david-gilmour- ... -p460.html byl konečně rozšířen a zveřejněn seznam o kina Cinestar a též Kotva v Českých Budějovicích.
Welcome my son, welcome to the machine

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Re: David Gilmour- koncerty 2016

Příspěvek od fernetti »

Richard píše:Mohu konstatovat, že na http://www.vicnezfilm.cz/david-gilmour- ... -p460.html byl konečně rozšířen a zveřejněn seznam o kina Cinestar a též Kotva v Českých Budějovicích.
no a ty jsi měl obavy, že fandů skvělé muziky je u vás málo... :)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Re: David Gilmour- koncerty 2016

Příspěvek od Richard »

fernetti píše:... no a ty jsi měl obavy, že fandů skvělé muziky je u vás málo... :)
Nedělej si iluzí... Na koncerty a představení chodí značná množina, která prvotně vyhledává jakýkoliv hudební virvál.
Tato kategorie pak přijde, ať hraje Gilmour, nebo Čínaski ( doprčic, ani nevím, jak se ta blbost píše #-o ).

Ale stále doufám, že 13.9. v kině Cinestar uvidím hlavně příznivce a diváky, kteří přišli právě jen a na toto představení. =D>
Welcome my son, welcome to the machine

Uživatelský avatar
Jiří Engliš
legend
Příspěvky: 217
Registrován: 19.03.2007 1:44:11

Re: David Gilmour- koncerty 2016

Příspěvek od Jiří Engliš »

Díky za poslední odkazy na kina Cinestar. Zbytečně jsem neváhal. Malý sál je už téměř vyprodaný.

Roman
piper
Příspěvky: 445
Registrován: 23.01.2009 0:36:12
Bydliště: České Budějovice

Re: David Gilmour- koncerty 2016

Příspěvek od Roman »

Richard píše:Ale stále doufám, že 13.9. v kině Cinestar uvidím hlavně příznivce a diváky, kteří přišli právě jen a na toto představení. =D>
Je to skoro vyprodaný, tak snad jdou na totéž co my... :prase:
Dear Boy, Have A cigar & Welcome To The Machine

Uživatelský avatar
Jiří Engliš
legend
Příspěvky: 217
Registrován: 19.03.2007 1:44:11

Re: David Gilmour- koncerty 2016

Příspěvek od Jiří Engliš »

Právě jsem dorazil z kina.
Kvalita zvuku naprosto špičková. Troubové to dali do malého sálu, který byl samozřejmě vyprodaný, a tak okraje filmu se promítaly na závěsy nahoře, dole i po stranách :twisted:
Byť zkrácená verze Gilmourova vystoupení, ale takový zážitek mi bluray určitě doma neposkytne.

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Re: David Gilmour- koncerty 2016

Příspěvek od Richard »

Stalo se nemožné! :twisted:

V 19:00 se spustila jediná upoutávka a to na novou nahrávku Davida Gilmoura z Pompejí.
Pak hned začalo představení samotné. Líbilo se moc a jsem rád, že jsem se k návštěvě kina nechal přemluvit.
Velké plátno doma nahradit nelze a toto byla slušná náhrada za koncert samotný, na který se žádný zdejší smrtelník asi nedostal.
Samotný rozbor koncertu bych asi nechal do vlákna Live At Pompeii.
Za sebe jen řeknu, že David do koncertu dal obrovskou energii a jeho výkon byl skvělý. =D> =D> =D>
Už teď se těším, až si znovu tuhle záležitost doma co nevidět zopakuji. :|
Welcome my son, welcome to the machine

Roman
piper
Příspěvky: 445
Registrován: 23.01.2009 0:36:12
Bydliště: České Budějovice

Re: David Gilmour- koncerty 2016

Příspěvek od Roman »

Právě jsem se vrátil z Pompejí, čím začít...
Obavy z reklam byly liché, přesně v 19h začal krátký dokument o koncertu, komentovaný Davidem (škoda absence titulkú).
Začátek RTL a pak už PF. What Do You From Me, The Great Gig. Jako čtvrtá (snad se nepletu) překvapivě WYWH. Uprostřed Shine On, a stejně tak u One Of These Days a Sorrow nešlo nevzpomenout na Strahov. Třetí od konce Run Like Hell - s parádním závěrem, Time a už už jsem chtěl bejt hnidopich, jelikož mi tam chyběly lasery. Jenže u závěrečné CN jich tam (i světel) bylo tolik, že si David vzal tmavé brýle.
Je to krásný vidět Davida a Guye, jak za to umí pořád pěkně vzít. :parba:
Slovy O. Havelky - děkuji, bylo to krásné. jen nechápu, jak půlka lidí na to čumí přes displeje mobilů, androidů, ufounů apod. [-(
Už se těšim na 29.9. až si dám doma repete :D
Dear Boy, Have A cigar & Welcome To The Machine

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Re: David Gilmour- koncerty 2016

Příspěvek od fernetti »

tak už jsem z kina doma i já! celkem se divím, že někteří měli rockové hody o hodinu dřív než my v hradišti, kde se hrálo od osmi. kino je jedno z těch vynikajících u nás, takže kvalita reprodukce obrazu i zvuku na špičkové úrovni. no a ke "koncertu" asi celkem moc říct nejde... byl to prostě mazec! mušky by se tam pro mě najít daly (třeba chuck leavell byl celý takový mdlý, bohužel absence ricka wrighta tu byla znát až příliš, netradiční vokály v great gig mě svým silovým pojetím zpočátku dost zaskočily, ale ke konci už se mi začaly líbit, opičky phillinganese v shine on jsem jaksi nepochopil, mírně mě iritovaly namixované ruchy aplausu publika, které při pohledech dronem shora na statické publikum působily na můj vkus trochu násilně), ale hudebně to byla neskutečně nadupaná skoro dvouhodinovka. vážně jsem si užíval jak málokdy gilmoura samotného, jeho hra byla opravdu zabijácká, místy fakt jak z jiného světa.
co mě dost sralo (sorryjako), tak to, že jsem musel být na sedačce mezi ostatními zticha a nerušit. být po mém, hulákal bych tam při time nebo c-numb ostošest, ale co už, jsem v civilizované společnosti, kde se podobné excesy nepřipouštějí. o to větší škoda při pomyšlení, že už si takhle naživo (myslím doopravdy) s gilmourem a jeho kytárami nezakvákám a nezakřepčím kdesi v kotli, utopen v emocích a radosti z jedinečné hudby, kterou nám tento pán tak skvěle nandává. chjo :(
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Re: David Gilmour- koncerty 2016

Příspěvek od Richard »

fernetti píše:... mírně mě iritovaly namixované ruchy aplausu publika...
To mě taky. Myslel jsem, že mají nějak blbě nastavené repráky v kině.
Welcome my son, welcome to the machine

Odpovědět