David Gilmour Live 2006 Hamburg 11.03.2006

fat old sun

Moderátor: bery

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

Richard píše:Pro toho, kdo nemohl být včera v Hamburgu ( :( ), je zde pro představu docela slušný záznam ( :shock: ): http://www.bbc.co.uk/radio2/events/davi ... ndex.shtml
Lepší verzi Comfortably Numb jsem od samotného Davida Gilmoura ještě neslyšel. To co hrál na turné v roce 1984 byla hrůza a v letech 2000-2002 to taky nemělo šťávu. Teď se mu CN fakt povedla.
What do you mean interesting?

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

Harman píše:
Richard píše:Pro toho, kdo nemohl být včera v Hamburgu ( :( ), je zde pro představu docela slušný záznam ( :shock: ): http://www.bbc.co.uk/radio2/events/davi ... ndex.shtml
to není z Hamburku ale z Londýna, Mermaid Theatre. Tohle byl koncert ze 7. března exkluzivně pro BBC a Gilmourovi přátele
de facto se jedná o první polovinu hamburského koncertu - ta druhá byla celá o starých floydovských peckách. společně s twoflowerem jsme pořídili hafo fotek, petr snad bude mít mobilové videjko comfortably numb, k tomu ještě přidáme spoustu informací, zážitků - zkrátka report se vším všudy! snad se nám to podaří během zítřka, uvidíme, jak se nám to podaří setřídit a sepsat, ale věřím, že nebudete litovat. zatím jen můžu říct, že to bylo něco naprosto neskutečného - naprostý mazec - s twoflowerem jsme na sebe neschopní slova hleděli ještě poté, co už skoro všichni opustili koncertní sál...
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
ogi
piper
Příspěvky: 680
Registrován: 22.10.2005 19:53:36
Bydliště: nikde

Příspěvek od ogi »

ahoj
Vsem se omlouvam ale nakonec jsem zadnej zaznam neporidil.
Meli jsme to moc hekticky a ja nestacil zhodnotit situaci proste co si muzu dovolit.Nakonec jsem nechal vsechno v baglu vcetne fotaku i kdyz se fotit mohlo!!! Cesta byla neuveritelne dramaticka po te co nam ujel vlak ze Zwikau jsem dalsich 5 hodin trpel zaludecnima krecema ze stresu ze to nestihnem a ze se s prominutim neco vysere!
Jeste jednou vsem velka omluva ze si delal ogi s drzky srac

jinak jak pise fernetti
Neuveritelny :!: emocne to bylo tak silny ze jsem porad utiral slzy.Ne s naky nostalgie nebo podobne a le ze to opravdu byl VELKY zazitek.Tesim se na report od fernettiho a na jeho fotecky.(mimochodem fernetti sedel primo za mnou )skoro, ja mel 30 radu 21 sedadlo a fernetti 31 rada 17 sedadlo.Bohuzel jsme se nikde neslezli i kdyz se nase cesty po Hamburgu jeste parkrat protnuli.Skoda.

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

tak fotečky už jsou hotové (skutečně dobrých jich bude něco přes 100), takže ještě s twoflowerem provedem selekci těch úplně nej a hodíme je na web snad během zítřka. nějaké moje fotky by se měly objevit i na davidově sajtně (mám potvrzeno mailem od editora davidova webu), snad možná i na brain-damage (tam na odpověď na moji nabídku ještě čekám):)...
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

takže david naživo v hamburku poprvé:
Obrázek

(kdo má zájem, ať mi napíše zprávu a já mu pošlu fotku v orig. velikosti 1024x768 na wallpaper, tato je zmenšená a komprimovaná)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

Milý Ogi! Nezoufej, že se Ti nezdařil záznam koncertu! Já bych se o nic podobného vůbec nepokoušel, je to riskantní a kolikrát člověk vidí takový koncert, že ano? Byl jsem na Strahově na Floydech v první řadě a byl jsem svědkem, jak se jeden mládenec vedle nás pokoušel fotit. Najednou se mihl černý stín jedné gorily, která hlídkovala u zábran pod pódiem. Mládence rafla za límec a vyrvala ho ven :arrow: přes ty zábrany takovým způsobem, že jsem jen stačil zahlédnout podrážky jeho bot. Takže si raději si uchovej vzpomínky ve své hlavě a duši ( :P ), než takový malér pro záznam nízké kvality.... Třeba se dočkáme záznamu kvalitního, na torrentu už je něco ke stažení.

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

Richard píše:Třeba se dočkáme záznamu kvalitního, na torrentu už je něco ke stažení.
na DC++ a nejužívanějších hubech s roios floydů zatím nic není - leda záznam z bbc2, který byl vysílán 11.3.
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

Ano, ten. Mají ho i na Neptune, může být kvalitnější, než ten z BBC?

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

kompletní review hamburského koncertu vč. fotogalerie (ano, jsou tam i twoflowerovy a moje fotky:)) najdete zde: http://www.brain-damage.co.uk/general/dg06ham.html
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

fernetti píše: kompletní review hamburského koncertu vč. fotogalerie (ano, jsou tam i twoflowerovy a moje fotky:)) najdete zde: http://www.brain-damage.co.uk/general/dg06ham.html
Nádhera :D Ale ještě byste, kluci, mohli trochu poreferovat :D
What do you mean interesting?

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

Jend píše:Nádhera :D Ale ještě byste, kluci, mohli trochu poreferovat :D
nauč se anglicky :) teď vážně: se zpracováním fotek jsem se babral celé dva dny a na psaní toho, co už napsali jiní nemám čas ani sil, snad to pochopíš a promineš mi
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

Díky Ti, Fernetti, za Tvůj mail i fota. Jsou skutečně parádní. Škoda, jaká škoda, že jsem tam nemohl být ....

Petr
stranger
Příspěvky: 9
Registrován: 19.08.2005 21:48:53
Bydliště: Praha/Liberec

Příspěvek od Petr »

Z hamburskýho koncertu mám mobilem pořízený videa z High Hopes ( cca 4 minuty) a z Confortambly Numb ( kompletní zhruba 8-minutový video) - je to ve formátu mp4. kvalita obrazu nic moc, zvuk celkem jde, i když je to značně přebasovaný. měl by někdo zájem, eventuelně víte někdo, zda vůbec a případně jak s tím formátem mp4 naložit, upravit a tak:-)?

Uživatelský avatar
Harman
piper
Příspěvky: 309
Registrován: 24.11.2005 20:23:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harman »

Petr píše:Z hamburskýho koncertu mám mobilem pořízený videa z High Hopes ( cca 4 minuty) a z Confortambly Numb ( kompletní zhruba 8-minutový video) - je to ve formátu mp4. kvalita obrazu nic moc, zvuk celkem jde, i když je to značně přebasovaný. měl by někdo zájem, eventuelně víte někdo, zda vůbec a případně jak s tím formátem mp4 naložit, upravit a tak:-)?
teď pro tenhle moment nevím, ale na něco bych určitě došel. pošli mi to pls na mejl (harman18@centrum.cz ať si mám zase s čím hrát
Live In Peace

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

twoflowerovy a moje fotky z hamburku najdete zde: http://twoflower.matfyz.cz/dave

btw. dnes jsem na streamu slyšel bootleg pořízený buď z dortmundu nebo hamburku! i přes moje plechové repráčky bylo znát, že zvuk je víc než vynikající; podle reakcí publika to nemůže být mermaid theatre, který ještě teď le vidět na streamu bbc. na netu o tom není ani zmínka, ale kdybyste někdo natrefil na podrobnější info, tak sem s ním!
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Odpovědět