David Gilmour - Gdansk Live CD

fat old sun

Moderátor: bery

Odpovědět
Uživatelský avatar
eclipse
piper
Příspěvky: 397
Registrován: 08.03.2007 18:35:09
Bydliště: Orlová

David Gilmour - Gdansk Live CD

Příspěvek od eclipse »

Na Davidove blogu se objevila super zprava, ze se na pristi rok chysta Live CD Gdanskeho koncertu a...
"There will be one or two assorted extras thrown in for good measure..." (no to jsem zvedav co presne to muze byt).

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

no to je super! david vydává profi bootlegy :)
no jasně, bude to fajn, ty bonusy budou asi nějaké dokumenty z gdańsku, možná něco o preisnerovi a mozdzerovi, protože kde jinde by se tohle mělo prodávat líp, než v polsku, žejo...

tak nevím. radši kdyby vydal něco se starýma floydama. nějaký pořádný maso z animals tour. anebo... no však víme, co. šanci s bonusovým dvd na posledním boxsetu promrvil, tak nevím, nevím, jestli mu za ten gdańsk poděkovat nebo ne. tím spíš, že máme díky harmanovi pěkný bootleg :twisted:
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
eclipse
piper
Příspěvky: 397
Registrován: 08.03.2007 18:35:09
Bydliště: Orlová

Příspěvek od eclipse »

fernetti píše:tak nevím. radši kdyby vydal něco se starýma floydama. nějaký pořádný maso z animals tour. anebo...
no tak to bychom chteli vsichni... ale David porad placa tu svoji, ze "floydovskou etapu uz ma zasebout" atd. :roll:

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

No buďme rádi za to co je. Gdaňsk byl velmi vyjímečný určitě to bude zajímavý matroš, ale taky bych radši něco jiného...
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
Harman
piper
Příspěvky: 309
Registrován: 24.11.2005 20:23:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harman »

fernetti: to víš, chtěl jsem svoji vzpomínku zpracovat co nejlíp a teď když mám konečně použitelnej kompl, tím pádem nebude třeba dělat revizi (jak jsem měl v plánu).

Gdaňsk byl skutečně výjmečný hlavně díky orchestru a díky jeho přirozenému kytarovému projevu (na RAH shows vůbec, zbytek tour jo). když jsem poslouchal CN z bonusu z RTN, tak mix nebyl nejhorší ale ten orchestr absolutně zanikl oproti audience nahrávkám...každopádně esli to nevydá celý, tak budu boootlegařit a furt dokola vylepšovat Hitchhiking To Gdansk co to půjde...každopádně mi udělal radost jak sviňa :D
Live In Peace

Odpovědět