Live in Gdansk 2006

fat old sun

Moderátor: bery

Odpovědět
Uživatelský avatar
paulie
piper
Příspěvky: 252
Registrován: 21.08.2005 11:28:49
Bydliště: Příbor/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od paulie »

bery píše:(btw co myslíte že udělali s tím zapomenutým textem Time?)
To by mě zajímalo, co? Osobně bych si tipnul, že to sestřihli ...

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Sestřihli, ale to co vůbec nezaznělo museli odněkud vzít nebo dotočit.
...and after all we're only ordinary men Obrázek

volka.z
piper
Příspěvky: 262
Registrován: 20.06.2006 18:15:47

tak taky trošku k tématu

Příspěvek od volka.z »

Tak jsem tak pročítal příspěvky k tomu koupit či nekoupit.Dnes jsem si v Německu prohlížel různé verze vydání cd a dvd a v různých cenách.Pak jsem natrefil na 5 LP verzi byla na rozdíl od ostatních jediná - pravda zapřemýslet jsem musel... jo? nebo jo? za 65 euro? Hodně nebo málo?Když jsem si pak doma našel "českou nabídku" pak jsem rád, že vyhrálo to první jo? nebo to druhý?ebo vám přijde 2400 kč přijatelných. Asi by mi to štvalo,kdybych je tam nechal ležet..... pro zajímavost jako bonus přihlašovací karta na web s heslem na on-line stahování, plakát, 20 stránková knížka s texty, foto a podobně.. snad mi chybí jen to dvd ...,ale ono určitě nějaké na mne zbude...

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

smekám před odvahou a k elpíčkám upřímně gratuluji! :)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

volka.z
piper
Příspěvky: 262
Registrován: 20.06.2006 18:15:47

Re: tak taky trošku k tématu

Příspěvek od volka.z »

.. snad mi chybí jen to dvd ...,ale ono určitě nějaké na mne zbude...[/quote]
tak jsem porušil svoje zásady-za originál rád zaplatím, (originál nebyl dostupný ke koupi v Česku) a našel jsem ke stažení DVD na netu.Po přepsání na klasicky DVD formát jsem při jeho puštění po čase zažil mrazení,když obrazem prošel Wright a po té co si člověk uvědomil, že to už je "že bylo" pak mi x krát naposlouchané Echoes a další věci zněly absolutně jinak.

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Co říkáte na ty skladby z bonusového cd? Já jsem posledním kusem (Dominoes) nadšen. Je tu vůbec ještě nějaký zoufalec jako já, který má jen 3/4disk a stahuje to z toho webu?
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
skypekai
piper
Příspěvky: 368
Registrován: 13.11.2006 9:36:38
Bydliště: Kunovice

Příspěvek od skypekai »

já teprv koupi plánuju, takže zatím nic.. (otci pod stromeček, zabiju dvě mouchy jednou ranou :D )

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

bery píše:Co říkáte na ty skladby z bonusového cd? Já jsem posledním kusem (Dominoes) nadšen. Je tu vůbec ještě nějaký zoufalec jako já, který má jen 3/4disk a stahuje to z toho webu?
Tady jsou takovi zoufalci, co jeste nemaji vůůůůbec nic a porad planuji. :D
skypekai píše:já teprv koupi plánuju, takže zatím nic.. (otci pod stromeček, zabiju dvě mouchy jednou ranou :D )
Genialni napad!!! =D>
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

volka.z
piper
Příspěvky: 262
Registrován: 20.06.2006 18:15:47

Příspěvek od volka.z »

můžu jen potvrdit Beryho poznámku... čím více to poslouchám, tím více objevuji a Proti, ty nahrávky LIG jsou skutečně z těch nejchrumkavějších.
ta oficiální vydání pak nabízí možnost stahování po přihlášení se na www.davidgilmour.com/bonus , kde je pod kodem nosiče možnost stažení si čeho si navíc ve špičkové kvalitě, na rozdíl od některých torretů (kde mimochodem je vše kompletně) a jako ochutnávku před koupí oficiálního doporučuji "nakouknout" třeba jen na DVD . Mě má LP verze pustila kodem ke stažení mp3 verze všech 5 LP. tak je to i "do kapsy"

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

volka.z píše:můžu jen potvrdit Beryho poznámku... čím více to poslouchám, tím více objevuji a Proti, ty nahrávky LIG jsou skutečně z těch nejchrumkavějších.
Jojo, na 99% do 5disk-verze - co je dnes jiste, ze jo? :-)
volka.z píše: ta oficiální vydání pak nabízí možnost stahování po přihlášení se na www.davidgilmour.com/bonus , kde je pod kodem nosiče možnost stažení si čeho si navíc ve špičkové kvalitě, na rozdíl od některých torretů (kde mimochodem je vše kompletně) a jako ochutnávku před koupí oficiálního doporučuji "nakouknout" třeba jen na DVD . Mě má LP verze pustila kodem ke stažení mp3 verze všech 5 LP. tak je to i "do kapsy"
Vypada to zajimave. Samozrejme jsem se (zatim) dale nedostal nez na titulni stranku. Mam tomu rozumet tak, ze ty mp3 jsou ztahnuty primo z LPs? (to bych chtel videt ten stroj, na kterem ztahly ten zvuk) Je tam neco "zvlastniho" slyset? Napr. nejake to male zapraskani, nebo tak nejak? Melo by to jisty druh romantiky - myslim.
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

To ne, je to normalni zaznam znejici podobne jako prvni dve cd. Jen z ruznych jinych koncertu
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

bery píše:To ne, je to normalni zaznam znejici podobne jako prvni dve cd. Jen z ruznych jinych koncertu
Ja nevim, ale podle te stranky http://www.davidgilmour.com/bonus/
a
volka.z píše:... Mě má LP verze pustila kodem ke stažení mp3 verze všech 5 LP. tak je to i "do kapsy"
jsem to pochopil tak, ze jsou (snad?) rozdilne bonusy pro stastneho vlastnika DVD nebo Vinylu.

(Moc bych se rozdilnosti bonusu nedivil, kdyz si clovek vzpomene na ruzne odlisnosti napr. LP / CD /MC Pulse, DSoT...)
(Nebo jsem to pochopil spatne?)
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

volka.z
piper
Příspěvky: 262
Registrován: 20.06.2006 18:15:47

Příspěvek od volka.z »

jsem to pochopil tak, ze jsou (snad?) rozdilne bonusy pro stastneho vlastnika DVD nebo Vinylu.
.... je to tak, neb vinyl má k dispozici verze MP3 toho stejného co obsahují vinyly samotné,
cd verze resp. dvd . ta zase vyžaduje vložení disku 3 a pak nabízí ke stažení pro /předpokládám / určitou dobu bonusY ve video verzích co se přímo vlastního LIG netýká....
neb co je obsahem jednotlivých verzí je dostupné kdekoliv na netu, kdežto bonus jen oficiální s verzí 3. dvd

volka.z
piper
Příspěvky: 262
Registrován: 20.06.2006 18:15:47

Příspěvek od volka.z »

pro ty kdo ještě neshlédli Gilmoura LIG na dvd - pak satelitní televize nabízí 'Live in Gdansk', 3Sat (Germany)
Date: Wednesday, December 31, 2008
Category:TV
An hour from the 'Live in Gdańsk' DVD.

3Sat, 11:15 (CET). aspoň tak uvádí gilmourovo stránky

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

Welcome my son, welcome to the machine

Odpovědět