David Gilmour - Italy 2.8.06

fat old sun

Moderátor: bery

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dennis.16
raver
Příspěvky: 82
Registrován: 20.01.2008 10:49:28
Bydliště: Kladno

David Gilmour - Italy 2.8.06

Příspěvek od Dennis.16 »

Tak jsem teď objevil, že vyšel nějaký rip tohoto koncertu. Prý v dobré kvalitě na dvou DVD. Bohužel se nejspíš jedná o jednu kameru a ještě ke všemu z hlediště. Nicméně to začnu stahovat a kdyžtak pak sem hodím nějaký report a screeny, jestli to tedy ještě někdo nevlastní. :wink:

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

za report budeme vdecni, pokud to bude stat za to urcite to musime vlastnit
...and after all we're only ordinary men Obrázek

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

nejmenuje se to náhodou ECHOES OF FIRENZE?
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Dennis.16
raver
Příspěvky: 82
Registrován: 20.01.2008 10:49:28
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Dennis.16 »

fernetti píše:nejmenuje se to náhodou ECHOES OF FIRENZE?
Je to dost možné, ale bohužel to nemá žádný obal a název byl uveden ten samý, jakým jsem tady založil tenhle topic. Navíc jsem zjistil, že se objevila i druhá verze záznamu z Florence, tak je klidně možné, že jedna z nich je ECHOES OF FIRENZE.
bery píše:za report budeme vdecni, pokud to bude stat za to urcite to musime vlastnit
Určitě sem report hodím i s obrázky. Bohužel to bude až po Velikonocích, takže jestli to do té doby někdo stáhnete, tak uvidíte sami, jaké to je 8) . Co jsem zatím viděl, tak je to natočené kamerou z nějakého místa v přední řadě před Gilmourem. Vypadá to na kvalitní kameru, která se neseká, zvuk je také kvalitní a běží současně s videem. Prý ten koncert je celý, takže doufejme, že nechybí žádná část nějaké písničky apod.
Zatím jsou mé dojmy pozitivní, nemůžeme ale očekávat kvalitu Watersových neof. DVD (Buenos Aires např.), nicméně čekal jsem, že to bude horší a byl jsem celkem mile překvapen. :wink:

Uživatelský avatar
Dennis.16
raver
Příspěvky: 82
Registrován: 20.01.2008 10:49:28
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Dennis.16 »

Ač se zpožděním, tak sem přece házím kratší report :wink:
Takže skutečně se jedná o Echoes of Firenze. Je to na 2 DVD, přičemž na prvním DVD je celá On An Island a samozřejmě Breathe a Time a na druhém Pink Floyďácké pecky 8) . Hned na začátku při Breathe jsem myslel, že to vypnu, jelikož ten, co koncert natáčel, dělal s kamerou pěkný psí kusy a když už pohyb s kamerou ustál, pro změnu v řadě před ním začalo nějaké děvče fotit (na to si nicméně musíte zvyknout, páč fotila vícekrát). Dále si taky musíte zvyknout na časté odcházení (to nechápu) a přicházení návštěvníku v průběhu vystoupení.

No tedy a samotná kvalita DVD. Menu není, což nijak extra nevadí. Takže zvuk. Ten se mi zdál docela podařený, občas (např. při Time a někdy Echoes) ten zvuk "bručel", nicméně to se dá překousnout a na amatérské natočení je to vážně povedé.
Obraz - Ten můžete posoudit sami na obrázcích. Já sám jsem si nevšiml žádného sekání či trhání v průběhu show, takže i tady je to v pohodě. Samozřejmě nemůžeme čekat něco ve stylu Remember that Night.

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Takže jestli vám nevadí horší kvalita, tak stahujte :wink:

Odpovědět