Nick Mason - A Saucerful Of Secrets

the gnome

Moderátor: bery

Odpovědět
bery
piper
Kontaktovat uživatele:

Re: Nick Mason - A Saucerful Of Secrets

Příspěvek od bery »

Tak se to konečně stalo a ve středu jsem byl zase na Nickovi. Pro tentokrát jsme si zajeli do Edinburghu ve Skotsku.
Koncert parádní, pánům to pořád hraje hodně náramně, pauzu a odklady asi nenesli lehce a je zase vidět, že po ní hrajou s chutí.

Setlist je lehce obměněný, hlavní věc je Echoes (koneckonců to je Echoes tour), řekl bych, že na to, že je bez Davida je provedená hodně dobře, pro mě highlight koncertu. Přišlo mi to celé subjektivě nějak delší, ale změřené to nemám.

Čím dál tím víc se mi líbí tyhlety koncerty před "domácím" publikem, je to trochu jiné než u nás, myslím komunikace s publikem. Sice to záležitost hodně prodražuje ale co ušetřím na chlastu a cigaretách můžu dát do kultury:-)

A přeji všem, které to teprve čeká skvělý zážitěk, bude to zase paráda!

https://www.setlist.fm/setlist/nick-mas ... 7a74b.html
Přílohy
20220504_182454.jpg
20220504_191900.jpg
20220504_223109.jpg
...and after all we're only ordinary men Obrázek

fernetti
piper
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

nazdar jiříku, díky za milou připomínku, že koncert pro našince v karlíně se blíží :)
koukal jsem na pár videí z prvních koncertů, bylo vidět, že ještě nebyli úplně sehraní, zvlášť v echoes to občas párkrát drhlo a nebylo to stoprocentní, ale doufám, že časem se pánové sehrajou natolik, že nám v praze vystřelí skvělý koncert. moc se těším!
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

bery
piper
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Jo, to máš pravdu, ještě teď to nebylo stoprocentní, já to přehlížím a automaticky to odpopuštím :D
Dokonce jsi mi připoměl, že jeden kus museli začínat znova, to se u profíků moc nevidí. Myslím že Lucifer Sam
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Richard
piper

Příspěvek od Richard »

fernetti píše:
06.05.2022 18:50:02
.... doufám, že časem se pánové sehrajou natolik, že nám v praze vystřelí skvělý koncert. moc se těším!
A ten skvělý koncert by opět mohli zdokumentovat na pěkném kotoučku. :twisted:

Berymu díky za poreferování!
Welcome my son, welcome to the machine

Odpovědět