Nick Mason v Krakowě 26.10.2005

the gnome

Moderátor: bery

Odpovědět
Uživatelský avatar
James
martyr
Příspěvky: 71
Registrován: 19.08.2005 11:03:17
Bydliště: Ostrava, Praha

Nick Mason v Krakowě 26.10.2005

Příspěvek od James »

Včera jsem se vydal na výlet do krásného města Krakow, kde se měla uskutečnit autogramiáda knihy Nicka Masona - Inside Out, která již vyšla i v Polské verzi. Já vlastním verzi anglickou a tak jsem neváhal a vzal knihu s sebou a dnes se v ní vyjímá Nickův podpis. Do Krakowa jsem přijel v 13:30 a hned ve 14 hod byla v jednom místním klubu uspořádána tisková konference. Nejprve se ptali novináři (snad bude nahrávka té tiskovky někde ke stažení na netu), poté zástupce vydavatele a pak už samotní fanoušci a jak už to tak bývá, nejlepší dotazy padaly právě od nich. Nick na začátku upozornil, že by nerad dostal otázku, na kterou už musel odpovídat snad tisíckrát - jak teda vzniklo to jméno kapely? Fanoušci se ho zeptali na bootlegy (co asi odpověděl?), dále kdy se dočkáme oficiálního vydání nějakých starších live nahrávek kapely, jak se má Nickovo Ferrari Enzo, jakou hudbu poslouchá, jak se staví k současnému trendu vývoje hudby, které album PF má nejraději, jestli zná polskou hudbu, jestli bude účinkovat na Gilmourově sólovém albu... apod. Snad si někdy najdu čas a některé jeho odpovědi vám napíšu. Moc si jich ale už nepamatuju. Nechyběla samozřejmě otázka na reunion a počiny celé kapely v budoucnu. Nejvíce se ovšem celý sál rozesmál, když se jeden mladík zeptal Nicka, co by mu poradil, aby říkal spolužákům, když se mu vysmívají, že poslouchá Pink Floyd a je tedy něco jako outsider třídy. A hned vzápětí dodal, že právě by měl být ve škole, jestli mu Nick nemůže napsat omluvenku. Na druhou otázku Nick se smíchem odpověděl - It` s fine. Po tiskovce si Nick dal hodinu přestávku a pak už začal podepisovat knihy, trvalo to 2 hodiny, zájem byl velký. Na mě se málem nedostalo, protože jsem neměl pořadové číslo, které bylo k vyzvednutí u kasy, ale nakonec jsem to nějak vymyslel. Po 2 hodinách čekání ve frontě se mi Nick podepsal a já jsem mohl odjíždět s pěkným pocitem domů. Přikládám jednu fotografii.

Obrázek

Mimochodem, Krakow je opravdu pěkné město, jeho prohlídku všem doporučuju.

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

Tak sem hoď ty otázky a odpovědi, docela by mě to zajímalo... :twisted:
What do you mean interesting?

Uživatelský avatar
ogi
piper
Příspěvky: 680
Registrován: 22.10.2005 19:53:36
Bydliště: nikde

Příspěvek od ogi »

jj hod to sem nez to zapomenes docista :mrgreen: chtelo to pochystat diktafoon tyhle informace sou primo od zdroje :!: :!: :!:

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

upřímně závidím... :wink:
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Jana
piper
Příspěvky: 332
Registrován: 19.08.2005 10:11:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jana »

Moc pěkný povídání... :)
Finally I understand the feelings of the few
Ashes and diamonds, foe and friend
- We were all equal in the end...

Uživatelský avatar
skypekai
piper
Příspěvky: 368
Registrován: 13.11.2006 9:36:38
Bydliště: Kunovice

Příspěvek od skypekai »

Já jsem tam byl taky! Naše gymnázium mělo výlet do Krakowa/Osvětimi a jaká to byla neuvěřitelná náhoda, že tam Nick zrovna byl... super :-)

Odpovědět