PF sraz v Liberci

srazy, revivaly a vše ostatní

Moderátor: bery

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jana
piper
Příspěvky: 332
Registrován: 19.08.2005 10:11:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

PF sraz v Liberci

Příspěvek od Jana »

Příští pátek - tj. 26. srpna - bude v pořadí druhý sraz fanoušků Pink Floyd v Liberci. Čas 17:00... Místo - zatím nevím.... Byl tu návrh na Bobs Café, který bych radši neriskovala, vzhledem k tomu, že nemá verzi vnitřní :? což může být v Libci problém.... Zatím to vidím na čajovnu u Kamenný želvy (cestou od pizzerie Millenium do areálu TUL na Husovce), tam se vejdem i bez rezervace, protože tam nikdo nechodí :lol: a je tam příjemně... Dneska (no vlastně možná spíš zítra) se info objeví na mém webu - takže informace tam... Možná bude i mapka :) Kdyby byli nějaký dotazy a připomínky, pište na mail, do návštěvní knihy na mým webu atd... Jinak se s některými těším na viděnou :)

Uživatelský avatar
the Dark Lord
piper
Příspěvky: 850
Registrován: 19.08.2005 11:39:56
Bydliště: Turnov

Želva

Příspěvek od the Dark Lord »


Ja nevím, jestli je Želva ideální :? . Je to tam pěkný, ale nějak si tam nedokážu takový sraz představit. Působí to tam na mne dojmem, že by tam mělo být spíš ticho, než "volná zábava"

A nejni tam
BONAQUA :wink:


Míra
Naposledy upravil(a) the Dark Lord dne 29.08.2005 9:00:25, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jana
piper
Příspěvky: 332
Registrován: 19.08.2005 10:11:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jana »

tak navrhni jinde, není problém......... jen bych to radši viděla někde vevnitř, tu Želvu jsem plácla proto, protože se tam nemusí nic rezervovat - takže by se mi lidi nemuseli ohlašovat a bylo by to takový nezávaznější... Nevim... navrhni, klidně to změnim.

Uživatelský avatar
the Dark Lord
piper
Příspěvky: 850
Registrován: 19.08.2005 11:39:56
Bydliště: Turnov

Příspěvek od the Dark Lord »

Znáš mne. Já jsem vysazenej na Maškovku :D
Ale nevim, nevim. Ta Liberecká se mi zdá nějak drahá. Naše je lepší. Pojďme do tý naší :lol:

Já moc LBC restaurcí neznám :roll: . Černej Kůň, Joy, Neptun, Depo, My Café, Bob's Café a El Greko. A samozřejmě Maškovka :) .

Aspoň máš téma na novou anketu :mrgreen:

Míra

Uživatelský avatar
Jana
piper
Příspěvky: 332
Registrován: 19.08.2005 10:11:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jana »

Takže - mluvim za sebe - ale turnov zamítám....... :roll:
Ten Joy mě taky napadl - dal by se tam rezervnout jeden stůl a k němu se dá po případě nacpat i dost lidí - jenže - naposled jsem tam byla o Vánocích a načuchla jsem cigaretama o sto šest (no pravda, možná to bylo tím, že vedle mě i naproti byli samý kuřáci...) Což se mi jako nekuřačce moc nelíbilo i když jinak se mi tam líbilo :wink: Koně rušim hned - to je fakt pěknej pajzl - hlavně potom vevnitř. Depo neznám, My Café je krásný venku, ale uvnitř pěkně ošklivý a ještě tam nejdou přesouvat dobře stoly. Bob je jen venkovní - takže když prší - je zavřenej - to se mi taky nezdá moc vhodný. Maškovka?? No já fakt nevím... No nejlepší by bylo, kdybychom se mohli spolehnout na to, že bude hezky, ale to moc nejde...

Uživatelský avatar
the Dark Lord
piper
Příspěvky: 850
Registrován: 19.08.2005 11:39:56
Bydliště: Turnov

Příspěvek od the Dark Lord »

Poslední dobou se začíná docela vyčasovat. Dokonce i v Jablonci mi bylo vedro :) . Naše Maškovka byl samozřejmě jen vtip. Ale spojení zpátky by jste pak měli velmi dobrý. V rozmezí 20:00 až 23:00 celkem šest spojů.

Já to mám mnohem horší. V uvedeném rozmezí mi jede jen jeden autobus-pendlák a jeden vlak-courák :(

No, ale to je jedno.

Depo je taky jenom pajzl. El Greko je drahý.... Libereckou Maškovku byh ale v seznamu kandidátu nechal. Tu sem měl vždycky rád.


Post Scriptum:
TURNOV SE, JEN TAK MIMOCHODEM, PÍŠE S VELKÝM
T

Uživatelský avatar
Jana
piper
Příspěvky: 332
Registrován: 19.08.2005 10:11:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jana »

No jo - ale ono jsme taky třeba závislý na spojích v Liberci - ty už tak úžasný nejsou - takže to že to z Turnova jede v 23:00 je sice hezký, ale nejenom pro mě je to nepoužitelný... Myslím, že Liberec je přeci jen větší a máme tu větší šanci, že se ty srazy časem trochu rozrostou. A i podle toho minulýho - poměr Turnov:Liberec je celkem zdrcující :) takže asi mluvím za většinu. Nevim, mě ta maškovka příjde taková nějaká - no že se to tam moc nehodí... TO to opravdu spíš vidím v tý Želvě - tam je to aspoň útulný a dá se tam sedět dlouho, aniž by si člověk něco dal - taky výhoda...

kuba
king of snake
Příspěvky: 355
Registrován: 18.08.2005 20:49:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kuba »

Jana píše:dá se tam sedět dlouho, aniž by si člověk něco dal - taky výhoda...
no toto ...

Uživatelský avatar
Jana
piper
Příspěvky: 332
Registrován: 19.08.2005 10:11:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jana »

kuba píše:
Jana píše:dá se tam sedět dlouho, aniž by si člověk něco dal - taky výhoda...
no toto ...
To víš, někdy i tohle může být výhoda :shock:

Ale koukala jsem na předpověď, prý má být hezky, tak nevím, jestli toho Boba risknout... :)

Uživatelský avatar
the Dark Lord
piper
Příspěvky: 850
Registrován: 19.08.2005 11:39:56
Bydliště: Turnov

Příspěvek od the Dark Lord »

Ten Turnov jsem od počátku nemyslel vážně. Jen jsem pak "analyzoval" možnosti.

Návrh Maškovky nestahuju a přidávám jako návrh Plaudit, ale nevím jak jsou na tom s cenama.

Kdo neví, kde je plaudit:
http://www.mapy.cz/search.py?sz=1&lo=54 ... 9@318@mapa
je přímo uprostřed zobrazený mapy (mezi Lípovou a Na Pláni)

kuba
king of snake
Příspěvky: 355
Registrován: 18.08.2005 20:49:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kuba »

Kurna, asi usporadam nejakej kontra-sraz v Brne nebo Pardubicich...

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

kuba píše:Kurna, asi usporadam nejakej kontra-sraz v Brne nebo Pardubicich...
víš, že už jsem o nějaké kontraakci moravské kliky taky uvažoval :) ?
ale asi není důvod nějak extra tlačit, určitě se tu časem objeví další fandové, co by na takový potlach rádi dorazili...
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Jana
piper
Příspěvky: 332
Registrován: 19.08.2005 10:11:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jana »

kuba píše:Kurna, asi usporadam nejakej kontra-sraz v Brne nebo Pardubicich...
ha...
Jen pořádej - pak už nám zbude jen nějaký hromadný slučák :wink: :lol:

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

jani, nechci moc prudit, ale ještě nám dlužíš report z posledního srazu :) (nebo jsem něco na tvém webu přehlídl?)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

kuba
king of snake
Příspěvky: 355
Registrován: 18.08.2005 20:49:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kuba »

fernetti píše:víš, že už jsem o nějaké kontraakci moravské kliky taky uvažoval :) ?
ale asi není důvod nějak extra tlačit, určitě se tu časem objeví další fandové, co by na takový potlach rádi dorazili...
Nejspis zustane jen u internetu po vzoru wish you were here a floydovske "fyzicke absence" :wink:

Odpovědět