Pink Floyd - klasikové britského artrocku

srazy, revivaly a vše ostatní

Moderátor: bery

Odpovědět
Uživatelský avatar
Harold
piper
Příspěvky: 289
Registrován: 19.04.2006 13:47:06
Bydliště: Brno

Pink Floyd - klasikové britského artrocku

Příspěvek od Harold »

V úterý 20. března se v 19.30 v brněnském klubu Leitnerova uskuteční poslechový pořad Jiřího Černého s názvem Pink Floyd - klasikové britského artrocku.
Viz http://www.volny.cz/leitnerka/program.htm.

Takže Brňáci (ale i ostatní) hurá na Leitnerku :D

Uživatelský avatar
Harman
piper
Příspěvky: 309
Registrován: 24.11.2005 20:23:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harman »

co to je za den? bych možná i zašel...chcou za to něco? =)
Live In Peace

Uživatelský avatar
Harold
piper
Příspěvky: 289
Registrován: 19.04.2006 13:47:06
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harold »

Jak jsem již psal, je to úterý. Počítám s tím, že za vstup něco chtít budou. Netuším ale kolik, protože jsem na Leitnerce nikdy nebyl. Ale zřejmě se tam vypravím.

edit: Teď jsem se ještě koukal na jejich stránky a pod odkazem Kontakty je seznam míst předprodeje vstupenek.

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Jak je to s tím Černým?, vím že často býva i v Rožnově pod Radhoštěm (mám to kousek) a pořád čekám kdy to tam bude o PF, dá se očekávat že s tímhle programem bude i jinde?

Jo a jaké to bylo? byli jste tam?
...and after all we're only ordinary men Obrázek

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

no tak to by mě taky docela zajímalo... :)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Harold
piper
Příspěvky: 289
Registrován: 19.04.2006 13:47:06
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harold »

Z důvodu studijních povinností jsem úplně zapomněl o pořadu podat report :oops:

Takže, pan Černý to samozřejmě bral chronologicky. Začal Arnoldem (první singl), pak místo See Emily Play omylem pustil Interstellar Overdrive, poté následovala už skutečná Emily. Následně se chvíli věnoval Sydovi (Golden Hair z Madcap Laughs). Potom přeskočil až na Meddle, kde zmínil používání nehudebních zvuků a pustil Fearless (viz zpěv a skandování fotbalových fanoušků). Dále se na chvilku vrátil a z AHM pustil If. Další chyba v pouštění nastala u DSOTM (měl být Great Gig a Money, slyšeli jsme "jenom" Us and Them). Následovala 15min přestávka, kde si zájemci mohli prohlédnout snad všechna alba (vinyly i CD).

Druhá půlka začala celou první částí SOYCD, o Zvířátkách se jenom zmínil ( :cry: ) a ze Zdi pustil Hey You (ale koncertní verzi z ITAOT). TFC nic. Momentary Lapse bylo zastoupeno On the Turning Away, z TDB jsme slyšeli What Do You Want From Me. A jako bonus na závěr pustil z On an Island titulní skladbu. (Snad jsem na nic nezapomněl...)

Až na některé drobné detaily (TFC vyšlo 1983, ne 1982) zasvěcené povídání, mluvil dokonce i o svých rozhovorech s PF v roce 1994, zmínil i dubnový koncert RW. Prohlásil, že OAI je nejlepší sólové album členů kapely (dle mě jedno z nejlepších) a že Watersovy sólovky se moc nepovedly (s tímto nesouhlasím).

Ozvučení v sále s cca 60 lidmi super. Užíval jsem si to a poslouchal se zavřenýma očima. Většinu skladeb pouštěl z LP. Co se týče věku ostatních návštevníků, připadalo mi, že tam bylo dost lidí v mém věku (v létě mi bude 20), možná i víc než lidí v středním věku. Pořad začínal v 19.30, skončit jsem museli ve 22.00 (klub je uprostřed bloku činžáků). Vstupné bylo přijatelné i pro chudého studenta (tedy i pro mě :D ) - 60Kč.

Edit: pro beryho: Na svých stránkách (www.nacerno.cz) má program na březen, duben a květen (http://www.nacerno.cz/view.php?cisloclanku=2003100701)

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Super. díky za report.
V programu je Rožnov i Zlín, takže doufám že alespoň jedno z toho bude o Pink Floyd
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
James
martyr
Příspěvky: 71
Registrován: 19.08.2005 11:03:17
Bydliště: Ostrava, Praha

Příspěvek od James »

Díky za pěkný report. Kritiku pana Černého mám rád a zajímalo mě, jak jeho pořady probíhají. Možná, že časem nějaký navštívím.

Odpovědět