PF v České televizi

srazy, revivaly a vše ostatní

Moderátor: bery

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Re: PF v České televizi

Příspěvek od Jend »

Sice jsem Pompeje viděl nesčetněkrát, ale když je to v televizi, tak cítím jakousi povinnost vidět to znovu 8)

Zrovna jedou Careful with that Axe, Eugene :parba:
What do you mean interesting?

Roman
piper
Příspěvky: 445
Registrován: 23.01.2009 0:36:12
Bydliště: České Budějovice

Re: PF v České televizi

Příspěvek od Roman »

Taky to mam jako jakousi povinost zhlédnout tento skvost (ančto jsa vlastníkem originálu) - volume doprava naplno -a po té po delší pauze dostal slovo Pištec \:D/
Dear Boy, Have A cigar & Welcome To The Machine

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Re: PF v České televizi

Příspěvek od bery »

Jelikož Pompeje v televizi u mě nastartovaly poslechový večer, byl jsem ženou označen za drogově závislého, který si musí navyšovat dávky.. já s tím ale můžu přestat kdy chci :D
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Roman
piper
Příspěvky: 445
Registrován: 23.01.2009 0:36:12
Bydliště: České Budějovice

Re: PF v České televizi

Příspěvek od Roman »

Po poslechu PF ať už na CD nebo DVD nemá smysl poslouchat cokoliv jiného. Toť léty prověřená zkušenost. :D
Dear Boy, Have A cigar & Welcome To The Machine

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Re: PF v České televizi

Příspěvek od fernetti »

Roman píše:Po poslechu PF ať už na CD nebo DVD nemá smysl poslouchat cokoliv jiného. Toť léty prověřená zkušenost. :D
neberu ti tvůj názor. ale včera mi to vyšlo tak nějak jinak: pompeje jsem zazdil, neměl jsem na ně náladu a dal jsem si king crimson live 1995 + watersovu in the flesh (v půlce mě to přestalo bavit...) a nakonec si dal richieho kotzena (živák z r 2015 na youtube) - pro mě velmi příjemné osvěžení a objev muzikanta, o kterém jsem doposud jen četl.
nic proti floydům, ale já už jaksi dogmata ve stylu (černá je černá a bílá je bílá) nějak nežeru. muziky je na světě strašně moc a pořád je co objevovat. díky za to!
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Odpovědět