Eclipse konference

srazy, revivaly a vše ostatní

Moderátor: bery

Uživatelský avatar
James
martyr
Příspěvky: 71
Registrován: 19.08.2005 11:03:17
Bydliště: Ostrava, Praha

Eclipse konference

Příspěvek od James »

Pamatujete si ještě na ni? Žije ještě vůbec? Dnes jsem tam poslal odkaz na toto fórum. Dříve si fanoušci po této konferenci posílali zajímavé odkazy. Poslední zpráva mi přišla bohužel někdy v lednu tohoto roku a od té doby nic.

kuba
king of snake
Příspěvky: 355
Registrován: 18.08.2005 20:49:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kuba »

Nevim, tušim že měla něco společnýho s těmahle stránkama: http://floyd.pinknet.cz/ (který jsou taky mimo provoz) :?

Uživatelský avatar
James
martyr
Příspěvky: 71
Registrován: 19.08.2005 11:03:17
Bydliště: Ostrava, Praha

Příspěvek od James »

Hmm, takže smůla. Konference nejede, mail se mi vrátil zpět.

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

To fórum taky nějak jelo přes český fanklub? ani bych se nedivil...
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
James
martyr
Příspěvky: 71
Registrován: 19.08.2005 11:03:17
Bydliště: Ostrava, Praha

Příspěvek od James »

Ne. Mělo to něco společného se stránkami Pavla Šimka - Eclipse Archives. Moc pěkně udělané stránky, které se ovšem někdy v roce 2002 přestaly aktualizovat.

kuba
king of snake
Příspěvky: 355
Registrován: 18.08.2005 20:49:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kuba »

James píše:Ne. Mělo to něco společného se stránkami Pavla Šimka - Eclipse Archives. Moc pěkně udělané stránky, které se ovšem někdy v roce 2002 přestaly aktualizovat.
A je to uz nejakej cas co prestaly fungovat.

Johnny
stranger
Příspěvky: 2
Registrován: 22.08.2005 11:11:21
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johnny »

[quote="fernetti"]To fórum taky nějak jelo přes český fanklub? ani bych se nedivil...[/quote]

Fernetti: nechceš se už na to vykašlat? A nebo ne... nechceš se stát členem? Pak by alespoň tvoje kritika měla opodstatnění. Takhle akorát žvaníš...

Johnny

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

Johnny píše:
fernetti píše:To fórum taky nějak jelo přes český fanklub? ani bych se nedivil...
Fernetti: nechceš se už na to vykašlat? A nebo ne... nechceš se stát členem? Pak by alespoň tvoje kritika měla opodstatnění. Takhle akorát žvaníš...

Johnny
asi tě to překvapí, ale já původně o přihlášce hodně uvažoval, třebaže bych z členství (mimo placení členských příspěvků) asi měl úplný prd (holt do prahy to mám dost daleko :( ). ale to jsem ani tak neřešil, jako spíš to, že fanklub nevyvíjel žádnou činnost a tím mazáním ve fóru a nezájmem majitelů stránek se s kýmkoli bavit vše vyvrcholilo. tady je taky dobré připomenout, že jsem nebyl jediný, kdo si stěžoval - jediný já pak u toho vydržel a ostatní na to hodili bobka, protože zjistili, že to nemá cenu. takže než být papírovým členem něčeho, co funguje jen na papíře, tak to raději vůbec.
když se vrátím k tvé replice o tom, že až budu členem fanklubu, pak má moje kritika opodstatnění, tak ta je podle mne naprosto zcestná. já si opravdu nemyslím, že je dobře, aby se pár skalních zakuklilo do uzavřeného klubu a nijak nepodpořili zájem i těch fandů, kteří organizovaní nejsou. tou podporou jsem měl na mysli alespoň nějakou aktualizaci stránek a moderování fóra, příp. aktivní spolupráci na rozšiřování vědomostí nás méně znalých (ono to zní asi blbě, když to tak píšu, ale kdo chce, ten porozumí). jo, já vím, že ty stránky chtějí taky nějaký čas, ale znova (a už opravdu naposled) opakuji: prvotní je vždy zájem a pokud ten je, pak se může něco dít. v případě fóra na pinkfloyd.cz jsem zjistil, že zájem ze strany webmasterů není a proto už nemá smysl tam dále setrvávat. je mi jasné, že jsem si tím vysloužil stigma nepohodlného štváče a někomu nelezu pod nos. s tím asi nic neudělám, holt už to tak prostě je a já se nemíním veřejně prezentovat jako miláček davů, který se bude ohýbat podle toho, co je zrovna populární říkat, resp. neříkat.
máš-li se mnou nějaký problém osobnějšího charakteru, prosím, napiš mi do pošty. osobně ale nemám dál chuť tohle téma veřejně propírat, a opakovat už jednou řečené. jsem přesvědčený o tom, že tohle kubovo fórum bude životaschopnější než to, které jsem opustil a nakonec to bude ku prospěchu nám všem, kteří máme floydy rádi.

přeju ti pěkný den :)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
vlami
stranger
Příspěvky: 4
Registrován: 23.08.2005 20:04:08

Eclipse /Fernetti atd.

Příspěvek od vlami »

Bzzzz
Naposledy upravil(a) vlami dne 12.03.2012 21:43:50, celkem upraveno 2 x.

kuba
king of snake
Příspěvky: 355
Registrován: 18.08.2005 20:49:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kuba »

Ale no tak... :roll:

pinkfloyd.cz je jaka je, ma jakejsi obsah, knihu hostu a vypada pekne, to podle me naprosto staci. Cinnost fanklubu je jina vec, osobne je mi ale salam banan. Tohle forum si neklade za cil cokoli suplovat, je tady protoze jste chteli videt, ze se "neco deje".

Mimochodem, taky jsem nezazil Floydy 94 ani Waterse a Live8 jsem tez nevidel, vubec netusim jak to souvisi s tematem.

Uživatelský avatar
vlami
stranger
Příspěvky: 4
Registrován: 23.08.2005 20:04:08

Kubovi

Příspěvek od vlami »

Presne tak.

Souvisi to s Fernettim a jeho pohorsovanim se nad ... ale to je vsechno jinde. A taky tady o par komentaru vyse.

Uživatelský avatar
James
martyr
Příspěvky: 71
Registrován: 19.08.2005 11:03:17
Bydliště: Ostrava, Praha

Příspěvek od James »

Na net jsem hodil zmiňované stránky Pavla Šimka Eclipse Archives.

http://pinkfloyd.wz.cz/Eclipse/index.html

Celé si je můžete stáhnout pod tímto odkazem - http://pinkfloyd.wz.cz/Eclipse.zip
2,6 MB

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Eclipse /Fernetti atd.

Příspěvek od fernetti »

vlami píše:Ja uz chapu. Uz chapu Fernettiho. Mladej kluk, co nezazil Floydy v r. 1994, nezazil dobu Eclipse mozna ani Waterse? A ted zije mimo jine zazitkem z Live8, kterym nekteri nezijou (ja ho napr. jeste nevidel, mam uz preci jen jine priority - ale jeste pred 10 lety bych si to sam sobe neodpustil). Na jeho miste (tj. na miste Fernettiho) bych byl taky namichlej :) treba na stranky www.pinkfloyd.cz, ktere se "navenek" nijak neaktualizuji. Ale bezi pod nimi konference, ktera je velmi ziva. Zivejsi, nez byla na Eclipse, ktere jsme tehdy prezdivali mrtva :)
A ted teprve chapu i Pavla Šimka, webmastra a mozek Eclipse. Nechapali jsme tehdy, proc tu karu netahne dal nebo nechce s nicim pomoci a nebylo to proto, ze byl z Budejic. Pravda je, ze jemu a Eclipse (resp. konferenci) vdecime, ze jsme se dali dohromady a zalozili periodicke srazy. Ale po nekolika letech skutecne nastane unava, neboli jinak - clovek zacne mit jine priority a na hobby mu nezbyde cas. Nekde se to proste sidit musi. A Pavel byl na vse sam. Proto to skoncil. Tak to vidim ja a nasel bych i od nej mail v tomto zneni.
A jak to je, Fernetti, s www.pinkfloyd.cz? To je uplne neco jineho nez toto forum rizene dokonalejsim redakcnim systemem. Tamejsi forum si neklade za cil pojednavat o slozitych tematech, je tam jen jako zvolani - napis svuj nazor. Nic vic. A myslim, ze ani nic vic nebude. Ta domena ma prinest zakladni informaci a poneti o PF "siroke verejnosti". Na vse ostatni jsou tu stranky jinych nadsencu, ktere je tam mozne do linku pridat a treba i toto forum. Tak at zije!
Na zdar, Vlasta Mikšík
ten mladej kluk má dneska čerstvých třicet, floydy poslouchá skoro dvacet let (vivat cívkáč Tesla B-43!), benátky si na kotouč nahrával přes pětikolík z černobílé televize, na strahov se na své miláčky nedostal, protože sloužil vlasti a nemohl si z vojenského cvičení vzít ani opušťák, ani dovolenku a ani pitomou vycházku, takže celý krásný večer onoho 7. září 1994 málem probrečel vzteky nad tou křivdou, kterou musel snést :) (...). vystoupení starých pánů na live 8 proto opravdu nelze chápat jako mé první setkání s pink floydy. že to celé na konfeře bouchlo zrovna v souvislosti s live 8 je víceméně náhoda (s tím live 8 tam začal operovat někdo jiný, ne já) a ne záměr. své názory na tuto záležitost ohledně fanklubu a jeho stránek jsme si myslím vyjasnili a veřejně se už k tomu nechci vracet. čo bolo, to bolo, povedal by major terazky a kocour fernetti v této souvislosti jen slastně zavrní souhlasem :D...
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
NatkA
legend
Příspěvky: 178
Registrován: 03.11.2005 15:01:04
Bydliště: Žilina

Re: Eclipse /Fernetti atd.

Příspěvek od NatkA »

fernetti píše:
vlami píše:Ja uz chapu. Uz chapu Fernettiho. Mladej kluk, co nezazil Floydy v r. 1994, nezazil dobu Eclipse mozna ani Waterse? A ted zije mimo jine zazitkem z Live8, kterym nekteri nezijou (ja ho napr. jeste nevidel, mam uz preci jen jine priority - ale jeste pred 10 lety bych si to sam sobe neodpustil). Na jeho miste (tj. na miste Fernettiho) bych byl taky namichlej :) treba na stranky www.pinkfloyd.cz, ktere se "navenek" nijak neaktualizuji. Ale bezi pod nimi konference, ktera je velmi ziva. Zivejsi, nez byla na Eclipse, ktere jsme tehdy prezdivali mrtva :)
A ted teprve chapu i Pavla Šimka, webmastra a mozek Eclipse. Nechapali jsme tehdy, proc tu karu netahne dal nebo nechce s nicim pomoci a nebylo to proto, ze byl z Budejic. Pravda je, ze jemu a Eclipse (resp. konferenci) vdecime, ze jsme se dali dohromady a zalozili periodicke srazy. Ale po nekolika letech skutecne nastane unava, neboli jinak - clovek zacne mit jine priority a na hobby mu nezbyde cas. Nekde se to proste sidit musi. A Pavel byl na vse sam. Proto to skoncil. Tak to vidim ja a nasel bych i od nej mail v tomto zneni.
A jak to je, Fernetti, s www.pinkfloyd.cz? To je uplne neco jineho nez toto forum rizene dokonalejsim redakcnim systemem. Tamejsi forum si neklade za cil pojednavat o slozitych tematech, je tam jen jako zvolani - napis svuj nazor. Nic vic. A myslim, ze ani nic vic nebude. Ta domena ma prinest zakladni informaci a poneti o PF "siroke verejnosti". Na vse ostatni jsou tu stranky jinych nadsencu, ktere je tam mozne do linku pridat a treba i toto forum. Tak at zije!
Na zdar, Vlasta Mikšík
ten mladej kluk má dneska čerstvých třicet, floydy poslouchá skoro dvacet let (vivat cívkáč Tesla B-43!), benátky si na kotouč nahrával přes pětikolík z černobílé televize, na strahov se na své miláčky nedostal, protože sloužil vlasti a nemohl si z vojenského cvičení vzít ani opušťák, ani dovolenku a ani pitomou vycházku, takže celý krásný večer onoho 7. září 1994 málem probrečel vzteky nad tou křivdou, kterou musel snést :) (...). vystoupení starých pánů na live 8 proto opravdu nelze chápat jako mé první setkání s pink floydy. že to celé na konfeře bouchlo zrovna v souvislosti s live 8 je víceméně náhoda (s tím live 8 tam začal operovat někdo jiný, ne já) a ne záměr. své názory na tuto záležitost ohledně fanklubu a jeho stránek jsme si myslím vyjasnili a veřejně se už k tomu nechci vracet. čo bolo, to bolo, povedal by major terazky a kocour fernetti v této souvislosti jen slastně zavrní souhlasem :D...
To sí napísal,fernetti,krásne!!! :lol:

NatkA
"I´ve been mad for fucking years,absolutely years,been over the edge for yonks,been working me buns off for bands...

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Re: Eclipse /Fernetti atd.

Příspěvek od proti »

fernetti píše: na strahov se na své miláčky nedostal, protože sloužil vlasti a nemohl si z vojenského cvičení vzít ani opušťák, ani dovolenku a ani pitomou vycházku, takže celý krásný večer onoho 7. září 1994 málem probrečel vzteky nad tou křivdou, kterou musel snést :)
Tak to je kruty... remebering when I was young... v tom veku, kdy jsem byl mlad a pln idealu... ja bych se asi v te dobe zblaznil kdybych se tam nedostal :cry:

Eclipse forum - jo na to si taky pamatuji... remembering these old days... Pavel Simek - nekde bych mel mit dokonce nejake "papirove vydani" casopisu Eclipse :)

Na pinkfloyd.cz - taky nejsem - jaksi - kvuli tem financim (radsi si koupim CD)- ale na Eclipse byli fajn lidi - a dost je postradam... (Roio Total Eclipse v "originalu" apod. 8) )...pak prisla doba, byt trochu sam ... Wearing the Inside Out... a je fajn byt na foru, jen trochu mi tak chyby nekdo, s kym bych si mohl u piva nebo tak (osobne, ne "jen" pres Net), poslouchat floydy s nekym... - ted mam vsechno (co predtim nebyvalo) Z 95 procent kopletni diskografii, mnoho roio - ale "personalne" jsem na to sam... as the days goes by... Diky za ty stranky Eclipse - memories come rushing up to meet me now...

Odpovědět