Eclipse konference

srazy, revivaly a vše ostatní

Moderátor: bery

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

nojo, krutý to tehdá bylo, ale dneska už to beru s humorem (co jiného mi taky zbývá...:))
fakt je ten, že moje cesta za gilmourem do hamburku, resp. cesta z ní byl taky docela drsný očistec (zkuste nocovat v nočním hamburku při mínus kolikati zachumlaný na osamělé lavičce kdesi na nádru nebo podřimovat v mekáči jako socka a čekat na ranní vlak:D). no a o mé anabázi za gilmourem do klamu raději ani nemluvím:D :D :D

...až z toho mám pocit, že mi jsou floydi v tomto životě upíráni asi naschvál. docela se proto děsím, jak pojedu na waterse do prahy. asi to posichruju tak, že si s týdenním předstihem rozbiju stan hned vedle sazka areny :)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
paulie
piper
Příspěvky: 252
Registrován: 21.08.2005 11:28:49
Bydliště: Příbor/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od paulie »

fernetti píše:nojo, krutý to tehdá bylo, ale dneska už to beru s humorem (co jiného mi taky zbývá...:))
fakt je ten, že moje cesta za gilmourem do hamburku, resp. cesta z ní byl taky docela drsný očistec (zkuste nocovat v nočním hamburku při mínus kolikati zachumlaný na osamělé lavičce kdesi na nádru nebo podřimovat v mekáči jako socka a čekat na ranní vlak:D). no a o mé anabázi za gilmourem do klamu raději ani nemluvím:D :D :D
Hehe myslím, že vím o čem mluvíš... Hlavní nádraží ve Frankfurtu je mezi 1. a 4. hodinou ranní pěkně studené místo. Teprve potom se člověk může ohřát v Mekáči. :)

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

ale nelitujem!!! :)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
FleetingGlimpse
piper
Příspěvky: 489
Registrován: 21.08.2005 21:59:10
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FleetingGlimpse »

To kazdopadne ne :D Jsou to uzasne vzpominky.
The sun is the same in a relative way but you're older,
shorter of breath and one day closer to death

Odpovědět