Australian Pink Floyd 2009

srazy, revivaly a vše ostatní

Moderátor: bery

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Australian Pink Floyd 2009

Příspěvek od Richard »

Welcome my son, welcome to the machine

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

No tohle! Nejspíš kompletní The Wall, to zní dobře. Posledně se mi to velmi líbilo takže není důvod si to nezopakovat.
...and after all we're only ordinary men Obrázek

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

podruhé už mi neutečou!

:parba: :parba: :parba:
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

Odkaz pro Beryho a Fernettiho:

Hele, uz se odhlaste z te stranky, ja se tam chci taky podivat!!! :mrgreen:

(... nemuzu se na tu stranku dostat nebo co...)
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

Jsem pro Prahu :twisted: :parba: :spek:
What do you mean interesting?

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

Ja pojedu do Ostravy.

Ma to pro mne dve vyhody:
je to v Nedeli, takze nemusim cerpat dovolenou a je to i bliz.
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

Welcome my son, welcome to the machine

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

Nevim, ale zda se, ze listky na Ostravu tam jeste nemaji...
A to mi prijde divne, protoze Koncert v Ostrave je o den driv, ne?
A maji tam i koncert ve Wroclawi - co je jeste pred Ostravou (!).

( http://www.ticketportal.cz/podujatie_se ... ?id=183034
- "Celá kapela a každé jejich show je nadšeně podporováno samotným Davidem Gilmourem."

By mne zajimalo, co konkretne si mam predstavit jako "Davidovu podporu"... Uci je hrat na kytaru? Nebo je to jen reklamni kec?)


EDIT:
Aha, takze Ostrava je napr. tady:
http://vstupenky.ticket-art.cz/index.ph ... ni&id=3736
Ceny od 490 do 1190.
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

Marooned
boy child
Příspěvky: 15
Registrován: 17.09.2008 15:27:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Marooned »

Tedy ještě si velmi rozmyslím, jestli chci sypat peníze právě této kapele. Poté, co po včerejšku mohu srovnávat výkony jejich a Bratří Kašparů, Filipa Benešovského a spol., tak musím říci, že jsem včera večer viděl naprosto fenomenální a strhující výkon, kdy bylo vidět, že to účinkující baví a dělají to srdcem =D> , oproti Australian Pink Floyd, kteří koncert v Ostravě prostě jen "odehráli".

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

klidne se o Kasparech, Benesovskem rozepis v prislusnem topicu, budeme jen radi
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

Marooned píše:Tedy ještě si velmi rozmyslím, jestli chci sypat peníze právě této kapele. Poté, co po včerejšku mohu srovnávat výkony jejich a Bratří Kašparů, Filipa Benešovského a spol., tak musím říci, že jsem včera večer viděl naprosto fenomenální a strhující výkon, kdy bylo vidět, že to účinkující baví a dělají to srdcem =D> , oproti Australian Pink Floyd, kteří koncert v Ostravě prostě jen "odehráli".
(+ Jana v http://pinkfloyd.o106.com/forum/viewtopic.php?t=730 )
Jana píše:Koncert byl super, jako vždy v podání téhle kapely.. A ty australany nevím, nevím... Na to, že to je revival mi to přijde drahý... A už jsem z několika zdrojů zaznamenala, že do toho nedávají srdce.. Což tihle naši dávají no uvidíme...
... nepisu si s Aussie Floyds, takze o nich nic nevim, ale jednim z aspektu mozna snad "remeslnosti" odehrani koncertu muze byt i pocet koncertu. Kolik koncertu odohrali Bří Kašparů a Filip Benešovský? Byl to jeden koncert, dva, tři...? Nevím, nesleduji to. Nebo to byl jenom jeden koncert?

A pokud skupina hraje dnes v Ostrave, zitra v Praze, den predtim v Krakove nebo kdekoli jinde - myslim, ze k "remeslnosti hrani" ma i urciti "duvod"... tezko rict. Ale kdyz se podivame na Floydy, tak si taky myslim, ze jednorazovy koncert - jako live8 v roce 2005 nebo Knebworth 90 (Money) si uzili urcite vic, nez nejaky "radovy koncert" ze snury - napr. Strahov 94... ktery se pro ne osobne straci v seru koncertniho turne... (nezahrali ani Keep Talking... a ani nevim proc - co mne dost mrzelo po koncerte, kdyz jsem si to uvedomil) Zatim co pro snad 100 000 lidi ten koncert je jedinecny a nezapomenutelny do konce zivota...

Na Bratří Kašparů, Filipa Benešovského jsem nejel (i kdyz jsem mel slibeny pohodlny odvoz a dovoz) - nemel jsem dovolenou.
(Proc dali koncert v patek? :shock: )

Ad "vkladani srdce" - to se Floydum taky casto vycitalo, ze hraji jako stroje bez srdce... takze je hrozne relativni, jak to je...

Ad Aussie Floyd v roce 2009. Taky jsem rozmyslel, zda na to jit - jednou jsem je uz videl a stacilo mi to, ale rekl jsem si, ze od teto doby, jedine co nam zbyva jsou uz jen Revival. Takze je to otazka penez. A pak jsem si rekl, ze 6 - 7 stovek za to, abych videl the Wall revival koncert mi za to stoji. Je to ciste subjektivni, takze se budu tlacit v "zadnich pozicich" - vic bych za to nedal.

Ad cena - jsou veci kterych cena se ridi tim, jaka je poptavka. - napr. hypoteky, ceny bytu - atd... - ale to uz je o necem jinem, takze: "Can´t you see it all makes perfect sence? Expressed in dolars and cents." Pokud s tim clovek nesouhlasi - muze to jedine "bojkotovat" a "nekoupit si to" - to beru jako legitimni zpusob protestu - a casto ho i uplatnuji :D - i kdyz v tomhle pripade do Ostravy na TAPFs asi pojedu.
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

Uživatelský avatar
Jana
piper
Příspěvky: 332
Registrován: 19.08.2005 10:11:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jana »

Děkuji za příspěvek, vlastně s tím souhlasím...
Ale...

Kolik koncertů odehrál Roger Waters před Prahou 2007...
Řekla bych, že mnoooohem víc, než Aussies za život...

A to srdce tam pořád bylo, protože tam zkrátka být musí... O tom to je. Nemusíš být zpěvák, ani dokonalý hudebník... Musíš to milovat!! :-) A ty dvě hodiny na tom pódiu to žít! :-)

A možná takový dřív floydi sami nebyli, možná taky hráli jak stroje. Jo, možná, já je takový neznám, já to nezažila. Já třikrát viděla Rogera a se strojem měl tenhle týpek málo společnýho :-) Takže třeba sám vyrostl, jen dobře. :-)

Jak ale přiznávám, já sama australany ještě neviděla. A ačkoli mi to přijde opravdu drahý :-) tak o tom lístku furt ještě uvažuju.. A to hlavně z toho důvodu, že jako floyd fanda bych asi mohla vidět všechno.. A určitě by se mi to líbilo.... :-) Ale jestli to za ty prachy stojí, to je jiná........
Finally I understand the feelings of the few
Ashes and diamonds, foe and friend
- We were all equal in the end...

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

Jana píše: Kolik koncertů odehrál Roger Waters před Prahou 2007...
Řekla bych, že mnoooohem víc, než Aussies za život...

A to srdce tam pořád bylo, protože tam zkrátka být musí... O tom to je. Nemusíš být zpěvák, ani dokonalý hudebník... Musíš to milovat!! :-) A ty dvě hodiny na tom pódiu to žít! :-)
To je pravda. Ale!!! Myslim si, ze srovnavat s Rogerem, ze to jednoduse NEJDE. Protoze Roger (i kdyz si myslim, ze neni genius :-) ) je clovek plny energie - teda aspon podle posledniho koncertu z neho ta energie (charizma) primo salala... snaha o kontakt s publikem, vyraz pri zpivani pisnicek atd atd. Ale ten projev je pak spis o povaze cloveka, o tom, "kolik ma energie v sobe na rozdavani" nez o tom, zda to "odehraji se zanícením" nebo "bez zanícení". Kazdy jsme nejaky - nekdo je vic introvert, nekdo extrovert - to neni o "nasazeni". Snad jsou ti australani vic "cool" :-) tj. chladnejsi... kdo vi...

A taky pokud si to pamatuji, tak Roger z r. 2002 byl - pro mne 20-ti procentni v porovnani s "poslednim" Rogerem.
Jana píše: Jak ale přiznávám, já sama australany ještě neviděla. A ačkoli mi to přijde opravdu drahý :-) tak o tom lístku furt ještě uvažuju.. A to hlavně z toho důvodu, že jako floyd fanda bych asi mohla vidět všechno.. A určitě by se mi to líbilo.... :-) Ale jestli to za ty prachy stojí, to je jiná........
Kazda zabava neco stoji - ta z australie je logicky drazsi - nekdo jim ty letenky zaplatit musi. :-)

Ja taky nejdu na australany. Uvazuji v tom stylu, ze "chci videt the Wall v koncertnim provedeni" - a za to tech 6 - 7 stovek dam.
(a samozrejme, doufam, ze tam budom mit ty vokalistky. :D )
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

Jak ale přiznávám, já sama australany ještě neviděla. A ačkoli mi to přijde opravdu drahý :-) tak o tom lístku furt ještě uvažuju.. A to hlavně z toho důvodu, že jako floyd fanda bych asi mohla vidět všechno.. A určitě by se mi to líbilo.... :-) Ale jestli to za ty prachy stojí, to je jiná........
píšeš mi z duše, vidím to úplně stejně. milovat floydy a nevidět jejich nejznámější (nebo nej... cokoliv, to je docela fuk) revival, to jaksi úplně nejde, byť na to mnozí (a možná i poprávu) házejí bobek, protože je to jen řemeslo. ale co by za to někteří dali - alespoň to řemeslo mít a umět. když je v tom ještě duše, tak není co řešit...

my, co nikdy nebudem mít doma v garáži ferrari testarossu si uděláme radost alespoň modýlkem ferrari - třeba v měřítku v měřítku 1/24 od firmy burago :mrgreen:
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

Nevíte, jestli půjde o kompletní Zeď?
What do you mean interesting?

Odpovědět