Dark Side Of The Moon, dnes 22:25 na ST2

srazy, revivaly a vše ostatní

Moderátor: bery

Odpovědět
Petr
stranger
Příspěvky: 9
Registrován: 19.08.2005 21:48:53
Bydliště: Praha/Liberec

Dark Side Of The Moon, dnes 22:25 na ST2

Příspěvek od Petr »


Uživatelský avatar
FleetingGlimpse
piper
Příspěvky: 489
Registrován: 21.08.2005 21:59:10
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FleetingGlimpse »

Diky za announce. Jsou tam dobre zabery z '73 tour.
The sun is the same in a relative way but you're older,
shorter of breath and one day closer to death

Uživatelský avatar
NatkA
legend
Příspěvky: 178
Registrován: 03.11.2005 15:01:04
Bydliště: Žilina

Příspěvek od NatkA »

ĎAKUJEM!!! :lol:
Bez teba by som na to neprišla...

NatkA
"I´ve been mad for fucking years,absolutely years,been over the edge for yonks,been working me buns off for bands...

Uživatelský avatar
Stanley
stranger
Příspěvky: 3
Registrován: 11.12.2005 20:17:03
Bydliště: Žilina

Příspěvek od Stanley »

Budem kukat, neni o com..!! Chytate v Cesku STV2??? :)
Sranda musí byť, lebo sranda je vážna vec!

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

Stanley píše:Budem kukat, neni o com..!! Chytate v Cesku STV2??? :)
já jo a koukat se budu :)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
NatkA
legend
Příspěvky: 178
Registrován: 03.11.2005 15:01:04
Bydliště: Žilina

Příspěvek od NatkA »

Tak som sa už dopozerala a bolo to fajn! Konečne som rozumela! Aj keď,čo sa týka dabingu,je to práve tá slabšia stránka Slovákov,na vás,Čechov proste nemáme! :cry:

NatkA
"I´ve been mad for fucking years,absolutely years,been over the edge for yonks,been working me buns off for bands...

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

NatkA píše:Tak som sa už dopozerala a bolo to fajn! Konečne som rozumela! Aj keď,čo sa týka dabingu,je to práve tá slabšia stránka Slovákov,na vás,Čechov proste nemáme! :cry:

NatkA
naopak, ten dabing byl fajn - nevím, jestli to u nás už na čt běželo, ale mám pocit, že pokud ano, tak jedině s titulky, což je dost opruz - sledovat obraz a ještě k tomu číst text.

jinak pro mě to byla opravdu krásná hodinka, je k nezaplacení vidět (a slyšet), jak se album postupně utvářelo a např. vokály davida s richardem puštěné samostatně byly pro mě totálním balzámem radosti. co by mě ještě navíc zajímalo byly live footages ze začátku dokumentu - odkud (z jakého koncertu přesně) byly?
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
FleetingGlimpse
piper
Příspěvky: 489
Registrován: 21.08.2005 21:59:10
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FleetingGlimpse »

fernetti píše:
NatkA píše:Tak som sa už dopozerala a bolo to fajn! Konečne som rozumela! Aj keď,čo sa týka dabingu,je to práve tá slabšia stránka Slovákov,na vás,Čechov proste nemáme! :cry:

NatkA
naopak, ten dabing byl fajn - nevím, jestli to u nás už na čt běželo, ale mám pocit, že pokud ano, tak jedině s titulky, což je dost opruz - sledovat obraz a ještě k tomu číst text.

jinak pro mě to byla opravdu krásná hodinka, je k nezaplacení vidět (a slyšet), jak se album postupně utvářelo a např. vokály davida s richardem puštěné samostatně byly pro mě totálním balzámem radosti. co by mě ještě navíc zajímalo byly live footages ze začátku dokumentu - odkud (z jakého koncertu přesně) byly?
Na CT2 to uz bezelo, s titulkama, coz je podle mne mnohem lepsi protoze prekladatele maji tendenci vypoustet slova nebo i cele vety a clovek si precte to hlavni a spoji si to pripadne s tim zbytkem, co slysi.

Prave ty footages jsou mou tajnou nadeji, ze existuje kvalitni zaznam z te doby a ze to jednou vyjde...Jinak mne se strasne libi ten moment kdy Dave jen tak zahraje riff ze sola v Time, ty rvouci, kvilive tri vteriny mi privozuji heart attack :)
The sun is the same in a relative way but you're older,
shorter of breath and one day closer to death

Uživatelský avatar
Harman
piper
Příspěvky: 309
Registrován: 24.11.2005 20:23:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harman »

mám opravdu blbý dotaz, to je o vzniku DSoTM nebo záznam koncertu????může to někdo nahrát a pak hodit někam na ftp?
Live In Peace

Uživatelský avatar
FleetingGlimpse
piper
Příspěvky: 489
Registrován: 21.08.2005 21:59:10
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FleetingGlimpse »

Harman píše:mám opravdu blbý dotaz, to je o vzniku DSoTM nebo záznam koncertu????může to někdo nahrát a pak hodit někam na ftp?
O vzniku alba, ale nejaky zabery z koncertu jsou tam taky. Jinak na netu to urcite sezenes. Hledej "Documentary on making The Dark Side Of The Moon".
The sun is the same in a relative way but you're older,
shorter of breath and one day closer to death

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

Harman píše:mám opravdu blbý dotaz, to je o vzniku DSoTM nebo záznam koncertu????může to někdo nahrát a pak hodit někam na ftp?
komentovaný dokument, ve kterém členové kapely a nejdůležitěljší osoby kolem DSOTM mluvili o vzniku všech skladeb z alba, včetně názorných ukázek, jak ve stuidu tvořili různé zvuky a harmonie. navíc k tomu bylo pár záběrů z živého předvedení DSOTM v r. 1973, o kterém nevím, že by existovalo - byl to barevný záznam ve velmi dobré kvalitě.
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Harman
piper
Příspěvky: 309
Registrován: 24.11.2005 20:23:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harman »

fernetti píše:
Harman píše:mám opravdu blbý dotaz, to je o vzniku DSoTM nebo záznam koncertu????může to někdo nahrát a pak hodit někam na ftp?
komentovaný dokument, ve kterém členové kapely a nejdůležitěljší osoby kolem DSOTM mluvili o vzniku všech skladeb z alba, včetně názorných ukázek, jak ve stuidu tvořili různé zvuky a harmonie. navíc k tomu bylo pár záběrů z živého předvedení DSOTM v r. 1973, o kterém nevím, že by existovalo - byl to barevný záznam ve velmi dobré kvalitě.
kdyby nebyli distributoři blbí, mohli by celej záznam vypustit. Imho by se toho prodalo mnohem víc než nové edice PULSE
Live In Peace

Uživatelský avatar
NatkA
legend
Příspěvky: 178
Registrován: 03.11.2005 15:01:04
Bydliště: Žilina

Příspěvek od NatkA »

Mne sa páčila najmä tá časť,keď na syntetizátore,alebo čo to bolo,tvoril Roger a Dave "On the run".To bolo skvelé,aká jednoduchosť!!!Ale pritom nádherná jednoduchosť! Stále budem odsudzovať človeka,ktorý napísal o Rogerovi tie blbosti! :evil: Aj keď ten jeho spev najčistejší nebol :lol: ,ale beriem,má svoje roky,atď,atď... :wink:

NatkA
"I´ve been mad for fucking years,absolutely years,been over the edge for yonks,been working me buns off for bands...

Odpovědět