Filharmonie ve Zlíně zahraje Pink Floyd

srazy, revivaly a vše ostatní

Moderátor: bery

Uživatelský avatar
ogi
piper
Příspěvky: 680
Registrován: 22.10.2005 19:53:36
Bydliště: nikde

Příspěvek od ogi »

celistky,sboristky si umim predstavit mam sve zkusenosti :| ale po shlednuti tech ukazek si neumim predstavit ze bych vydrzel poslouchat toho capka co huhlal do mikrofonu aniz bych mu nenasadil kopak na hlavu
no nechci Vam kazit zazitek ale ten byl fakt kritickej #-o
a ty bici.........ne ze by hral spatne ale me to prislo jako mix barovky s filharmonii a zpracovani mi prislo uplne na prd nevim jestli to znelo jako popgrupe nebo symfonak chvili tak a pak zase tak

Uživatelský avatar
Harold
piper
Příspěvky: 289
Registrován: 19.04.2006 13:47:06
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harold »

skypekai píše:... pan Sova ...
Tento pan Sova?

Jinak díky za nahrávky, člověk si aspoň udělá představu. Nevypadá to špatně. :-^

Uživatelský avatar
skypekai
piper
Příspěvky: 368
Registrován: 13.11.2006 9:36:38
Bydliště: Kunovice

Příspěvek od skypekai »

Harold píše:
skypekai píše:... pan Sova ...
Tento pan Sova?
nene, tenhle pan Sova měl účes na "československého hokejistu" a byl mladší

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

ogi píše:a ty bici.........ne ze by hral spatne ale me to prislo jako mix barovky s filharmonii a zpracovani mi prislo uplne na prd nevim jestli to znelo jako popgrupe nebo symfonak chvili tak a pak zase tak
Nerikam, ze ne, ale kdyz uz tam clovek sedi, tak nezbyva nic jineho, nez pouzit "vnitrni equalizer" a ty rusive vlivy jednoduse "ztlumit".

Nic neni dokonale, FBM taky neni Royal Philharmonic Orchestra, 220 Kc neni 100 liber nebo kolik, a muj nedokonale hudebni sluch si to uzil uprostred plebsu. (nekdo s dokonalejsim sluchem by snad skripal zuby - nevim - vse ma sve vyhody a nevyhody. :-) ) Na vsem se najdou mouchy a brouky (vid diskuse Benesovskeho the Wall - nebyl jsem tam), a pak zustavam pred volbou, zda se v tom budu rypat, nebo privru oko a "uziju si to", kdyz uz jsem tam. V zpominkach stejne zustanou vic ti pozitiva nez negativa. :-)
(ale kazdy z nas nad necim premysli a nad necim ne... :-) )

(Je to obdobne jako jidlo - kdyz se v tom zacnu rypat, co to vlastne jim, hledajic to nejlepsi jidlo, nakonec skoncim hladovy u toho, ze zadne jidlo neni dokonale ciste pro to, abych ho snedl... a pak to radeji necham tak, piju vodu z vodovodu a jim to co je na taliri... a pak je to vzdy na subjektivnim rozhodnuti, do ceho jeste jdu a do ceho ne...)

Floydi nekoncertuji - zustavaji nam akce jako Aussies, Benesovky, FBM

Me osobne se orchestralky libi. FBM byla pro me doted jedina moznost, jak to zkusit na zivo. Jsem rad, ze jsem tam byl.

(nicmene - z filozofickeho hlediska - je zajimave jak clovek - jako nedokonale stvoreni - touzi po dokonalosti - kterou sam ani neni schopen vytvorit... Kde je pak tedy naplneni jeho tuzeb?)
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

Krátká zpráva z Neon TV:

http://www.youtube.com/watch?v=SbcQi9fu6Pg
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

Uživatelský avatar
ogi
piper
Příspěvky: 680
Registrován: 22.10.2005 19:53:36
Bydliště: nikde

Příspěvek od ogi »

proti píše:
ogi píše:a ty bici.........ne ze by hral spatne ale me to prislo jako mix barovky s filharmonii a zpracovani mi prislo uplne na prd nevim jestli to znelo jako popgrupe nebo symfonak chvili tak a pak zase tak

Nerikam, ze ne, ale kdyz uz tam clovek sedi, tak nezbyva nic jineho, nez pouzit "vnitrni equalizer" a ty rusive vlivy jednoduse "ztlumit".
mas pravdu ..ja tam nebyl a vim hovno
jen mi to zpracovani nak nesedi a umim si to predstavit v lepsi forme s akustickou kytarou a bez zpevu teda aspon bez dohodle

uplne nejlip s toho podle me vyslo see emily..

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

ogi píše: mas pravdu ..ja tam nebyl a vim hovno
jen mi to zpracovani nak nesedi a umim si to predstavit v lepsi forme s akustickou kytarou a bez zpevu teda aspon bez dohodle
Na tom se zhodnem - bez spevu a lepsi kytaru. Kdovi, treba az se vrati z Nemecka, tak to zahraji jeste jednou. :-)

Ok - nebyls tam - a ja ano, na druhou stranu - ty jsi muzikant (nekde jsi to tusim psal...), ja jenom posluchac, takze mas pravo i schopnosti (a myslim, ze i lepsi sluch :-) ) vnimat hudbu vic do "hloubky" nezli ja. Nicmene prave tato vyhoda - myslim, obcas muze byt nevyhodou....

Podobne - napr. kdybych neumel anglicky, tak bych si ani nevsiml, ze ten spevak vlevo ma 50% vypadek textu. A kdybych si to nevsiml, mozna by se mi ten koncert libil jeste vic. :-) A tim je vedomost trochu na prekazku vuci "celkovemu estetickemu zazitku" Kdo vi. :-)
(Vlastne me napadlo az ted, ze kdybych si dal sklenicku vina uz pred koncertem, snad by se mi ten koncert libil jeste vic. :lol: )

Chtel jsem rict, ze kdybych napr. mel sluch dirigenta, tak snad bych mohl fundovane rict, kdy "nastoupili housle pozde", kdy "byl první houslista falešný", tympanista zabubnoval prislis brzo" atd... takhle jako nemuzikant, jenom jako posluchac jsem "osvobozen" od techto problemu, a jako laik, jsem si to i pres tyto kosmeticke vady uzil. :-)
(s nadsazkou receno se vsi uctou vuci muzikantum a tem co do "fachu" vic vidi nez ja s poskozenym sluchem rikam: At zije nevedomost. :mrgreen:)

ogi píše: uplne nejlip s toho podle me vyslo see emily..
Tak to jsme asi na stejne vlne. :-)
Zajimave na tom je to, ze od toho koncertu si porad pobrukuji See Emily Play. A to az do toho koncertu nebyla zadna moje nejoblibenejsi pisnicka. :-)
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

Uživatelský avatar
ogi
piper
Příspěvky: 680
Registrován: 22.10.2005 19:53:36
Bydliště: nikde

Příspěvek od ogi »

proti píše:
(nicmene - z filozofickeho hlediska - je zajimave jak clovek - jako nedokonale stvoreni - touzi po dokonalosti - kterou sam ani neni schopen vytvorit... Kde je pak tedy naplneni jeho tuzeb?)
V sebezdokonalování

Uživatelský avatar
skypekai
piper
Příspěvky: 368
Registrován: 13.11.2006 9:36:38
Bydliště: Kunovice

Příspěvek od skypekai »


Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

Nyní podobná akce v Ostravě, abych nezakládal nové vlákno:

http://www.novinky.cz/kultura/244878-os ... tni-clanky
Welcome my son, welcome to the machine

Odpovědět