Elektronika do Stratocasteru ala David Gilmour

útulna pro muzikanty, výtvarníky a další kreativce ovlivněné tvorbou pink floyd

Moderátor: bery

Uživatelský avatar
Jádro
piper
Příspěvky: 490
Registrován: 22.08.2005 11:35:14
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Jádro »

Takže jak jsem sliboval, zde je moje vybaveníčko (foceno v trochu horších světelných podmínkách :) ) :
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Higway 1 Stratocaster (USA) - paráda, kupoval jsem nový asi před 1,5 rokem.
Laney TF100 - 50W tranzistor - už menší paráda :D, kupoval jsem nový v roce 1998 :) To si ten Strat vůbec nezaslouží :D

Co si mám teda herňajs pořídit místo toho? Teď mám 3 kandidáty:
1. Peavey Classics 50 - lampa, budu mít možnost v srpnu si vyzkoušet, čet jsem na to docela chválu
2. Fender Hot Rod Deluxe - lampa
3. Fender Stage1000 - tranzistor - asi by bylo univerzálnější (mám ještě elektroakustickou španělu), ale možná by mi opět brzo přestalo stačit...
Bohužel nemám neomezený finance, takže na nic lepšího už se asi nezmůžu :) A do nějakejch experimentů se mi moc nechce...

50W u lampovýho komba by asi mělo asi bohatě stačit, ne? Prej se to počítá jinak než u tranzistorovýho - v tom se nějak moc neorientuju...

Uživatelský avatar
Jádro
piper
Příspěvky: 490
Registrován: 22.08.2005 11:35:14
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Jádro »

Malý update - psal jsem do Aleximu - ten DG set je celý produkt EMG, prej jsou to ale schopný postavit z jednotlivých komponent podle zákazníkovejch představ, hmm... Prej si mám zavolat :) Nenapsal jsem mu ale, že si to koupím asi až k Vánocům:)
Nikdo není Gilmourovatější než Gilmour :D Nicméně když už, tak Dave Kilminster :wink:

kuba
king of snake
Příspěvky: 355
Registrován: 18.08.2005 20:49:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kuba »

No tak ten lampac je ovsem libozni!!

Odpovědět