Tričko

útulna pro muzikanty, výtvarníky a další kreativce ovlivněné tvorbou pink floyd

Moderátor: bery

Odpovědět
Uživatelský avatar
James
martyr
Příspěvky: 71
Registrován: 19.08.2005 11:03:17
Bydliště: Ostrava, Praha

Příspěvek od James »

Nedávno se tady debatovalo o tom, jaké vymyslet poznávací znamení na koncertě pro členy tohoto fóra. Nejvíc se mi pozdává nápad s páskou na paži, na které budou vyobrazena kladiva. Nabízím však i můj návrh. Vytvořme tričko tohoto fóra, které by se pak hromadně vyrobilo. Jako návrh může posloužit následující odkaz:

http://www.hoho.cz/roio/PF_t-shirt_logo.htm

Pod obrázkem by pak byl nápis např.: Pink Floyd - české fórum nebo Let´s Roll Another One.

Co si o tom myslíte?

Ondřej
martyr
Příspěvky: 58
Registrován: 21.01.2007 21:01:42
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek od Ondřej »

James píše:Nedávno se tady debatovalo o tom, jaké vymyslet poznávací znamení na koncertě pro členy tohoto fóra. Nejvíc se mi pozdává nápad s páskou na paži, na které budou vyobrazena kladiva. Nabízím však i můj návrh. Vytvořme tričko tohoto fóra, které by se pak hromadně vyrobilo. Jako návrh může posloužit následující odkaz:

http://www.hoho.cz/roio/PF_t-shirt_logo.htm

Pod obrázkem by pak byl nápis např.: Pink Floyd - české fórum nebo Let´s Roll Another One.

Co si o tom myslíte?
Bral bych všema pěti - určitě výbornej nápad!!!!!!!!
Ale určitě s nápisem Let's Roll... to "české fórum" je taký divný. Zkuste někdo vymyslet i nějakej jinej obrázek...i když tenhle je hodně libovej, jen ho sehnat ve vysokým rozlišení...v hodně vysokým rozlišení. Zase kdyby to bylo jen jednobarevný, jako třeba tenhle, nebyl by problém předělat ho do vektorový grafiky v Illustratoru...toho bych se klidně ujal já!!!!
...and now the weather. Tommorow will be cloudy...with an expected high of 4000 degrees celsius.

Ondřej
martyr
Příspěvky: 58
Registrován: 21.01.2007 21:01:42
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek od Ondřej »

Blbec sem nekouknul na ten obrázek pořádně....ta velikost je akorát... Ještě sehnat nějakou tiskárnu a hlavně zájemce...aby se nedělali nakonec nějaký 4 trička...to bysme se asi nedoplatili. A jak byste si to představovali - sítotisk (s barevnou vrstvou) nebo ofset (vsáklá barva do textilu), a co barvy trička? Já bych navrhoval spíš nějakou tmavší, třeba tmav. modrou....do bílý mě teda nedostane nikdo...ani Floydi...
...and now the weather. Tommorow will be cloudy...with an expected high of 4000 degrees celsius.

Uživatelský avatar
Jana
piper
Příspěvky: 332
Registrován: 19.08.2005 10:11:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jana »

Ondřej píše:
James píše:Nedávno se tady debatovalo o tom, jaké vymyslet poznávací znamení na koncertě pro členy tohoto fóra. Nejvíc se mi pozdává nápad s páskou na paži, na které budou vyobrazena kladiva. Nabízím však i můj návrh. Vytvořme tričko tohoto fóra, které by se pak hromadně vyrobilo. Jako návrh může posloužit následující odkaz:

http://www.hoho.cz/roio/PF_t-shirt_logo.htm

Pod obrázkem by pak byl nápis např.: Pink Floyd - české fórum nebo Let´s Roll Another One.

Co si o tom myslíte?
Bral bych všema pěti - určitě výbornej nápad!!!!!!!!
Ale určitě s nápisem Let's Roll... to "české fórum" je taký divný. Zkuste někdo vymyslet i nějakej jinej obrázek...i když tenhle je hodně libovej, jen ho sehnat ve vysokým rozlišení...v hodně vysokým rozlišení. Zase kdyby to bylo jen jednobarevný, jako třeba tenhle, nebyl by problém předělat ho do vektorový grafiky v Illustratoru...toho bych se klidně ujal já!!!!
To víš že by to nebylo špatné... Má to jen jeden háček - koncert bude v dubnu, takže já to vidím spíš na svetr :lol:
Finally I understand the feelings of the few
Ashes and diamonds, foe and friend
- We were all equal in the end...

Uživatelský avatar
James
martyr
Příspěvky: 71
Registrován: 19.08.2005 11:03:17
Bydliště: Ostrava, Praha

Příspěvek od James »

Jana píše: To víš že by to nebylo špatné... Má to jen jeden háček - koncert bude v dubnu, takže já to vidím spíš na svetr :lol:
Tak tohle vidím jako nejmenší problém. V Sazce je teplo, přinejhorším si to navlečeš na ten svetr, nejdeš přece na hokej.

Ondřej
martyr
Příspěvky: 58
Registrován: 21.01.2007 21:01:42
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek od Ondřej »

Mno já myslim, že není problém hodit to triko na nějakou mikinu, nebo, co já vim, třeba si to vzít pod mikinu se zipem....Teď mě ale napad jinej problém...sice bysme měli trička, pásky, nebo cokoli jinýho, ale byl by docela zázrak kdyby sme se mezi těma 18 tis. lidma (nebo kolik jich tam bude) našli...no, to by se ještě nějak pořešilo. Ale já bych to tričko bral nejen kvůli koncertu...prostě se mi líbí ten nápad udělat tričko tohohle fóra...
...and now the weather. Tommorow will be cloudy...with an expected high of 4000 degrees celsius.

Uživatelský avatar
Jana
piper
Příspěvky: 332
Registrován: 19.08.2005 10:11:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jana »

James píše:Tak tohle vidím jako nejmenší problém. V Sazce je teplo, přinejhorším si to navlečeš na ten svetr, nejdeš přece na hokej.
No věř mi, že jsem tam ve stejném ročním období byla na Plantovi, byla jsem tam v triku, a že tam byla docela pěkná kosa :) A ve chvíli, kdy si na to triko hodíš mikinu, to trochu postrádá význam :lol: A abych si hodila triko na mikinu, tak toho se nedočkáte. O nějakou módu mi teda moc nejde, ale co je moc, to je moc :lol: Jinak ale souhlas, tričko fóra špatný nápad není, pokud by se nás našlo teda víc, kteří by ho chtěli a šlo by to uhrát na nějakou slevu :roll:
Finally I understand the feelings of the few
Ashes and diamonds, foe and friend
- We were all equal in the end...

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

to tričko našeho fóra není špatný nápad :)

sám jsem přemýšlel nad tím, že bych si nechal udělat tričko se siluetou battersea a nakresleným prasátkem, jak máme v záhlaví - počítal jsem s jednoduduchou jednobarevnou verzí bez dalších nápisů - kdo ví, oč jde, pochopí, kdo neví, má smůlu :D

pokud ale nás bude takových s tímto trikem víc, nebudu se vůbec zlobit :)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
highwayking
legend
Příspěvky: 172
Registrován: 02.10.2006 20:19:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od highwayking »

To triko je fakt výbornej nápad! Myslím si, že v kotli před podiem nám zima opravdu nebude. :) Pokud bude pěkný (jakože určitě bude :) ) Tak ho moc rád budu nosit normálně! Takže jsem určitě pro :!:
Osobně s potiskem triček nemam zkušenost ale vim, že sme dělali nějaký třídní trika a jedno bylo asi za 180 Kč. Jinak jsem rozhodně pro tmavou barvu.
Shine on...

Uživatelský avatar
paulie
piper
Příspěvky: 252
Registrován: 21.08.2005 11:28:49
Bydliště: Příbor/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od paulie »

S tiskem triček mám celkem zkušenosti a mohu to zařídit. Byl by to jednobarevný sítotisk, tj. návrh musí být jednobarevný -- potisk bude ale kvalitní a vydrží x praní. :)

Navrhuji bílý potisk, hodí se ke každé barvě trička. Tričko bych volil od fy Adler, mám s nimi dobré zkušenosti a mají imho příznivý poměr gramáž/cena. Kdo se obává, že mu bude zima, může si koupit mikinu. ;)

http://www.nag.cz/textil/adler.html

Zkuste popřemýšlet nad motivem, mně se ten obrázek s příp. sloganem fóra, který tady navrhoval James, celkem líbí, ale klidně to může být cokoli jiného. Koneckonců, Floydi mají ohromné množství visualu, stačí si vybrat... :)

Když nás bude aspoň 10, snad by se mohla cena vlézt do 150 Kč + cena trička, tj. dohromady cca 200 Kč za barevné tričko 160 g s potiskem.

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Tričko je skvělý nápad a určitě bych podpořil návrh aby tam byly hlavní symboly tohoto fóra a taky adresa.
Kdyby to šlo nějak decentně vyvést jednobarevně, nějak se siluetou Battersea, kresleným prasátkem... máme tu nějaké grafiky?
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Dal jsem to do extra threadu.

Jinak přikláním se k návrhu využít grafických prvků tohoto fóra aby to třičko bylo "naše".

Obrázek
...and after all we're only ordinary men Obrázek

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

bery píše:Dal jsem to do extra threadu.

Jinak přikláním se k návrhu využít grafických prvků tohoto fóra aby to třičko bylo "naše".

Obrázek
přesně tohle jsem měl ny mysli! bílý potisk na černém triku, jen ty linie battersea bych ponechal tvrdé, bez zjemnění, jak je vidět na tvém obrázku. je to možné udělat obyč. jednobarevným sítotiskem, takže cena bude podle mě dost nízko, určitě do dvou stovek i s pořádným trikem :)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
James
martyr
Příspěvky: 71
Registrován: 19.08.2005 11:03:17
Bydliště: Ostrava, Praha

Příspěvek od James »

Jsem pro černé tričko s bílým tiskem. Ten můj návrh obrázku se mi líbí více, ale pokud někdo přijde s nějakým jiným pěkným návrhem, podvolím se. Je pravda, že Battersea a prase jasně ukazují na toto fórum. Je zde někdo, kdo se grafiky ujme?

Ondřej
martyr
Příspěvky: 58
Registrován: 21.01.2007 21:01:42
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek od Ondřej »

No já bych se spíš taky přikláněl k Jamesovýmu návrhu. Sice ten motiv s Battersea je konkrétnější, docela i vtipnej, ale podle mě je až moc ujetej (na tričko). Sorry, ale nedokážu si představit, jak se s tim procházim po ulici nebo ve škole...ale to je jen otázka vkusu...
Myslím, že kdyby jsme vzali ten Jamesův návrh, dopředu napsali pod "Pink Floyd" slogan fóra "Let's Roll Another One" a na záda (jen o pár pětek dražší potisk) napsali webovou adresu, bylo by to střízlivější, ale pořád dost konkrétní. Tak se ještě nějak domluvme na tom motivu - dal bych normální hlasování.
Ale do prasátka asi fakt nepudu. Jo a černé tričko s bílým potiskem - 100% nejlepší možný řešení. Určitě!!!
...and now the weather. Tommorow will be cloudy...with an expected high of 4000 degrees celsius.

Odpovědět