fernetti trejduje

útulna pro muzikanty, výtvarníky a další kreativce ovlivněné tvorbou pink floyd

Moderátor: bery

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

fernetti trejduje

Příspěvek od fernetti »

:!: :!: :!: .pozor, hlášení! :!: :!: :!:

hodlám v dohledné době (tzn. cca. do konce listopadu) zkompletovat a napálit archiv svých losless roios s tím, že bych je s někým rád vytrejdovat (tzn. vyměnil kus za kus) za jiné loslessy. kdo má zájem, ať mi dá vědět (buď sem nebo mně do pošty), abych připravil vypálená DVD (nebo i jednotlivá CD - podle dohody) podle vašeho zájmu. svůj seznam na požádání zájemců pošlu e-mailem (momentálně mám k dispozici 28 zkompletovaných roios). nebráním se výměně za jiná DVD s videy přip. jiným raritním materiálem pink floyd a všech členů kapely
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
the Dark Lord
piper
Příspěvky: 850
Registrován: 19.08.2005 11:39:56
Bydliště: Turnov

Příspěvek od the Dark Lord »

Já sám teda bohužel nemám než jen oficiální nahrávky (nemusí nutně znamenat legální :wink: ), takže s výměnou se u mne moc počítat nedá.

Osobně totiž tak nějak jiný než studiový nahrávky nemám rád, ale to se týká jen audia. U videa je to samozřejmě něco ouplně jiného :) To beru všema deseti.

Dej mi vědět, co všechno za videa máš . . .
Obrázek

Uživatelský avatar
FleetingGlimpse
piper
Příspěvky: 489
Registrován: 21.08.2005 21:59:10
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FleetingGlimpse »

Taky planuju, ze to v brzke dobe nejak zarchivuju, disky uz nestaci :cry:

Co takhle kdyby mistni roio-traderi dali sve seznamy nekam na web, at se na to muzeme kdykoli kouknout?

Ja mam svuj skromny seznam zde:

http://labts.troja.mff.cuni.cz/~kuris4am/PFList.xls
The sun is the same in a relative way but you're older,
shorter of breath and one day closer to death

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

FleetingGlimpse píše:Taky planuju, ze to v brzke dobe nejak zarchivuju, disky uz nestaci :cry:

Co takhle kdyby mistni roio-traderi dali sve seznamy nekam na web, at se na to muzeme kdykoli kouknout?

Ja mam svuj skromny seznam zde:

http://labts.troja.mff.cuni.cz/~kuris4am/PFList.xls
svůj seznám hodím na web klidně dnes večer, problém je, že ho nepravidelně aktualizuju :) - máš-li ale zájem, tak se určitě dohodnem - viz. SZ
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
the Dark Lord
piper
Příspěvky: 850
Registrován: 19.08.2005 11:39:56
Bydliště: Turnov

Příspěvek od the Dark Lord »

Jak jsem psal, já bohužel nemam s čím trejdovat. mám sice několik málo koncertních mp3, ale všechny jsem je sehnal skrzevá tohle fórum.

Já spíš sháním Videa z koncertů a nejenom z koncertů.
A to i z jejich raného období.
Obrázek

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

Míra píše:Jak jsem psal, já bohužel nemam s čím trejdovat. mám sice několik málo koncertních mp3, ale všechny jsem je sehnal skrzevá tohle fórum.

Já spíš sháním Videa z koncertů a nejenom z koncertů.
A to i z jejich raného období.
něco videí taky mám, ale mám v nich trochu bordel, tak je musím dát nějak dokupy. až je budu mít, tak je hodím na seznam a pověsím sem odkaz na web a pak se budem moct na nějaké výměně taky domluvit.
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
the Dark Lord
piper
Příspěvky: 850
Registrován: 19.08.2005 11:39:56
Bydliště: Turnov

Příspěvek od the Dark Lord »

V mým případě to bude spíš asi terjdování za peníze :)

Já nemám nic koc extra, kromě vlastní PF výběrovky na 2CD, s vlastním Artworkem a kompletním Bookletem vlastní výroby.
Obrázek

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

Míra píše:V mým případě to bude spíš asi terjdování za peníze :)

Já nemám nic koc extra, kromě vlastní PF výběrovky na 2CD, s vlastním Artworkem a kompletním Bookletem vlastní výroby.
aby nebyla mýlka: neprodávám, ale měním! :wink:

ve stavu nouze nejvyšší se můžem domluvit, že bych ti to poslal za poštovné a cenu médií, abys měl něco do začátku a pak už snad potom budeš mít co na měnění s někým jiným
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
FleetingGlimpse
piper
Příspěvky: 489
Registrován: 21.08.2005 21:59:10
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FleetingGlimpse »

Míra píše:Přesně tak. Akorát že podle definice z Wikipedie (pokud jsem si to přeložil dobře) je právě moje One Sound, One Single Sound a plánové Dream Unthreatened By The Morning Light taky ROIO
Dle jejich definice by ty tvoje CD byly bootlegy, ale to se normalne nerozlisuje a v tomhle mi pripada ze to wiki moc komplikuje, proste bootleg = roio.
The sun is the same in a relative way but you're older,
shorter of breath and one day closer to death

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

FleetingGlimpse píše:
Míra píše:Přesně tak. Akorát že podle definice z Wikipedie (pokud jsem si to přeložil dobře) je právě moje One Sound, One Single Sound a plánové Dream Unthreatened By The Morning Light taky ROIO
Dle jejich definice by ty tvoje CD byly bootlegy, ale to se normalne nerozlisuje a v tomhle mi pripada ze to wiki moc komplikuje, proste bootleg = roio.
RoIO = Record of Illegitimate/Indeterminate Origin - tj. zjednodušeně řečeno vše, co nebylo vydáno oficálně, tzn. studiová alba, singly, oficiální výběry nebo oficiální záznamy koncertů. osobně nemám nic proti tomu, aby si každý pro sebe dělal kompilace ze studiových nahrávek, koneckonců ne každý má u ná prachy na to, aby si kupoval předražená origoš. CD, ale tohle prostě není ROIO.
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
FleetingGlimpse
piper
Příspěvky: 489
Registrován: 21.08.2005 21:59:10
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FleetingGlimpse »

fernetti píše:RoIO = Record of Illegitimate/Indeterminate Origin - tj. zjednodušeně řečeno vše, co nebylo vydáno oficálně, tzn. studiová alba, singly, oficiální výběry nebo oficiální záznamy koncertů. osobně nemám nic proti tomu, aby si každý pro sebe dělal kompilace ze studiových nahrávek, koneckonců ne každý má u ná prachy na to, aby si kupoval předražená origoš. CD, ale tohle prostě není ROIO.
To je to co rikam :)
The sun is the same in a relative way but you're older,
shorter of breath and one day closer to death

Uživatelský avatar
the Dark Lord
piper
Příspěvky: 850
Registrován: 19.08.2005 11:39:56
Bydliště: Turnov

Příspěvek od the Dark Lord »

Sešteno a podtrženo . . . . . . . . . . . . nemam žádný ROIO
Obrázek

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

Míra píše:Sešteno a podtrženo . . . . . . . . . . . . nemam žádný ROIO
ale no tak si to zas tak neber... znovu ti říkám, že pokud zájem na jejich pořízení máš, tak se určitě dohodnem. je teď jen na tobě, jestli vůbec o záznamy živých koncertů (leckdy v různé kvalitě záznamu) stojíš.
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
the Dark Lord
piper
Příspěvky: 850
Registrován: 19.08.2005 11:39:56
Bydliště: Turnov

Příspěvek od the Dark Lord »

Video. To je to co sháním (protože o oficiálních záznamech koncertů si můžeme jen nechat zdát).

Už jsem o tom psal nejednou, že v audiu dávám přednost studiovkám, zatímco u videa toho moc na výběr nemáme. Tam beru maximum, co se mi dostane pod ruku.

Pošli mi seznam svých videí a uvidíme, co si vyberu.
Obrázek

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

Tak já už s fernettim jsem domluvený... :) Za pár dní ti pošlu svůj seznam, brouku! :lol:
What do you mean interesting?

Odpovědět