Co právě teď posloucháš??

plkání vážné i nevážné

Moderátor: bery

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1718
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Re: Co právě teď posloucháš??

Příspěvek od Jend »

fernetti píše:
21.03.2024 0:59:52
s velkým odstupem času jim musím dát za pravdu. pár let nazpět bych to viděl jinak, ale co už... :)
U mě je to přesně naopak, dřív jsem měl radši AMLOR oproti Radio KAOS. Dnes si KAOS tak jednou dvakrát do roka poslechnu, zatímco AMLOR (už jen ten dlouhý název desky mě rozčiluje natolik, že v jeho případě musím používat zratky 😤) jsem si poslechl tento měsíc poprvé snad po 5 letech právě na popud této debaty, a je celkem pravděpodobné, že to potrvá zase několik dalších let, než si tuhle desku zase někdy pustím 🙂 Je zajímavé, jak se ten osobní hudební vkus v průběhu času mění.
Ale v jednom musím oběma pánům dát za pravdu. Radio KAOS je moc krátké. Čehož s odstupem času litoval i sám Roger. Proč tam proboha chybí Get Back To Radio a Going To Live in L. A.? 🤔
Kdyby neselhala produkce, mohla z toho být naprosto užasná deska. Škoda že Radio KAOS nevznikla pod hlavičkou Pink Floyd. I když David byl jako skladatel ve Watersově období líný, jako producent nebo spoluproducent odváděl výbornou práci, když měl tu možnost.
Jeho produkční schopnosti ocenil i Roger v případě The Wall.
What do you mean interesting?

Odpovědět