Naprosto cokoliv

plkání vážné i nevážné

Moderátor: bery

Odpovědět
Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Dost dobré :D
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

Twle, tady to uplně chcíplo :evil: Přitom je o čem plkat. Rožér jede monstrózní turné, přičemž není vyloučen jeho návrat do Evropy příští rok, o Davidovi se nesou zvěsti, že plánuje new album, vychází nové a rozšířené reedice...
Asi by to chtělo novou kampaň na podporu fóra :twisted: Vzpomínám, jak se to tady před sedmi lety (no je to možný??) spouštělo. To jsem tady byl pečenej vařenej a dlouhodobě jsem si udržoval průměr víc než jednoho příspěvku za den! :shock: Chjo, to byly časy... :D
What do you mean interesting?

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

Jend píše:Twle, tady to uplně chcíplo :evil: Přitom je o čem plkat....
...jak už bylo psán i jinde. Je čas změny tohoto stavu. :twisted:
V nejbližší době sem zase něco dám. Dáš taky ňákou, třeba o Rožérovi a vydání DVD The Wall? :shock:
Welcome my son, welcome to the machine

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

No jéje, určo sem něco hodím! :twisted: Musím znovu pokořit tu magickou hranici jednoho příspěvku denně! :lol: ...kterou si tady udržuje už jen legendární pan F. :twisted: Ale pamatuju, že nás bylo víc takových šílenců v dobách největší slávy tohoto fóra :evil: :evil: :evil:
Ňák mi to diskutování o Floydech chybí, čéče :evil: Vzpomínám, jak jsem to tady zamlada ( ](*,) ) několikrát denně kontroloval, co je tady za nové zajímavé příspěvky... :roll:
Během těch sedmi let jsem sice už trochu proplešl ( :evil: ) a zfotrovatěl ( :notosnad: ), ale zájem o Floydy je u mě pořád stejně velký! :spek:
What do you mean interesting?

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Možná by to chtělo mladou krev, aby to trochu rozvíříla a vybičovala staré (brát s nadsázkou:D) harcovníky k diskutování.
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

S tou mladou krví to budě těžší, situaci teď trochu komplikuje Facebook, kde je možné zapojit se do nespočetného množství skupin a diskuzí Pink Floyd nevyjímaje. A zrovna na Facebooku je ta mladší generace doslova závislá a představuje pro ni vpodstatě celý dnešní internet :evil: :evil: :evil: Velmi dobrou úroveň si udržuje Neptune Pink Floyd fórum, kam nám nejspíš pláchli naši bývalí diskutéři jakožto za zdrojem nejaktuálnějších drbů :twisted:
What do you mean interesting?

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Vidím možnost přesunout i toto fórum na Facebook či jinou sociální síť, s přílivem nových uživatelů bych se ale bál devalvace velmi kvalitního a odborného materiálu který jsme tu všichni nastřádali. :D

Chci tím říct, že fóra je škoda a neměli bychom se bát i radikálních kroků...
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
son.of.kyuss
boy child
Příspěvky: 17
Registrován: 01.02.2007 9:35:46
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od son.of.kyuss »

Facebook jsem zažil jen v počátcích (nyní na G+). Nevím, jak to tedy tam probíhá dneska. V diskusích mi tam kdysi vadila hrozná omezenost funkcí. Pak to začalo být někde tak zahlcené (spams, duplicitní témata, puberťáci i pitomci), že to jen otrávilo, abych se tam vracel zpět.

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

Facebook nepotřebuju k tomu, abych si tu mohl počíst a psát o Floydech. Kromě kvanta hovadin a balastu nepřináší nic, čím by toto klasické fórum
překonal a čím by mě obohatil.
Současně připouštím, že už jsem na takovýhle vymyšleninky starej... :evil:
Zkátka... buď budu s Floydy zde, nebo nic. Facebook ani omylem. =;
Welcome my son, welcome to the machine

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

Přesunout tohle legendární fórum, které mi o Floydech řeklo víc než cokoliv jiného, na Facebook, to teda fakt ne :evil: Docela slušně si dokážu představit ten duševní exbicionismus, co by tam někteří zejména ti pubertální předváděli :evil: :evil: :evil: Já moc dobře vím, jak to u těch ani ne dvacetiletých chodí. Od Floydů se jim líbí pět skladeb typu Wish You Were Here nebo Another Brick in The Wall pt. II a hned se přidávájí do skupin sdružující fanoušky Pink Floyd. Kvalita fóra by opravdu šla rapidně dolů. Teď mě napadá taková drobná příhoda z koncertu Australanů, kde se mnou byl i 21letý syn mého známého, který před koncertem vyprávěl, jak miluje Pink Floyd a celkově prostě tu starou dobrou muziku, ale už při druhé skladbě v podobě Astronomy Domine, se ptal: "Twl, co to je za písničku tohle??" Tak mu povídám: "Si děláš kozy... :evil: :evil: :evil: "
Spíš bych ten Facebook využil k tomu, že bych rozeslal odkaz na toto fórum, ať už přímo svým přátelům, které znám osobně, a o kterých vím, že Floydy mají v oblibě, nebo právě do těch všelijakých skupin sdružující Pink Floyd nebo art rock fans. Věřím, že ti opravdu zapálení by se chytli.
What do you mean interesting?

Uživatelský avatar
son.of.kyuss
boy child
Příspěvky: 17
Registrován: 01.02.2007 9:35:46
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od son.of.kyuss »

S pozvánkou na sociální síti to určitě není špatný nápad, ale chytne se tedy hlavně té části lidí, kteří diskusní forum tohoto typu znají, ba na něm i vyrůstali. Obecně mám spíše dojem, že mladší generace ani netuší, že něco takového (phpBB...) existuje.

P.S. Jen tak mezi námi, já jsem ještě docela mladej (snad)... :lol:

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

No já jsem taky relativně mladej (27), ale už ženáč s půlroční dcérečkou na krku, to si pak připadáš skoro jako důchodce :evil: :evil: :evil:
What do you mean interesting?

Uživatelský avatar
son.of.kyuss
boy child
Příspěvky: 17
Registrován: 01.02.2007 9:35:46
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od son.of.kyuss »

A já bezdětný, svobodný a v srpnu překročím práh třicítky. A už v kostech cítím, že bude hůř. :mrgreen:

Uživatelský avatar
Dennis.16
raver
Příspěvky: 82
Registrován: 20.01.2008 10:49:28
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Dennis.16 »

Taky se mi moc nelíbí ten úpadek tady a to jsem relativně tady na fóru "relativně mladá krev", ale nicméně s bratrem jsme kdysi dřív na fb, když ještě nebyl tak profláknutý, založili Pink Floyd Cz a asi během půlroku nás tam bylo pouhých 17 členů a to jsme to poměrně aktualizovali, tak jsme to pak zrušili. :wink:

A co se týče aktivity tohoto fóra, tak to tedy trošku stagnuje, přitom vždy, když sem přijdu, tak je tu se mnou (třeba teď) 7 anonymních uživatelů. Kdyby se třeba zaregistrovali a začali také přispívat, hned by ta aktivita byla o něčem jiném...

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Ad anonymní uživatelé: to můžou být taky přístupy spambotů kteří se sem snaží vkládat takový ten strašný "V1A6RA" a "..enlargement.." spam.

Dělat fóru reklamu na vhodných místech, to by mohl být úkol pro každého člena fóra. Časem můžeme třeba za dovedené nové uživatele dávat plyšové prasátka :wink:
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Odpovědět