OLYMPIADA HOKEJ a jiné

plkání vážné i nevážné

Moderátor: bery

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

Tak jsme asi dohráli, co? :mrgreen:
What do you mean interesting?

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

Ne každý pátek je svátek...
(zajímal by mě věkový průměr hráčů)

(Aspoň Sáblikové to bruslí líp...)

Viděl jsem jen poslední třetinu.
Nechci to svádět na helmu (vyhrává se na vstřelené góly, ne na inkasované), ale mi přijde divné, že ty helmy nějak "lehce" odpadávají z hlav.
Kubinova helma (CZ) - gól
Bartečkova helma (SVK) - lehký otřes mozgu (+ ta fotka s kaluží krve - vypadala moc nepříjemně...)

By mě zajímalo, z čeho a jak jsou dělané ty řemínky. To se tak "samy od sebe" odepínají?

Takže dvě "moje" želízka už vypadly. Pozastavuji se nad tím, že rusové proti kanadě postavili do brány Nabukova - 6 inkasovaných gólů. #-o Tak to fakt nevím... (ale zápas jsem neviděl, tak nevím jak to bylo...) Btyzgalov by byl podle mě spolehlivější...
(a když už není (nebude) komu držet palce, tak fandím spíš Evropě, než zámoří. dva trpaslíci vs. dva giganti.)

Slováky jsem sledoval jen útržkově v třetí třetině. Brankář podržel, ale ten třetí gól - jde myslím na jeho účet... Občas jsem měl pocit, že do brankoviska si jen chodívá odpočinout před dalším výletem za bránou nebo k mantinelu... :-)
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

Uživatelský avatar
ogi
piper
Příspěvky: 680
Registrován: 22.10.2005 19:53:36
Bydliště: nikde

Příspěvek od ogi »

jsem zdrcen !! :cry: :cry:
Fakt jsem to tomu Jegrovi pral ...je to bombic...podle me Krejci Vokoun Jagr nejlepsi hraci

Nerad ale musim si priznat ze jsme na to proste nemeli kua hlavne pohybem
kdyz sem koukal na ty amiky tak ten nas hokej byl zapas Toronto - HC habartov :mrgreen:

nechapu ze to tak zabednili a podle me hrali na 0.0 a pak se dej vule bozi ..
a to je v ryti ..nejvic boli ze to hrali na hovno ..hokej mam rad ale kdyz maji problem vyhodit puk ze tretiny a 15 min o ctyrech a kdy clovek nevidy ze se objetave vrhaj pod streli tak to proste zamrzi

Stafeta
Jaks Bauer Magal Koukal zajeli suprove kdyz jsem videl jak Northud zacal stahovat a ze to stopro sjede mel jsem strach ze to bude BRAMBORA
ale zvladli to

Jinak Slovakum gratuluji k postupu akorat me kua sere ze postoupili oni a ne cesi :mrgreen:

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

ogi píše:Jinak Slovakum gratuluji k postupu akorat me kua sere ze postoupili oni a ne cesi :mrgreen:
Život je jen náhoda, jednou jsi dole, jednou nahoře.

Up and down, and after all it is only round and round... and round.
(Us and them)

A tak ti co jsou nahoře zase budou dole, a ti co jsou dole zase budou nahoře, aby se zase vrátili tam, kde byli předtím a tak donekonečna.

A tak je to jen opakující se koloběh - panta rei (Herakleitos). :-)
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

Odpovědět