(staro)nové české fórum věnované pink floyd

často kladené dotazy, nápověda, připomínky...

Moderátor: bery

Odpovědět
fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

Míra píše:Ale opravdu jen pro nový usery . . . .
Nechci ab mne to vymazalo jenom proto, že nemám doma net . . . .
neboj, tebe se to určitě nedotkne :)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
the Dark Lord
piper
Příspěvky: 850
Registrován: 19.08.2005 11:39:56
Bydliště: Turnov

Příspěvek od the Dark Lord »

To doufám :-)
Obrázek

Uživatelský avatar
the Dark Lord
piper
Příspěvky: 850
Registrován: 19.08.2005 11:39:56
Bydliště: Turnov

Příspěvek od the Dark Lord »

Bál jsem se jen, aby to zabezpečení nemazalo všechno, co se sem víc jak týden nenalogovalo . . . . .
Obrázek

Uživatelský avatar
the Dark Lord
piper
Příspěvky: 850
Registrován: 19.08.2005 11:39:56
Bydliště: Turnov

Příspěvek od the Dark Lord »

Tady snad chcíp pes . . . . . od pondělka se to nic neobjevilo a nepamatuju, že bych to byl někoho byť i jen zahlídnul . . . . . . .

when I pick up the phone
there's still nobody home
Obrázek

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

Míra píše:Tady snad chcíp pes . . . . . od pondělka se to nic neobjevilo a nepamatuju, že bych to byl někoho byť i jen zahlídnul . . . . . . .

when I pick up the phone
there's still nobody home
bohužel máš pravdu :(
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
the Dark Lord
piper
Příspěvky: 850
Registrován: 19.08.2005 11:39:56
Bydliště: Turnov

Příspěvek od the Dark Lord »

NO TAK, LIDI! CHCE TO NĚCO DĚLAT!


. . . . . . . . . . .
DISKUTOVATObrázekObrázekObrázek

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek

kuba
king of snake
Příspěvky: 355
Registrován: 18.08.2005 20:49:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kuba »

fernetti píše:nešlo by něco udělat s "členy" fóra, kteří se sice zaregistrovali, ale nemají na svém kontu ani jeden příspěvek? za poslední víkend přibylo snad 15 dalších registrovaných díky nějakému pitomému spamu
Jo tohle je problem, furt se to sem cpe a mne se nechce zaplatovat.

fernetti píše:u některých obdobných zahraničních fór je tohle ošetřeno třeba tím, že pokud se nový user do týdne nezaloguje znovu, je smazán automaticky. možná by to mohlo být i tady.
Nevim jestli ma phpBB nejakou, aspon podobnou funkci. Zatim mi to prijde zbytecny, preci jenom je tu tech uzivatelu par.

fernetti píše:btw. napadá mě, že by možná nebylo od věci, aby nejen psaní příspěvků, ale i jejich čtení bylo podmíněno přihlášením zaregistrovaných userů. sice je to možná až příliš tvrdé pravidlo, ale když každý den vidím, že do fora každý jen anonymně načumuje a nikdo nic nenapíše, tak by možná toto opatření přimělo ostatní zaregistrované, aby něco napsali.
Mne to takhle prijde lepsi. Sam rikas, ze ti vadi uzivatele, co se zaregistrujou, a uz se nevratej. Myslim, ze timhle opatrenim by se akorat namnozili.

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

kuba píše:
fernetti píše:btw. napadá mě, že by možná nebylo od věci, aby nejen psaní příspěvků, ale i jejich čtení bylo podmíněno přihlášením zaregistrovaných userů. sice je to možná až příliš tvrdé pravidlo, ale když každý den vidím, že do fora každý jen anonymně načumuje a nikdo nic nenapíše, tak by možná toto opatření přimělo ostatní zaregistrované, aby něco napsali.
Mne to takhle prijde lepsi. Sam rikas, ze ti vadi uzivatele, co se zaregistrujou, a uz se nevratej. Myslim, ze timhle opatrenim by se akorat namnozili.
nerozumím tomu, proč by se měl počet userů zvýšit - spíš tomu bude naopak, ne? ať tak či onak, jde mi o to, aby se fórum stalo živějším, čemuž by mělo napomoct i to, že i ke čtení nových příspěvků se musí člověk zalogovat. protože i to logování je jistým způsobem námaha, kterou musí člověk překonat k tomu, aby se něco dočetl. když je takhle všecko jako na talíři, každý si jen zobne, ale už nic nepřidá. s takovým přístupem tohle forum odumře úplně a to je, myslím, velká škoda. ale jestli to tak má být a všem ostatním je to fuk, protože stačí být pasivní a číst si jen to, co druhý napíše, tak to nech tak, jak to je.
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
the Dark Lord
piper
Příspěvky: 850
Registrován: 19.08.2005 11:39:56
Bydliště: Turnov

Příspěvek od the Dark Lord »

Kuba tím chtěl jen říct, že když se člověk bude muset zalogovat jen proto, aby si něco přečetl, tak se tu budou množit uživatelé, kteří sem nebudou nijak přispívat.

Prostě se zalogujou jen proto, aby si mohli něco přečíst a konec.
Obrázek

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

Míra píše:Kuba tím chtěl jen říct, že když se člověk bude muset zalogovat jen proto, aby si něco přečetl, tak se tu budou množit uživatelé, kteří sem nebudou nijak přispívat.

Prostě se zalogujou jen proto, aby si mohli něco přečíst a konec.
takže se vlastně nezmění nic...
já si od toho slibuju, že když už je někdo zalogovaný, tak už něco napíše. teď stačí lidem jenom číst a psát už se jim možná nechce právě proto, že by se museli logovat. možná se pletu, ale podle mě to tak nějak je.

p.s.: pro eliminaci nových userů založených za účelem spamu by šlo vložit ověřování číselného kódu, jako je dnes už skoro všude běžné.
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
the Dark Lord
piper
Příspěvky: 850
Registrován: 19.08.2005 11:39:56
Bydliště: Turnov

Příspěvek od the Dark Lord »

Jde jen o tu poslední položku zvého seznamu . . . .

Mazání nepřispívajících nových userů j věc, která by to mohla změnit.
Obrázek

Uživatelský avatar
Sára
boy child
Příspěvky: 23
Registrován: 28.03.2006 9:13:40
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Sára »

Jestli můžu jen trochu přispět, jestli se neurazíte, já si myslím, že je to taky trochu o odvaze, něco napsat.
Já se zaregistrovala až díky fernettimu, abych mu mohla poslat SZ, jinak to nešlo.
Jinak mi všichni připadáte jako super profíci přes Pink Floyd a na to každej nemá, tak třeba jen čte, ale nic nenapíše, aby se neztrapnil.

Takže si myslím, že jestli všichni budete na nové příchozí stejně hodní a vstřícní jako na mě, nemusíte se bát, že by fórum jednou skončilo.


...a upřímně, musím říct, že by to byla moc veliká škoda.

sára

Uživatelský avatar
the Dark Lord
piper
Příspěvky: 850
Registrován: 19.08.2005 11:39:56
Bydliště: Turnov

Příspěvek od the Dark Lord »

Sáro . . . . odborníci . . . . já jsem Pink Floyd začal poslouchat předloni na podzim. Takovejhle jsem odborník.

Ale přesto mi to nijak nezabránilo být mezi TopFive přispěvovateli. A nějakou dobu jsem byl dokonce ten s nejvíc příspěvky, než mne Fernetti opět předhonil.

Tedy ne že bych tu byl kvůli nahánění příspěvku, ale vždy se dá najít něco, co se dá k tématu říct.



A pamatuj:
EPISTVLA NON ERVBESCIT
Obrázek

kuba
king of snake
Příspěvky: 355
Registrován: 18.08.2005 20:49:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kuba »

Míra píše:Kuba tím chtěl jen říct, že když se člověk bude muset zalogovat jen proto, aby si něco přečetl, tak se tu budou množit uživatelé, kteří sem nebudou nijak přispívat.

Prostě se zalogujou jen proto, aby si mohli něco přečíst a konec.
Presne tak jsem to myslel. Vim z vlastni zkusenosti, ze na forech kde se musim registrovat, abych si mohl neco precist, se bud registruju, prectu co potrebuju a uz me tam nikdo neuvidi nebo jdu pryc rovnou, aniz bych se zalamoval s registraci. Kdyz nechci prispivat, tak me k tomu registrace nedonuti, nevim, mozna to ma nekdo jinak, tezko rict.

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

mě by moc mrzelo, kdyby sem lidi přestali psát jen proto, že by mohli mít mindrák z toho, že neví o floydech jako někdo jiný. o tom to přece vůbec není. jde o to sdělovat si svoje pocity, zážitky nebo informace nebo cokoliv jiného, co se vztahuje k našim milým floydům. hlavní je prostě nebát se a psát, protože jinak toto fórum odumře a to by podle mě byla velká škoda.
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Odpovědět