Restrukturalizace fóra

často kladené dotazy, nápověda, připomínky...

Moderátor: bery

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jádro
piper
Příspěvky: 490
Registrován: 22.08.2005 11:35:14
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Jádro »

Zájem by byl, jenom pořád nechápu, jak to chcete realizovat...
Nikdo není Gilmourovatější než Gilmour :D Nicméně když už, tak Dave Kilminster :wink:

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

Jádro píše:Zájem by byl, jenom pořád nechápu, jak to chcete realizovat...
už jsem to tu psal jednou: stačí mít trochu webového prostoru a na obyč. index.html postupně doplňovat odkazy na zveřejňovaná dílka. prkotiny jako grafická úprava nebo fonty písma v tuhle chvíli neřeším, protože to v tuto chvíli není podstatné. a pokud bude, máme tu dost schopnýách grafiků, kteří by si s tím poradili rozhodně lépe a rychleji než třeba já nebo richard :)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Ještě k tématu restukturalizace. Řešil jsem teď menší rozpor když jsem nevědel kam umístit post s rozhovorem (Waters Reflex 2002) a sice zdali ho dát do sekce "Roger Waters" nebo "Texty". Sekce "Texty" je sice přímo na tohle ale já jsem to raději dal do Rogera.
A podobně to budu asi dělat i nadále, pokud to budou věci týkající se členů. Podobně to nedávnou udělal i Ogi s rozhovorem s Nickem Masonem. Pravda je že v sekci "texty" už thread s tímto rozhovorem je, lepší pro tento thread ale podle mě je když je v "Nick Mason"
...and after all we're only ordinary men Obrázek

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

bery píše:Ještě k tématu restukturalizace. Řešil jsem teď menší rozpor když jsem nevědel kam umístit post s rozhovorem (Waters Reflex 2002) a sice zdali ho dát do sekce "Roger Waters" nebo "Texty". Sekce "Texty" je sice přímo na tohle ale já jsem to raději dal do Rogera.
A podobně to budu asi dělat i nadále, pokud to budou věci týkající se členů. Podobně to nedávnou udělal i Ogi s rozhovorem s Nickem Masonem. Pravda je že v sekci "texty" už thread s tímto rozhovorem je, lepší pro tento thread ale podle mě je když je v "Nick Mason"
jo, máš pravdu, asi to tak bude lepší. v tomto případě ale zůstává otázkou, jestli "texty" nerozprášíme do jiných sekcí a jako takové je zrušíme (příp. nahradíme spešl koutkem pro muzikanty, jak si někteří zde přejí...)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Ja bych rozprášil témata z "texty" do ostatních, např "Rozhovor s Guy Prattem" do "lidi kolem".
Vaše vlastní překlady budou pak stejně všechny pohromadě na Nástěnce
...and after all we're only ordinary men Obrázek

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

bery píše:Ja bych rozprášil témata z "texty" do ostatních, např "Rozhovor s Guy Prattem" do "lidi kolem".
Vaše vlastní překlady budou pak stejně všechny pohromadě na Nástěnce
pokud nikdo nemá nic proti, tak to klidně udělej :)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Jana
piper
Příspěvky: 332
Registrován: 19.08.2005 10:11:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jana »

Jen jediná připomínka, teď jsem si všimla, že v sekci Roger Waters máme dvě vlákna Ca Ira (Jednou se to jmenuje Ca Ira, podruhý Roger Waters - Ca Ira)... Jestli to jde nějak spojit, bylo by to fajn........ :) Aby v tom nebyl bordel...
Finally I understand the feelings of the few
Ashes and diamonds, foe and friend
- We were all equal in the end...

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Ajo :? , to novějši jsem vytvořil když se debata v RW-Nova deska odklonila k Ca Ira a zapomel jsem ze tam Ca Ira uz je, problem je ze v teto verzi phpBB nejdou temata spojit (asi je na to plugin)
...and after all we're only ordinary men Obrázek

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

taky jsem si toho nevšiml. možná by ale bylo fajn jednu zamčít a ponechat ji jako archiv a pokračovat jen v jedné...?
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

fernetti píše:taky jsem si toho nevšiml. možná by ale bylo fajn jednu zamčít a ponechat ji jako archiv a pokračovat jen v jedné...?
Souhlas.
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
Jádro
piper
Příspěvky: 490
Registrován: 22.08.2005 11:35:14
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Jádro »

Tak chci vytvořit vlákno o Double Core, tribute projectu při Neptune Floyd a koukám, že nevim kam...Sice máme vlákno "Pink floyd dění u nás", ale nechtělo by to taky vlákno "PF dění ve světě"?

http://profile.myspace.com/index.cfm?fu ... =123888808
Nikdo není Gilmourovatější než Gilmour :D Nicméně když už, tak Dave Kilminster :wink:

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

"PinkFloyd" -> "lidé kolem" ???
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Jádro
piper
Příspěvky: 490
Registrován: 22.08.2005 11:35:14
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Jádro »

fernetti píše:"PinkFloyd" -> "lidé kolem" ???
To se mi nezdá :) Nejsou to přece lidi v blízkosti PF, ne?
Nikdo není Gilmourovatější než Gilmour :D Nicméně když už, tak Dave Kilminster :wink:

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Jádro píše:Tak chci vytvořit vlákno o Double Core, tribute projectu při Neptune Floyd a koukám, že nevim kam...Sice máme vlákno "Pink floyd dění u nás", ale nechtělo by to taky vlákno "PF dění ve světě"?

http://profile.myspace.com/index.cfm?fu ... =123888808
Zapoměl jsem na to reagovat :-k
na problémy typu "kam s ním" tady přinejhorším máme "co se jinam nevešlo", lepší to dát tam než vůbec.
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
Jádro
piper
Příspěvky: 490
Registrován: 22.08.2005 11:35:14
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Jádro »

bery píše:
Jádro píše:Tak chci vytvořit vlákno o Double Core, tribute projectu při Neptune Floyd a koukám, že nevim kam...Sice máme vlákno "Pink floyd dění u nás", ale nechtělo by to taky vlákno "PF dění ve světě"?

http://profile.myspace.com/index.cfm?fu ... =123888808
Zapoměl jsem na to reagovat :-k
na problémy typu "kam s ním" tady přinejhorším máme "co se jinam nevešlo", lepší to dát tam než vůbec.
A já úplně zapomněl, že jsem chtěl něco vytvořit :lol:
Nikdo není Gilmourovatější než Gilmour :D Nicméně když už, tak Dave Kilminster :wink:

Odpovědět