Návrh na drobnou úpravu hlavní strany

často kladené dotazy, nápověda, připomínky...

Moderátor: bery

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jádro
piper
Příspěvky: 490
Registrován: 22.08.2005 11:35:14
Bydliště: Liberec

Návrh na drobnou úpravu hlavní strany

Příspěvek od Jádro »

Napadlo mě přidat na hlavní stranu ještě jedno vlákno pro ostatní skupiny...
Tam by pak mohly být vlákna typu "Co posloucháš", anonce na koncerty a podobně - co vy na to?
Nikdo není Gilmourovatější než Gilmour :D Nicméně když už, tak Dave Kilminster :wink:

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

dal bych to do pískoviště. tohle je primárně fórum o pink floyd a toho bych se držel. na pískovišti ať si každý blbne dle libosti ;)

co na to kuba a bery?
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Souhlasím s Fernettim, v Pískovišti a v "Co se jinam nevešlo" je místa dost.
Zakladaní nových sekcí nebude dobré ani vzhledem k délce úvodní strany.
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
Jádro
piper
Příspěvky: 490
Registrován: 22.08.2005 11:35:14
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Jádro »

Chápu, že chcete mít omezenej počet hlavních vláken, ale v tomhle případě to podle mě stojí za úvahu.

Podle mě to do "Pískoviště" nepatří, to spíš do "Co se jinam nevešlo" - tam by ale měly bejt hlavně ptákoviny....
Podle podtitulu Pískoviště "útulna pro muzikanty, výtvarníky a další kreativce ovlivněné tvorbou pink floyd" jsem to pochopil tak, že by tam měly bejt spíš věci kreativního charakteru...

Fakt bych se přimlouval za jedno hlavní vlákno pro jiný kapely... Vevnitř pak bude těch vláken časem víc a aspoň to bude pěkně pohromadě... A můžou tam bejt anonce na koncerty, nová CD zajímavých kapel a podobně - spousta zajímavých věcí, čím si navzájem budeme rozšiřovat obzory :)

A hlavně to bude dokonale oddělený od PF věcí, takže koho to nebude zajímat, nemusí to číst :lol:

Navrhuju název nového hlavního vlákna "My a ostatní muzika/hudba".

Kdo je se mnou? :lol:
Nikdo není Gilmourovatější než Gilmour :D Nicméně když už, tak Dave Kilminster :wink:

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Vždycky když jsem uvažoval nad změnami ve struktuře fóra tak me napadlo přidat sekci pro ostatní kapely, přecejenom je tohle fórum o hudbě, byť zabývající se primárně Pink Floyd. Všichni ale poslouchají i spoustu jiné hudby a určitě by bylo skvělé mít extra místo pro jiné kapely, už jenom kvůli tomu jak říkáš - aby ti které to nezajímá nebyli rušeni.
Ale přesto je tohle fórum o PF takže by mě mrzelo kdyby se v sekci o jiné hudbě diskutovalo a PF thready by chladly, nicméně by se to určitě mohlo risknout.
Když to tedy znova zvažuju tak bychom takovouto sekci mohli vytvořit, pokud bude dostatečný zájem, takže kdo chce sekci My a ostatní hudba pište sem
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
Jádro
piper
Příspěvky: 490
Registrován: 22.08.2005 11:35:14
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Jádro »

Myslím, že by to nemělo bejt na úkor PF a když bude, tak ho na nějakou dobu zamknem :lol:

Já se teda hlásím, že jsem pro :)
Nikdo není Gilmourovatější než Gilmour :D Nicméně když už, tak Dave Kilminster :wink:

Uživatelský avatar
Jana
piper
Příspěvky: 332
Registrován: 19.08.2005 10:11:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jana »

A já klidně taky pro :)
Finally I understand the feelings of the few
Ashes and diamonds, foe and friend
- We were all equal in the end...

Uživatelský avatar
Jádro
piper
Příspěvky: 490
Registrován: 22.08.2005 11:35:14
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Jádro »

Jana píše:A já klidně taky pro :)
Díky přesedo, že ses mě zastal :lol:
Nikdo není Gilmourovatější než Gilmour :D Nicméně když už, tak Dave Kilminster :wink:

kuba
king of snake
Příspěvky: 355
Registrován: 18.08.2005 20:49:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kuba »

Ja vam nevim, ted jsem chtel vlizt do toho dlouhatanskyho vlakna s koncertem R.Waterse a trefil jsem se az na treti pokus do spravny sekce, nevim jestli vytvareni dalsich sekci je dobrej napad, ackoli je pravda, ze nektery vlakna lze zaradit do vic sekci, zrovna pro tu muziku tady nic odpovidajiciho neni. Jak chcete.

Odpovědět