Znovu všichni spolu??

vše o minulosti, přítomnosti a budoucnosti(?) pink floyd

Moderátor: bery

Uživatelský avatar
Jana
piper
Příspěvky: 332
Registrován: 19.08.2005 10:11:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Znovu všichni spolu??

Příspěvek od Jana »

No moc jsem to nestudovala, takže jsem zatím úplně nepochytila, jestli budou i hrát nebo si jen příjdou společně pro cenu - nicméně i tak je to hezký...

http://www.pinkfloydz.com/ukhallfame.htm
Finally I understand the feelings of the few
Ashes and diamonds, foe and friend
- We were all equal in the end...

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

no já bych si na to, že něco spolu zahrají, klidně vsadil. podle mě by byla celkem ostuda, kdyby takoví muzikanti při příležitosti ocenění jejich díla nezahráli aspoň jednu písničku.

a aby toho nebylo málo, tak se spekuluje o tom, že pink floyd přispějí na vzpomínkovém CD na památku johna peela, jehož 1. výročí úmrtí připadá na 13. října 2005. (viz. http://www.sundaymail.co.uk/entertainme ... _page.html)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

UndergroundFreakOut
stranger
Příspěvky: 14
Registrován: 22.08.2005 19:49:52

Příspěvek od UndergroundFreakOut »

No tak mám opět o čem přemýšlet:)) Jako zda PF zase zahrají spolu nebo ne e... Každopádně to už by bylo asi moc pozitivních šoků v jednom roce:)

Uživatelský avatar
the Dark Lord
piper
Příspěvky: 850
Registrován: 19.08.2005 11:39:56
Bydliště: Turnov

Příspěvek od the Dark Lord »

UndergroundFreakOut píše:Každopádně to už by bylo asi moc pozitivních šoků v jednom roce:)
Positivních šoků není nikdy dost.
Obrázek

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
Jana
piper
Příspěvky: 332
Registrován: 19.08.2005 10:11:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jana »

Tak to už bych asi nerozdejchala...... :roll: Bylo by to bezva, ale řekla bych, že je to ve hvězdách........... Gilmoura podle mě neukecá :roll:
Finally I understand the feelings of the few
Ashes and diamonds, foe and friend
- We were all equal in the end...

kuba
king of snake
Příspěvky: 355
Registrován: 18.08.2005 20:49:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kuba »

spekulacni potencial v prostoru tohoto vlakna:
Obrázek

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

Tak tohle by mi udělalo ještě větší radost než zlatá medaile z fotbalového MS.
What do you mean interesting?

Uživatelský avatar
Jana
piper
Příspěvky: 332
Registrován: 19.08.2005 10:11:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jana »

Jend píše:Tak tohle by mi udělalo ještě větší radost než zlatá medaile z fotbalového MS.
Ta nebude, bude stříbrná 8) :lol: :lol: :roll:
Finally I understand the feelings of the few
Ashes and diamonds, foe and friend
- We were all equal in the end...

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

Jana píše:
Tak to už bych asi nerozdejchala...... :roll: Bylo by to bezva, ale řekla bych, že je to ve hvězdách........... Gilmoura podle mě neukecá :roll:
david se během posledních měsíců několikrát vyslovil v tom smyslu, že floydi jsou uzavřená kapitola a nechce skončit tak, jako stouni, kteří omílají jen svůj starý repertoár a stávají se karikaturou sebe sama. dovedu si představit jeden extra koncert na rozloučenou, ale turné pink floyd to nebude ani náhodou. osobně si myslím, že toto nickovo vyjádření není příliš šťastné a raději měl otázku ohedně reunionu zahrát do autu, protože takhle to vypadá, že jediným, kdo nechce je david a to je podle mě dost zavádějící a davida to mírně shazuje. je třeba si říct, že všem už je přes šedesát, každý má svůj život a už to není o tom, že by to byla existující kapela - bylo by to jen vyvolávání duchů. navíc david nebyl ten, kdo floydy rozeštval, naopak je to právě on, kdo svou energií umožnil pokračování floydů v jiné podobě (ruku na srdce: hráli by potom někdy ještě nick a rick, kdyby je david nepozval k obnově pink floydů? já myslím, že ani omylem). navíc fakticky ovládl veškerý pinkfloydí management a pečuje o to, aby se z floydů nestalo pouťové zboží, které se nabízí na každém rohu. pink floyd je obchodní značka obdobně jako třeba ferrari nebo coca-cola a je jen dobře, že nekýve na každou nabídku, z které kapou prachy.
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

Tohle nešlo napsat líp, svatá pravda.

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

Co není, může být. Abych byl upřímný, nikdy by mě nenapadlo, že Roger s Davidem by se mohli usmířit a zahrát spolu s ostatními Floydy. A pak přišlo Live8... 8)
What do you mean interesting?

Uživatelský avatar
Jádro
piper
Příspěvky: 490
Registrován: 22.08.2005 11:35:14
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Jádro »

Fernetti to napsal moc pěkně.:)

Já jenom něco dodám:
Zprávu v původním znění lze najít např. tady http://www.nme.com/news/pink-floyd/23302

Tam se píše, že Nick (prý pro rozhovor s Daily Express, což je britský tabloid - žádné seriózní noviny) řekl:
"I've just finished playing with David at his recent solo concerts and I'm about to play a show with Roger. I call myself the Henry Kissinger of Pink Floyd!
...
I'd love for it to happen again ad I really do think Pink Floyd will play together again - but it would have to be for love, not money."

Tak uvidíme, jak bude Nick úspěšnej :)
Naposledy upravil(a) Jádro dne 14.06.2006 12:30:31, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jádro
piper
Příspěvky: 490
Registrován: 22.08.2005 11:35:14
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Jádro »

Jádro píše: Nick prý řekl:
"I've just finished playing with David at his recent solo concerts and I'm about to play a show with Roger. I call myself the Henry Kissinger of Pink Floyd!
...
I'd love for it to happen again ad I really do think Pink Floyd will play together again - but it would have to be for love, not money."
Na musicserver.cz:
"Právě teď jsem hrál s Davidem a chystám se podílet na vystoupeních Rogera Gilmoura, sám sebe proto označuji za Henryho Kissingera skupiny Pink Floyd," říká Nick s úsměvem.
...
"Doufám, že to vyjde, ta myšlenka se mi moc líbí. Ale pokud opravdu vyjedou Pink Floyd na turné, nebude to kvůli penězům, ale kvůli pocitu," dodal Mason na otázku magazínu Daily Express.

Musicserver.cz si to na můj vkus přeložil hodně volně...
1) I'm about to play a show - tam o víc vystoupeních není ani zmínka - i když je asi pravda, že prej bude hrát v Hyde-Parku a v Magny Cours.
2) Roger Gilmour :D Toho neznám
3) for love - to bych nepřeložil "kvůli pocitu", ale spíš radši doslovnějc "kvůli lásce" (asi k muzice Pink Floyd - nebo možná k lidem, fanouškům - ví jen bůh a Nick jak to myslel :D )

Asi jsem hnodopich, ale druhý odstavec podle mě teda spíš znamená:
"Bych byl velmi rád, kdyby Pink Floyd spolu znovu zahráli a opravdu si myslím, že se to stane - bylo by to ale kvůli lásce (k hudbě PF, fanouškům či co - to se překládá blbě :) ) a ne kvůli penězům.

Jestli teda "for love, not money" není nějaká nepřeložitelná slovní hříčka:)

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

sranda je, že si z tohoto nickova vyjádření dělají srandu i na davidově weblogu :)

It's clear that a combination of three football matches a day, lots of sunshine and post-tour depression have left a seemingly indelible mark on the blog community.

To take our minds off the doom and gloom (not to mention the talk of Nick Mason's reunion wishes and the inevitable comparisons between Roger Waters' tour), here's a rainy day blog courtesy of Michael Kelly.

there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Odpovědět