Pink Floyd reunion?

vše o minulosti, přítomnosti a budoucnosti(?) pink floyd

Moderátor: bery

Odpovědět
PetrM
raver
Příspěvky: 79
Registrován: 19.04.2007 15:06:34
Bydliště: Pardubice

Pink Floyd reunion?

Příspěvek od PetrM »

Na fanouškovském fóru Boba Dylana (http://www.expectingrain.com/discussion ... hlight=dvd) jsem objevil následující novinu:

My friend awoke this morining to Floyd playing on his alarm clock radio. After the song ended, the KGB DJ (San Diego) announced that Dave Gilmore and Roger Waters have made the peace and are now discussing a Pink Floyd tour. 20 + years Floydheads have been awaiting this. Unfreakin'believeable! It's the end of the world, man, and FLOYD is going to play us out of here. Aloha.........

Nevím nevím, zní to až příliš dobře aby to byla pravda. Takových zpráv už si lidi vymysleli...Ale co kdyby...?

Je zajímavé sledovat následující příspěvky do diskuze - vesměs nenávistné kydání hnoje na PF. Je vůbec zajímavé jak fanoušci nějaké skupiny či zpěváka upřímně nenávidí všechny ostatní. Je to nutné? Moc tomu nerozumím, já osobně mám záběr vcelku široký a to, že mám rád Stouny, Floydy, Springsteena, Dylana apod. mi vůbec nevadí v tom, abych rád posluchal taky U2 či Depeche Mode. Řada fanoušků každé jedné skupiny či zpěváka by mě za to ukřižovala...
It all makes perfect sence...

kuba
king of snake
Příspěvky: 355
Registrován: 18.08.2005 20:49:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kuba »

:roll:

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

Moc tomu nevěřím, ale kdo by věříl, že?

Uvidíme... (a snad i uslyšíme...)
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Reunion? ... :smich:
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
skypekai
piper
Příspěvky: 368
Registrován: 13.11.2006 9:36:38
Bydliště: Kunovice

Příspěvek od skypekai »

bery píše:Reunion? ... :smich:
^ ten smajlík má dobrý popis :lol:


jinak reunion... já ani nevím, jestli bych chtěl, aby nějaký byl.. k mé radosti by stačilo kdyby David přijel někde tady okolo a když budu chtít reunion, tak si pustím srdcervoucí záznam z Live 8

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

Nevím jak kolega nade mnou, ale já bych reunion určitě chtěl! No ruku na srdce... Kdo z vás by si to nepřál? Na Live 8 jim to všem spolu moc slušelo a alespoň ještě jednou podobnou akcí by mě rozhodně nezklamali!

Bohužel kytarista skupiny je zřejmě poněkud odlišného názoru :(
What do you mean interesting?

kuba
king of snake
Příspěvky: 355
Registrován: 18.08.2005 20:49:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kuba »

Tak jo, pro jistotu to sem vlepim jeste jednou:
blabla .... the KGB DJ (San Diego) announced that .... blabla

Potrebuje to jako nekdo prelozit nebo tak neco?

PetrM
raver
Příspěvky: 79
Registrován: 19.04.2007 15:06:34
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od PetrM »

A tak jasně, že je to nesmysl. Plácat může kdokoli cokoli, když někdo napíše, že se před týdnem objevil Elvis Presley a plánuje velkej comeback, tak se toho určitě spousta lidí chytne...

Nicméně...kdyby už mělo k nějakému reunion dojít, což si nemyslím, ale stát se může cokoli, tak by rozhodně podle mě bylo lepší, kdyby to bylo tak nějak "naostro" - jako že regulerní turné, ne jen na 25 minut jako Live 8, podle mě to bylo víc než rozpačitý (i když po hudební stránce skvělý) - zejména Roger byl vedle Davida velmi nesvůj, z čehož je vidět, že lidsky to pánům mezi sebou rozhodně neklape a v tom případě nemá cenu něco předstírat...

No, asi dost o tom, stejně je to mlácení prázdný slámy...
It all makes perfect sence...

Uživatelský avatar
Dennis.16
raver
Příspěvky: 82
Registrován: 20.01.2008 10:49:28
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Dennis.16 »

Moc věrohodně to nezní, ale stát se může leccos. Přesto tomu opravdu moc nevěřím. :?

Nicméně kdyby k tomu mělo opravdu dojít, tak si myslím, že by nešlo o nic ve velké stylu (turné). Nejspíš by se jednalo koncert, kde by zazněly nejlepší hity (viz. třeba koncert Led Zeppelin). To by bylo asi nejlepší a i pro členy PF nejschůdnější cesta, jak spolu vydržet pohromadě. 8)

Odpovědět