Reedice všech alb Pink Floyd

řadová alba, singly, dvd, filmy

Moderátor: bery

Uživatelský avatar
Jiří Engliš
legend
Příspěvky: 217
Registrován: 19.03.2007 1:44:11

TDSOTM QUADR.

Příspěvek od Jiří Engliš »

Tipoval bych to podle výsledků přihazování zde:
http://www.ebay.com/sch/i.html?_kw=moon ... e&_kw=quad

Uživatelský avatar
son.of.kyuss
boy child
Příspěvky: 17
Registrován: 01.02.2007 9:35:46
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od son.of.kyuss »

Já jsem docela rád za Discovery. Už druhý den desky poslouchám a určitě nelituji těch 3800,- Kč. Jsem grafik, tak jsem si buklet i jednotlivé minipřebaly i brožurky všech alb rád několikrát prohlédl. :) Vytkl bych tomu snad jen to, že CDčka se dost špatně vytahují z přebalů, je to hodně těsné, ale vše jsem už převedl do FLACu a tak to teď neřeším. Přiznám se, že to jsou mé vůbec první kupované orig. desky, které od PF mám. Nesrovnávám to tedy s ničím předchozím a audiofilské poznatky spíše ignoruji. V tomto ohledu EMI oslovuje bezpochyby i ty posluchače, fanoušky, kteří by rádi měli aspoň základní diskografii PF, ale léta se jim nechtělo placky kupovat jednotlivě. :|

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

Nuže vydání rozšířené reedice alba The Wall se blíží :parba: Když tak koukám na to, co se chystá, jediné, co mě z tohoto vydání bude opravdu zajímat, je snad jen CD obsahující dema skladeb. V jednom rozhovoru s Nickem Masonem jsem četl, že Floydi album The Wall kompletně nahráli celkem třikrát (!), a tak jsem se těšil, že v chystané reedici bude jedna z těch předchozích verzí celé The Wall. Bohužel, k mému velkému zklamání, nebude se jednat o kompletní a jednotnou demonahrávku celé desky, nýbrž o sbírku raných nahrávek z různých fází vývoje The Wall. To znamená, že některé skladby bude demo CD obsahovat více než jednou a některé naopak budou chybět úplně :evil: Navíc spousta materiálu pochází z bootlegu Under Construction, který jsme snad už všichni slyšeli a není pro nás žádnou velkou raritou.
Ale tak aspoň něco.
Tady je malá ochutnávka:

1)Another Brick In The Wall: http://www.youtube.com/watch?v=DUFGenW-tEs

2)Young Lust: http://ultimateclassicrock.com/pink-flo ... ng-review/

Mimochodem, chystané ktátké klipy z koncertů 1980-81 snad ani nebudu komentovat, tohle fanouška, který celá léta čeká na úplné vydání DVD The Wall, dokáže jen vytočit :evil:
What do you mean interesting?

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
ogi
piper
Příspěvky: 680
Registrován: 22.10.2005 19:53:36
Bydliště: nikde

Příspěvek od ogi »

ty woe Bery.....
ja ty jejich dema zboznuju
teacher teacher to nema chybu
abitw je peknej backingtrack stejne jako CF =D>

parada
dobra kvalita ja ty svoje prahistoricky ješkulovi dema :mrgreen:


no z kazdy skladby mohli udelat ctyry


snad nam to youtubko nezakazou

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

Dema jsou fajn, ale co mě rozesmálo jsou chystané ukázky z koncertů v Londýně, které se na DVD objeví v podobě The Happiest Days of our Lives o délce neuvěřitelných 84 vteřin :mrgreen:
To už si z nás snad střílej.
What do you mean interesting?

Uživatelský avatar
Jiří Engliš
legend
Příspěvky: 217
Registrován: 19.03.2007 1:44:11

The Wall immersion box

Příspěvek od Jiří Engliš »

Mě velmi zajímá, jak , pokud vůbec budou ti lumpové z EMI řešit to debilní uložení CD v boxu. Po dlouhé době jsem si zase početl review k produktu na stránkách Amazon.co.uk. Je tam spousta nasraných lidí, kteří viní EMI z doslova pohrdavého přístupu k zákazníkovi. Osobně jsem se setkal s tím, že až PÁTÝ!!! box byl jakžtakž v pořádku a neměl poškrábaná CD. Co kdyby ty CD zabalili do těch stupidních šálů, které stejně nikdo nebude nosit!!!
Jak říká jeden z recenzentů:"Ten, kdo vymyslel tuhle blbost by si už měl dávno hledat práci!"

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

Jend píše:Dema jsou fajn, ale co mě rozesmálo jsou chystané ukázky z koncertů v Londýně, které se na DVD objeví v podobě The Happiest Days of our Lives o délce neuvěřitelných 84 vteřin :mrgreen:
To už si z nás snad střílej.
Kdoví... třeba je to marketingový tah. Za dva roky vydají další reedici, a tam budou ty chystané ukázky z koncertů v n-e-u-v-ě-ř-i-t-e-l-n-é délce 86 vteřin!!! :mrgreen:

A za další dva roky, další reedice... :D
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Re: The Wall immersion box

Příspěvek od fernetti »

Jiří Engliš píše:Mě velmi zajímá, jak , pokud vůbec budou ti lumpové z EMI řešit to debilní uložení CD v boxu. Po dlouhé době jsem si zase početl review k produktu na stránkách Amazon.co.uk. Je tam spousta nasraných lidí, kteří viní EMI z doslova pohrdavého přístupu k zákazníkovi. Osobně jsem se setkal s tím, že až PÁTÝ!!! box byl jakžtakž v pořádku a neměl poškrábaná CD. Co kdyby ty CD zabalili do těch stupidních šálů, které stejně nikdo nebude nosit!!!
Jak říká jeden z recenzentů:"Ten, kdo vymyslel tuhle blbost by si už měl dávno hledat práci!"
to je přesně ten důvod, proč jsem si ty boxy nepořizoval...
btw. četl jsem kdesi jinde, že jsi měl blbou zkušenou s DSOTM?
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Jiří Engliš
legend
Příspěvky: 217
Registrován: 19.03.2007 1:44:11

Příspěvek od Jiří Engliš »

No to nebyla zkušenost, to byl doslova horor. Nechal jsem si rozbalit čtyři boxy a nakonec jsem dostal sice až pátý, ale ten byl kompilace z několika dalších !!!

Matt z Brain damage mi slíbil, že to v případě The Wall omrkne a dá mi vědět, jak to ti Emánci vymňoukli. Údajně už měli s potentáty z EMI nějakou diskuzi o tomto problému. Otázkou zůstává, zda, a jak bude účinná.
Za týden budeme doufám chytřejší.

Uživatelský avatar
Jiří Engliš
legend
Příspěvky: 217
Registrován: 19.03.2007 1:44:11

Příspěvek od Jiří Engliš »

Tak konečně potvrzeno: Jednotlivá CD v Immersion boxu The Wall budou zabalena v obálkách.
Ale že jim to trvalo :evil:

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

Sice to nejspíš všechno uvidíte už zítra někde na Youtube, ale nemohl jsem odolat.
Tady jsou screenshoty z avizované ukázky The Happiest Days of our Lives:

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Vypadá to sakra dobře. O nějakém podexponování nemůže být řeč. Jsem si jistý, že tohle je ten nově objevený materiál z roku 1981 vzhledem k Andy Robertsovi jako kytaristovi ze Surrogate band.
Možná je přece jen dobře, že vyjde jen tahle krátká ukázka, protože to dává větší naděje do budoucna, že se jednou možná dočkáme celého koncertu :roll:
What do you mean interesting?

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

mazec!!!
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Jiří Engliš
legend
Příspěvky: 217
Registrován: 19.03.2007 1:44:11

Re:

Příspěvek od Jiří Engliš »

Jend píše:Sice to nejspíš všechno uvidíte už zítra někde na Youtube, ale nemohl jsem odolat.
Tady jsou screenshoty z avizované ukázky The Happiest Days of our Lives:

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Vypadá to sakra dobře. O nějakém podexponování nemůže být řeč. Jsem si jistý, že tohle je ten nově objevený materiál z roku 1981 vzhledem k Andy Robertsovi jako kytaristovi ze Surrogate band.
Možná je přece jen dobře, že vyjde jen tahle krátká ukázka, protože to dává větší naděje do budoucna, že se jednou možná dočkáme celého koncertu :roll:
Nádherné záběry. Pomalu už nedoufám, že se nějaký solidní materiál z koncertů The Wall objeví. Screenshoty mi připomínají fotky jednoho německého fotografa. Naprosto excelentní kvalita.
Vlastním a doporučuji. Za pár stovek jsou to originály na fotopapíru!!!

Odpovědět