A Saucerful Of Secrets

řadová alba, singly, dvd, filmy

Moderátor: bery

Flower-pot
martyr
Příspěvky: 50
Registrován: 29.05.2007 22:06:25
Bydliště: Atom

Příspěvek od Flower-pot »

fernetti píše:lichotíš mi opravdu moc. takže to raději rychle smaž :) v mém vlastním zájmu :mrgreen:
Počkať, teraz som si uvedomil nové skutočnosti!... Veď predsa Fernetti nemá rád Final Cut, The Wall dal iba štyri hviezdičky a prejavujú sa uňho určité antiwatersovské sklony... :shock: Sorry, aj keď sa považujem za veľmi tolerantného človeka, ale tieto názory sú skutočne trestuhodné, odvolávam všetkú fernettiho chválu... [-(

(eh, už je asi na čase, aby moje príspevky začali korešpondovať s názvom threadu, takže pokúsim sa dostať tú demenciu pod kontrolu :oops: )

EDIT: Eh, keď tak vidím Jendov príspevok- snáď to nikto neberie pre Forda vážne, či? :shock:

(mal by som začať označovať moje pokusy o vtip obrovským fosforovým nápisom, anžo to nedopadá dobre- asi ako In The Flesh bez kontextu... :-? )
Naposledy upravil(a) Flower-pot dne 11.09.2007 6:51:18, celkem upraveno 2 x.
Stars can frighten...

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

:shock: :shock: :shock:
What do you mean interesting?

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Re: A Saucerful Of Secrets

Příspěvek od proti »

Myslím taková zajímavost ohledně bookletu Saucerful of Secrets.

(pokud mohu doporučit :mrgreen: - nečtěte to, nejdřív do sebe hodtě frťana a na Full Screen si pustěte to video)

https://www.youtube.com/watch?v=hPbKjYnrxws

a pak si přečtete info:
http://nightflight.com/dr-strange-pink- ... er-design/

Hezké video - animated booklet.

(Nevím nakolik je to "profláklá informace", ale pro mne to byla celkem novinka a milé překvapení, protože celé roky jsem SoS-booklet vnímal jako čmáranici, v které se se střízlivým mozkem nevyznám. :-) )
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Re: A Saucerful Of Secrets

Příspěvek od bery »

Zajímavé, ukazuje se že nic není jen "čmáranice", všechno má svůj smysl.

Mimochodem ten herec Benedict Cumberbatch hostoval Davidovi teď nedávno na koncertě v Londýně v Comfortably Nnumb
...and after all we're only ordinary men Obrázek

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Re: A Saucerful Of Secrets

Příspěvek od fernetti »

zítra to bude rovných padesát...
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Re: A Saucerful Of Secrets

Příspěvek od Jend »

50 let, neuvěřitelné. Někdy si představuju, jak by asi Floydi tenkrát zareagovali, kdyby jim někdo v té době řekl, že za 50 let budou jejich písničky ze Saucerful Of Secrets stále oblíbené a budou je pořád hrát naživo před vyprodaným publikem z celého světa :D
Tuhle desku jsem už dlouho neslyšel a musím to hned napravit. Kdysi byla mou vůbec nejhranější a stále patří k těm pro mě lepším z diskografie Pink Floyd. Kdybych ji měl označit nějakým superlativem, tak bych nejspíš zvolil slovo "nejtajemnější" album Pink Floyd (jak je vidět, název desky je zcela příhodný, zvlášť pokud ji vlastníte ve vinylové formě).
Floydi to v době nahrávání desky vůbec neměli jednoduché, museli se vypořádat s absencí Syda, do té doby v podstatě jediného skladatele skupiny, ale hned na první pokus to podle mě zvládli na jedničku.
What do you mean interesting?

Odpovědět