DVD Pulse

řadová alba, singly, dvd, filmy

Moderátor: bery

Odpovědět
Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Re: DVD Pulse

Příspěvek od Richard »

proti píše:[... a od dnes se mi ten obal nebude líbit, při té představě vypíchnutí nebo vyloupnutí...
:mrgreen:
Tak promiň, jestli jsem Ti zkazil náladu... :x
Musím přiznat, že ten obal se mi nikdy nezamlouval. Že by nějaký osobní důvod??? Nic na tom nemění ani fakt, že je od Storma.
Welcome my son, welcome to the machine

Uživatelský avatar
Jiří Engliš
legend
Příspěvky: 217
Registrován: 19.03.2007 1:44:11

Re: DVD Pulse

Příspěvek od Jiří Engliš »

Příští rok v únoru vychází restored verze PULSE na DVD a BD.
Marná sláva s tím tragickým formátem obrazu už nic nenadělají.

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Re: DVD Pulse

Příspěvek od Richard »

Jiří Engliš píše:
17.12.2021 12:30:25
Příští rok v únoru vychází restored verze PULSE na DVD a BD.
Marná sláva s tím tragickým formátem obrazu už nic nenadělají.

A má to být nějak "vylepšené" ( restored... ), nebo to zas bude jenom nový obal ??? :-k
Welcome my son, welcome to the machine

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Re: DVD Pulse

Příspěvek od fernetti »

Richard píše:
20.12.2021 22:59:55
A má to být nějak "vylepšené" ( restored... ), nebo to zas bude jenom nový obal ??? :-k
ahoj, jak píše jiřík, tak s poměrem obrazu 4:3 se už nic neudělá, ale dnes jsou možnosti úpravy obrazu - tzn. především odstranění digitálního šumu, kterým pulse trpí docela dost - o dost jinde, takže obraz bude určitě super. zvukově byla fajn už ta původní verze, takže tam moc extra posun k výrazně lepšímu zvuku nečekám. jsem ale dost zvědavý, jestli tam nedošlo k novému sestříhání celého záznamu jako u DSOT - myslím, že nepoužitého archivního materiálu bude s ohledem na dobu pořízení už dost a tak by bylo oživení známých obrázků o nové jenom ku prospěchu. mě se třeba ten nový sestřih DSOT líbí převelice - jak detaily tak synchrem s hudbou, kde je její dynamika a síla obrazem ještě víc podtržená než tomu bylo u prvního vydání DSOT.

p.s.: před asi půl rokem (?) jsem viděl někde na joutube záznam floydů z hakone 1971, který vyšel v japonsku znova v tom digitálním remástru. spadla mi čelist, když jsem to viděl. ten původní záznam z koncertu byl prachmizerný, po úpravách to bylo jako z jiného světa...
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Re: DVD Pulse

Příspěvek od fernetti »

takhle nějak bude vypadat obrazově vylepšené pulse - link z ofiko pink floyd records: https://www.youtube.com/watch?v=4oK1Jco6JFM
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Re: DVD Pulse

Příspěvek od Richard »

fernetti píše:
03.01.2022 22:14:07
takhle nějak bude vypadat obrazově vylepšené pulse - link z ofiko pink floyd records: https://www.youtube.com/watch?v=4oK1Jco6JFM
První příspěvek na téma DVD Pulse zde byl zveřejněn 5.10. 2005 a nyní se nám blíží restored verze PULSE na DVD a BD.
Čtu poslední informace, shlédl jsem uvedený odkaz a stále váhám - koupit, či nekoupit...? :-k
Nechtěl jsem, ale začínám pochybovat o prvotním rozhodnutí. #-o

pulse restored.jpg
Welcome my son, welcome to the machine

Odpovědět