DVD Pulse

řadová alba, singly, dvd, filmy

Moderátor: bery

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jádro
piper
Příspěvky: 490
Registrován: 22.08.2005 11:35:14
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Jádro »

fernetti píše:tak to abyste si ho už objednali :D
Až bude odkud, tak klidně :)

Tohle ale nechápu (típnuto na Audio3) :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

Jádro píše:Obrázek
:shock:
What do you mean interesting?

Uživatelský avatar
Jádro
piper
Příspěvky: 490
Registrován: 22.08.2005 11:35:14
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Jádro »

Evidentně taková ta "bulharská" nebo jaká verze, co koluje mezi lidma, že to ale prodávaj jako ofic. DVD a ještě to má obrázek toho novýho, to je fakt nářez...

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

docela váhám, jestli si to dvd mám objednat už teď na amazonu (našim prodejcům moc nevěřím - viz. např. ukázka přístupu audio3 výše...), ale mám docela dilema, jestli nepočkat, až bude verze s českými titulky (bude-li někdy vůbec...) sice si nemyslím, že by se na dvd nějak moc kecalo, ale přece jen je počeštěná verze bonus, na který snad stojí za to si počkat.

btw. myslíte si, že na dvd bude i záznam z posledního vystoupení 31. května, kde vedle davida a ricka vystoupil i nick? docela bych váhal, jestli to tam dají, protože to by se jednalo o reunion pink floyd :)...
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

Takových let jsme čekali. Já bych teda ještě počkal.

A jestli vystoupí Nick? To by bylo moc štěstí najednou, jsem skeptik. Já soudím, že tohle tam nebude. Ale uvítal bych i záznam s Mica Paris!

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

Richard píše:Takových let jsme čekali. Já bych teda ještě počkal.

A jestli vystoupí Nick? To by bylo moc štěstí najednou, jsem skeptik. Já soudím, že tohle tam nebude. Ale uvítal bych i záznam s Mica Paris!
mica na dvd určitě bude, protože slibovaných hostů nebylo zas tak moc (ještě mason, bowie, crosby a nash), ale trošku mě mrzí, že nezpívala sam brown :(
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Bubla
martyr
Příspěvky: 42
Registrován: 18.04.2006 21:05:45
Bydliště: Burkina Faso

Příspěvek od Bubla »

Já bych chtěl vidět Bowieho jak zpívá Arnold Layne. To by tam Gilmour mohl dát, aby měl Syd nějaké peníze.

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

Bubla píše:Já bych chtěl vidět Bowieho jak zpívá Arnold Layne. To by tam Gilmour mohl dát, aby měl Syd nějaké peníze.
buď bez obav, na 200% to tam bude :) btw. david vždycky nějakou sydovu věc přidává právě kvůli tomu, aby syd nezůstal na suchu. osobně bych si moc přál, aby na dvd zůstala i dominoes, ve které phil manzanera skvěle zahrál sydovo glissando. když jsem to slyšel v hamburku naživo, bylo mi skoro do breku, dost mě to dojalo. mám pocit, že v americké části turné tuhle skladbu vypustili.
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Bubla
martyr
Příspěvky: 42
Registrován: 18.04.2006 21:05:45
Bydliště: Burkina Faso

Příspěvek od Bubla »

fernetti píše:osobně bych si moc přál, aby na dvd zůstala i dominoes, ve které phil manzanera skvěle zahrál sydovo glissando. když jsem to slyšel v hamburku naživo, bylo mi skoro do breku, dost mě to dojalo. mám pocit, že v americké části turné tuhle skladbu vypustili.
Jo, to jsem slyšel. Nádhera.

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

DVD Pulse na Radio Beat- 738 Kč :shock:
What do you mean interesting?

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

Jend píše:DVD Pulse na Radio Beat- 738 Kč :shock:
svoji objednávku na on an island jsem asi po měsíci, co bylo cd běžně v prodeji, u radia beat zrušil. takže pulse objednám kdekoliv jinde, jen tady ne.
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

pro všechny nevěřící tomáše - náhledy z dvd pulse :) - http://www.d-play.de/index_start.php?pl ... dvd_id=115

už jen z těch malých náhledů je vidět, že obrazová kvalita záznamu je vskutku vynikající!
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Jádro
piper
Příspěvky: 490
Registrován: 22.08.2005 11:35:14
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Jádro »

fernetti píše:pro všechny nevěřící tomáše - náhledy z dvd pulse :) - http://www.d-play.de/index_start.php?pl ... dvd_id=115

už jen z těch malých náhledů je vidět, že obrazová kvalita záznamu je vskutku vynikající!
Taky není důvod, aby nebyla :) Přecejenom to točili v roce 1994, že :) A na VHS to má taky moc pěknej obraz, to by bylo blbý kdyby na DVD to mělo obraz horší :D

Jinak dík za link (ty ukázky jsou na můj vkus moc krátký :) ), už se nemůžu dočkat :)

Tipuju, že máme další #1 v prodejnosti na obzoru :) (možná se pletu, ale uvidíme :) )

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

nojo, jen ještě najít nějaký dobrý internetový krám, kde tuhle laskominu za dobrý peníz koupit...

kdybyste někdo o něčem slušném věděli, dejte sem tip :wink:
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
ogi
piper
Příspěvky: 680
Registrován: 22.10.2005 19:53:36
Bydliště: nikde

Příspěvek od ogi »

nevim jak tomu nalozila komprimace na ty sajtne ale zvukove je to uplne negde jinde :shock: :shock: :shock:
(doufam ze to je takhle zmrseny jen u nich)

Odpovědět