DVD Pulse

řadová alba, singly, dvd, filmy

Moderátor: bery

Odpovědět
Uživatelský avatar
ogi
piper
Příspěvky: 680
Registrován: 22.10.2005 19:53:36
Bydliště: nikde

Příspěvek od ogi »

the Dark Lord píše:
kuba píše:Vadnej vylisek... reklamace?
to bych musel mít paragon Obrázek

V Bontonu asi nevracej peníze, když se pak rozhodnu, že to nechci ani vyměnit, co . . . .
(že bych si koupil nový a pak jim vrátikl to špatný)
paragon bys teoreticky mit nemusel najdou to podle seriaku :!: se zeptam

nebo kup jinej strc to do obalu toho prvniho a reklamuj

Uživatelský avatar
the Dark Lord
piper
Příspěvky: 850
Registrován: 19.08.2005 11:39:56
Bydliště: Turnov

Příspěvek od the Dark Lord »

To bylo to první co mne napadlo, ale k čemu mi bude dvakrát PULSE . . . .
Tak movitej nejsem abych měl doma dvakrát originál DVD dvojdisku . . . .

Proto mne spíš láká možnost koupit a pak poškozený vrátit, že chci zpět peníze . . . .

Ale jestli to dokážou u sebe najít podle sériovýho čísla . . . . reklamace bez paragonu . . . .
to by bylo super Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
ogi
piper
Příspěvky: 680
Registrován: 22.10.2005 19:53:36
Bydliště: nikde

Příspěvek od ogi »

reklamuj-vrat

tak sem to myslel

podle seriaku to najdou stopro ale zalezi jestli nenarazis na nakou *****co te posle do ryti pac nemas doklad
mam prave pocit ze by ti to meli uznat popros je a uvidis a kdyz se budou cukat tak to udelej jak sem psal

Uživatelský avatar
Jádro
piper
Příspěvky: 490
Registrován: 22.08.2005 11:35:14
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Jádro »

ogi píše:reklamuj-vrat

tak sem to myslel

podle seriaku to najdou stopro ale zalezi jestli nenarazis na nakou *****co te posle do ryti pac nemas doklad
mam prave pocit ze by ti to meli uznat popros je a uvidis a kdyz se budou cukat tak to udelej jak sem psal
A příště si ten paragon schovej...Já už je schovávám téměř od všeho...
Nikdo není Gilmourovatější než Gilmour :D Nicméně když už, tak Dave Kilminster :wink:

Uživatelský avatar
the Dark Lord
piper
Příspěvky: 850
Registrován: 19.08.2005 11:39:56
Bydliště: Turnov

Příspěvek od the Dark Lord »

On ten paragon určitě někde je . . . .
Ale kdo si to má po čtvrt roce pamatovat kde . . . .

btw onen inkriminovaný DVD přístroj na kterym se mi to tak škubalo je LG HDD/DVD Recorder RH 188S
Obrázek

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

je vážně nutné tento thread zasírat podobnými nesmysly? založte si na to extra thread na pískovišti, kde tohleto patří.

děkuji.
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
the Dark Lord
piper
Příspěvky: 850
Registrován: 19.08.2005 11:39:56
Bydliště: Turnov

Příspěvek od the Dark Lord »

no tak sorry . . . .
Prostě se to trošku roztáhlo . . . .
Obrázek

Uživatelský avatar
Harman
piper
Příspěvky: 309
Registrován: 24.11.2005 20:23:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harman »

proti píše:Strihat se to bude - podobne jako na Pulse...
Na Pulse akorát přeházeli pořadí pár písniček v setlistu, jednu nebo dvě vystřihli, zkrátili sólo v CN. tam šlo o jiný úpravy, spíš dohrávky a dozpěvy nečistých tónů apod.
Live In Peace

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

Harman píše:
proti píše:Strihat se to bude - podobne jako na Pulse...
Na Pulse akorát přeházeli pořadí pár písniček v setlistu, jednu nebo dvě vystřihli, zkrátili sólo v CN. tam šlo o jiný úpravy, spíš dohrávky a dozpěvy nečistých tónů apod.
No vzdyt o to jde toho strihani je tam "akorat" dost. :D

Priznavam se bez muceni, ani zdaleka nejsem nejaky zvukovy expert, takze nevim presne co a kde se vystrihlo, zkratilo a pod. Ale cetl jsem jeden rozhovor s Davidem o Pulse, ktery rikal, ze samozrejme pokud je na nahravce nekde nejaka chybka, ktera by ho mrzela, tak se to "opravi"...

Neni Puse sestaven z dvou koncertu? (nekde jsem o tom cetl, ale zda je to pravda...)

Jedno vsak vim - kdyz sel ten koncert Live i u nas v CR v televizi, tak tam byl 2x nejaky sound z kytary v Shine On - a ejhle - na DVD Pulse neni. Taky David nezaspival na konci High Hopes posledni slova "for ever and ever" protoze si presedal ke svemu "zehlicimu prknu" a na Pulse "for ever and ever" zazni... Takze z toho vyvozuji, ze nejake upravy tam byly - zda to nekdo nazve strihani nebo jen jako "uprava" je vec nazoru...

(ale snad se mylim, jsem moc Comfortably Numb na to, abych si sel ted pustit Pulse a vyhrabat Videokazetu, kde je zaznam z CT2 (pokud jeste funguje)...)
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

Uživatelský avatar
Harman
piper
Příspěvky: 309
Registrován: 24.11.2005 20:23:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harman »

od pulse existuje i milion moc voio, mimojiné i pay per view verze, takže možnosti na srovnávání jsou. já mám pulse akorát nějaký starší vydání na dvd. pravděpodobně oficial ale nevím teda odkud byla země původu při vydání onoho releasu
Live In Peace

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

To máš asi tu pirátskou verzi udělanou právě z toho Pay Per View ne? To bývalo i na eBay jako ofic DVD Pulse
...and after all we're only ordinary men Obrázek

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

nemohl byste si někdo, kdo tohle dývko vlastní, pustit úplný konec DSOTM, kdy je těsně před děkovačkou a začnou přídavky? včera jse si to po delší pauze zase pěkně osolil a jestli jsem slyšel dobře (tedy spíše rozuměl... :)), tak david rogerovi poděkoval za spolupráci (spolutvorbu) dark side of the moon! teda možná se pletu a možná už to všichni víte, akorát že mě to v tuc chvíli docela ne zaskočilo, ale spíš jsem to nečekal. v každém případě mě to potěšilo :)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
eclipse
piper
Příspěvky: 397
Registrován: 08.03.2007 18:35:09
Bydliště: Orlová

Příspěvek od eclipse »

fernetti píše:nemohl byste si někdo, kdo tohle dývko vlastní, pustit úplný konec DSOTM, kdy je těsně před děkovačkou a začnou přídavky? včera jse si to po delší pauze zase pěkně osolil a jestli jsem slyšel dobře (tedy spíše rozuměl... :)), tak david rogerovi poděkoval za spolupráci (spolutvorbu) dark side of the moon! teda možná se pletu a možná už to všichni víte, akorát že mě to v tuc chvíli docela ne zaskočilo, ale spíš jsem to nečekal. v každém případě mě to potěšilo :)
jo neco takoveho tam je...dival jsem se na ČT2 na DSotM z Pulse.. a neco o Rogerovi tam placnul, nebylo tomu moc rozumet, ale urcite ho tam verejne neposlal do prdele :) takze mu nejspis podekoval, nejake "thanks" tam bylo tusim

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Je tam něco jako (velmi volně): "rádi bychom poděkovali našemu přiteli Rogerovi který napsal slova které jsem tady dnes zpíval", (fakt říká "Our friend Roger")

celkem zajímavé že to říká po Dsotm a pak ještě odehrajou tři kusy ke kterým Roger napsal texty taky. Ale to bych už se moc rýpal :lol:
...and after all we're only ordinary men Obrázek

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

bery píše:Je tam něco jako (velmi volně): "rádi bychom poděkovali našemu přiteli Rogerovi který napsal slova které jsem tady dnes zpíval", (fakt říká "Our friend Roger")

celkem zajímavé že to říká po Dsotm a pak ještě odehrajou tři kusy ke kterým Roger napsal texty taky. Ale to bych už se moc rýpal :lol:
roger gilmourovi za comfy numb taky neděkoval :)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Odpovědět