kde, co a za kolik

řadová alba, singly, dvd, filmy

Moderátor: bery

Odpovědět
Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

Richard píše:
proti píše:Tak jsem se rozhodl, ze se prastim po kapse a udelam si bohate Vanoce a koupim najednou

2DVD Remember that night
5 diskovou edici Live in Gdansk
=D> =D> =D> =D> =D>
To bylo napřed upejpání ! :D
Vzdyt je to levnejsi!!! - a o to slo. + cca 300-400 Kc za RtN - to taky jde, ne?

(Mozna bych Gdansk tak "brzo" nekupoval, ale tak v koutku duse mam strach, ze ta 5-ti diskova edice by mohla zmizet z ponuky (jako Pulse s diodou), takze dlouho cekat nechci. Ale uvidime.
Navyse uz ted po nocich slysim ty kazdym rokem se opakujici hlasky pribuznych typu "Co chces na Vanoce? Zase nic? Tak si neco vyber! Takze, kdyz mi nekolik pribuznych nejakou tou stoveckou na Gdansk prispeji... :-) )
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

volka.z píše:snad jen, že ceny z USA jsou do ĆESKA jsou navýšeny o clo, při vyšším počtu nosičů, než 1 ks
výpočet cla je často loterií, protože prakticky všecko nad určitou hranici (tuším, že to je dnes nějakých 23 USD) se má proclívat. skutečnost je ale taková, že pošty jsou zahlceny zásilkami, který by měly proclít a tak často ty malé rybky pouštějí - třeba zrovna takovou obálku s dvoj-dvd... spoléhat na to nejde, ale...
jo a jinak se má prý letos limit pro proclení zvýšit na něco přes 100 USD a to pak bude už o něčem jiném. konkrétnější info se dá na českém webu v pohodě najít, takže koho to zajímá, ať hledá :)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Marooned
boy child
Příspěvky: 15
Registrován: 17.09.2008 15:27:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Marooned »

A dá se fakt třeba na Amazonu něco koupit a nechat si to poslat do ČR? Když jsem se tam díval naposledy, přišlo mě, že to nejde. :roll:

Uživatelský avatar
skypekai
piper
Příspěvky: 368
Registrován: 13.11.2006 9:36:38
Bydliště: Kunovice

Příspěvek od skypekai »


fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

no tak to je mazec!!!
sice nevím, jestli je to ofic. vydání (podle mě není, ani na davidových stránkách o tom není žádná zmínka), ale jdu si to hned objednat.
díky za tip :)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
skypekai
piper
Příspěvky: 368
Registrován: 13.11.2006 9:36:38
Bydliště: Kunovice

Příspěvek od skypekai »

fernetti píše:
no tak to je mazec!!!
sice nevím, jestli je to ofic. vydání (podle mě není, ani na davidových stránkách o tom není žádná zmínka), ale jdu si to hned objednat.
díky za tip :)
to nevím jestli je to ofišl, ale jsou toho u nás plné e-shopy a curepink nabízí bezkonkurenční cenu :wink:

volka.z
piper
Příspěvky: 262
Registrován: 20.06.2006 18:15:47

Příspěvek od volka.z »

fernetti píše:
no tak to je mazec!!!
sice nevím, jestli je to ofic. vydání (podle mě není, ani na davidových stránkách o tom není žádná zmínka), ale jdu si to hned objednat.
díky za tip :)
fernetti,Ty to ještě nemáš? můžu jen doporučit .... sic jednoduše, ale dobře udělané DVD/ přes hodinu dobré muziky/. Comfortably Numb jako host - Nick Mason.

Uživatelský avatar
aliceve
stranger
Příspěvky: 13
Registrován: 26.02.2008 16:48:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od aliceve »

Zabrousila jsem na Popron a našla jsem tam nějaké DVD Pink Floyd in Toronto. Prý záznam z noční zvukové zkoušky z roku 87. Znáte to někdo?
http://www.popron.cz/index.aspx?gotoId=358392
And then one day you find, ten years have got behind you
No one told you when to run, you missed the starting gun

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

aliceve píše:Zabrousila jsem na Popron a našla jsem tam nějaké DVD Pink Floyd in Toronto. Prý záznam z noční zvukové zkoušky z roku 87. Znáte to někdo?
http://www.popron.cz/index.aspx?gotoId=358392
taky jsem na to nedávno narazil - pro změnu na curepinku. ke kvalitě a obsahu nedokážu říct nic. asi to zkusím sosnout z torrentu, ať vím, oč jde a pak bych sem hodil nějaké bližší info.
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Harold
piper
Příspěvky: 289
Registrován: 19.04.2006 13:47:06
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harold »

To zase někdo prodává bootleg. :evil: Já už tohle mám stáhnutý delší dobu pod názvem Hangar Rehearsals, je to takové neoficiální DVD od Harvested (HRV DVD 000):

http://floydart.org/pcloset/DVD%20Artwo ... icial).jpg (přebal, zkopírovat odkaz včetně jpg)

http://floydart.org/pcloset/DVD%20Artwo ... )_alt2.jpg (jiná verze přebalu, zkopírovat odkaz včetně jpg)

pf-db.com, 2DVD od Cochon Production na pf-db.com

Většina skladeb je nekompletních, zvuk celkem dobrý, obraz je podle mě dost tmavý. Jinak ta zkouška se uskutečnila v obrovském hangáru na torontském letišti.

Uživatelský avatar
anarrky
raver
Příspěvky: 92
Registrován: 30.03.2007 21:28:34
Bydliště: Hradec kralove

Příspěvek od anarrky »

tetka jsem chtěl napsat to samé :D mám to ztaženy z yeeshkul.com,celkem dobré ale koupě toho materialu mi příjde zbytečná.
sovy nejsou tim,čím se zdají být

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

anarrky píše:tetka jsem chtěl napsat to samé :D mám to ztaženy z yeeshkul.com,celkem dobré ale koupě toho materialu mi příjde zbytečná.
já to právě teď chtěl z yeeshkulu sosnout, ale torrent nikdo neseeduje, takže si nejspíš nechám zajít chuť...

nějaké info je tady: http://www.pf-db.com/index.php?concert_ ... eg_id=1609
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
skypekai
piper
Příspěvky: 368
Registrován: 13.11.2006 9:36:38
Bydliště: Kunovice

Příspěvek od skypekai »

http://www.cd-net.cz/shop/index.php?mai ... s_id=10593

taky moc pěkná cena, jenom škoda, že ve stejné akci nemají tu verzi s dvěma DVD, na kterou si vyčkávám :D

Uživatelský avatar
anarrky
raver
Příspěvky: 92
Registrován: 30.03.2007 21:28:34
Bydliště: Hradec kralove

Příspěvek od anarrky »

On an Island s DVD za 200kč - super cena
http://www.popron.cz/index.aspx?gotoId=319509
sovy nejsou tim,čím se zdají být

Uživatelský avatar
Harold
piper
Příspěvky: 289
Registrován: 19.04.2006 13:47:06
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harold »

Včera jsem byl v brněnském Bontonlandu pro 2CD Ota Petřina (konečně :D ) a všiml jsem si, že asi rozprodávají jednotlivá CD z Oh, by the Way. Obal vypadá jako zmenšený vinyl (bohužel byla v takové té velké plastové krabičce s ochranným čipem) a tato CD byla o něco levnější než běžná CD PF, která tam byla taky k dispozici.

Odpovědět