The Pink Floyd Story: Which One's Pink? (2007)

řadová alba, singly, dvd, filmy

Moderátor: bery

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dennis.16
raver
Příspěvky: 82
Registrován: 20.01.2008 10:49:28
Bydliště: Kladno

The Pink Floyd Story: Which One's Pink? (2007)

Příspěvek od Dennis.16 »

Na warforech jsem našel tenhle dokument o Floydech z roku 2007 tak nevím, jestli to nejni nějakej podvrh, nicméně bych to měl mít večer stažený, takže dám kdyžtak vědět o co jde. Viděli jste to někdo? :shock:

A to je popisek:
Forty years after Britain's foremost 'underground' band released their debut album, Piper At The Gates Of Dawn, Pink Floyd remain one of the biggest brand names and best-loved bands in the world. This film features extended archive, some of it rarely or never seen, alongside original interviews with the four surviving members of Pink Floyd, David Gilmour, Roger Waters, Richard Wright and Nick Mason, and traces the journey of a band that has only ever had five members, three of whom have lead the band at different stages of its evolution.

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

ten popisek je tak všešobecně napsaný, že se pod něj dá schovat úplně cokoliv :mrgreen:

(takže si počkám, až to sosneš a dáš sem report (s típancema obrázků, pokud budeš moct... :) )
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Harold
piper
Příspěvky: 289
Registrován: 19.04.2006 13:47:06
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harold »


fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

jj, díky za odkazy, mohlo mě to napadnout hned... :)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
skypekai
piper
Příspěvky: 368
Registrován: 13.11.2006 9:36:38
Bydliště: Kunovice

Příspěvek od skypekai »

Moc fajn dokument to je. Jak sem si to tady dneska přečetl tak sem to musel stáhnout a už mám aj dodívané :D

Uživatelský avatar
Dennis.16
raver
Příspěvky: 82
Registrován: 20.01.2008 10:49:28
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Dennis.16 »

Mně se to taky moc líbilo, což už jen z důvodu, že moc dokumentů o PF není. Obsahově to bylo o tom samém (tedy od počátku Floydů až po konec), nicméně spousta videí a fotek, které jsem dříve neviděl, mě fakt potěšila. Takže povinně každej :D

Odpovědět