Nejoblíbenější album PF

řadová alba, singly, dvd, filmy

Moderátor: bery

Nejoblíbenější album PF

The Piper At The Gates Of Dawn
1
2%
A Saucerful of Secrets
1
2%
More
0
Žádná hlasování
Ummagumma
0
Žádná hlasování
Atom Heart Mother
1
2%
Meddle
3
7%
Obscured By Clouds
0
Žádná hlasování
Dark Side Of The Moon
13
30%
Wish You Were Here
8
18%
Animals
9
20%
The Wall
7
16%
The Final Cut
0
Žádná hlasování
A Momentary Lapse Of Reason
0
Žádná hlasování
The Division Bell
1
2%
 
Celkem hlasů: 44

Uživatelský avatar
FleetingGlimpse
piper
Příspěvky: 489
Registrován: 21.08.2005 21:59:10
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FleetingGlimpse »

NatkA píše:
FleetingGlimpse píše:
NatkA píše:Tak som sa onečne odhodlala napísať moje naj album!Z predchádzajúceho príspevku to môže vypadať,že je ním The wall,ale nie je tomu tak.PO dlhých úvahách,atď.,atď.,je to definitívneThe dark side of the moon!!! Neuveriteľné album...

NatkA
Obrázek

Ja v tom jasno nemam...nemusi byt prece neco nejlepsi..obcas se to snazim nejak racionalne srovnat, ale musel bych vzdy hodnotit podle nejakeho konkretniho kriteria, pak uz by to mozna slo. A to kriterium by asi nemohlo byt "Jake se mi nejvic libi?" :D
Jasné,máš pravdu!Ja si album vyberám podľa nálady.Keď je mi nanič vezmem si The wall,keď mám skvelú náladu vezmem si Pipera,keď chcem počuť len hudbu a krásne gitarové zvuky beriem si Wish you... Avšak tak nejak to zo mňa vypadlo,že najviac sa mi asi páči Dark side,aj keď vo veľmi tesnom závese pred všetkými ostatnými. :wink:

NatkA
Coz by mohlo vest v zajimavou debatu - jaka alba ke ktere nalade?
The sun is the same in a relative way but you're older,
shorter of breath and one day closer to death

Uživatelský avatar
NatkA
legend
Příspěvky: 178
Registrován: 03.11.2005 15:01:04
Bydliště: Žilina

Příspěvek od NatkA »

Tak začnem:
DOBRÁ NÁLADA
Hm? Tak u mňa je to Piper at the gates of down a The dark side of the moon...
Ale hlavne ten Syd,nádhera,to ma proste vždy tak dobre rozveselí a optimisticky naladí na deň...
A čo vy? :wink:

NatkA
"I´ve been mad for fucking years,absolutely years,been over the edge for yonks,been working me buns off for bands...

Uživatelský avatar
FleetingGlimpse
piper
Příspěvky: 489
Registrován: 21.08.2005 21:59:10
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FleetingGlimpse »

Ja to spis mam rozdelene podle toho, jak hodne mam hloubavou naladu. K mene filosofizujicim stavum si dam nejspis The Wall, pravym opakem by bylo DSOTM. Wish You Were Here si davam...asi pro radost. Animals mi vyplavuji energii. U zbytku alb to neni tak jednoznacne, preci jen tohle je ta velka ctyrka :)
The sun is the same in a relative way but you're older,
shorter of breath and one day closer to death

Uživatelský avatar
NatkA
legend
Příspěvky: 178
Registrován: 03.11.2005 15:01:04
Bydliště: Žilina

Příspěvek od NatkA »

FleetingGlimpse píše:Ja to spis mam rozdelene podle toho, jak hodne mam hloubavou naladu. K mene filosofizujicim stavum si dam nejspis The Wall, pravym opakem by bylo DSOTM. Wish You Were Here si davam...asi pro radost. Animals mi vyplavuji energii. U zbytku alb to neni tak jednoznacne, preci jen tohle je ta velka ctyrka :)
A kedy si dávaš takú Ummagummu(Studio album)?
No,tak ja si ju dávam vo výnimočných prípadoch,buď som úplne zdeptaná,alebo mi šibe z toho množstva ...... (mlieka),čo som vypila :lol: .

NatkA
"I´ve been mad for fucking years,absolutely years,been over the edge for yonks,been working me buns off for bands...

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

NatkA píše:A kedy si dávaš takú Ummagummu(Studio album)?
No,tak ja si ju dávam vo výnimočných prípadoch,buď som úplne zdeptaná,alebo mi šibe z toho množstva ...... (mlieka),čo som vypila :lol: .

NatkA
vzhledem k tomu množství vipitého mléka bych tipoval, že spíš budeš ulítávat na atom heart mother :)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
NatkA
legend
Příspěvky: 178
Registrován: 03.11.2005 15:01:04
Bydliště: Žilina

Příspěvek od NatkA »

fernetti píše:
NatkA píše:A kedy si dávaš takú Ummagummu(Studio album)?
No,tak ja si ju dávam vo výnimočných prípadoch,buď som úplne zdeptaná,alebo mi šibe z toho množstva ...... (mlieka),čo som vypila :lol: .

NatkA
vzhledem k tomu množství vipitého mléka bych tipoval, že spíš budeš ulítávat na atom heart mother :)
No takže takto,ja Ummagummu moc nemusím,fakt len vo výnimočných prípadoch(mlieko :lol: ),ale AHM milujem! V tom je veľký rozdiel! To je fakt skvelá platňa :wink: ...
A ako je to s tebou kocúrik :lol: ?

NatkA
"I´ve been mad for fucking years,absolutely years,been over the edge for yonks,been working me buns off for bands...

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

NatkA píše:
No takže takto,ja Ummagummu moc nemusím,fakt len vo výnimočných prípadoch(mlieko :lol: ),ale AHM milujem! V tom je veľký rozdiel! To je fakt skvelá platňa :wink: ...
A ako je to s tebou kocúrik :lol: ?
jak je to se mnou? těžko říct:
piper je vynikající, nikdy se neoposlouchá a vždycky mě baví
saucerful - moc ho neposlouchám, protože hlavní pecky: STCFTHOTS a ASOS poslouchám výhradně na živácích, zbytek desky se mi zdá o dost slabší než tyhle dvě skladby
more - jaksi na něho zapomínám, ikdyž je to hodně zajímavé poslouchání, tak na mě jaksi nesourodé - moc stylů a krátké písničky
ummagumma - první deska mě baví, druhá ani ne (už jsem to psal jinde)
atom heart mother - nevím, co má david proti hlavní suitě, mně se líbí (ikdyž summer 68, if a fat old sun se mi líbí ještě víc)
meddle - to je úžasná echoes!
obscured by clouds - proč ho všichni tak podceňují, když je tak výborné? na albu se podíleli všichni členové kapely a je poznat, že je práce na albu hodně bavila.
dark side - to je bez diskuse (pro mě nejucelenější a nejdotaženější album floydů, skutečný vrchol a současně poslední opravdu kolektivní práce všech členů kapely)
wish you were fere - mám ho moc rád, je to moje srdcovka (dark side je moje "mozkovka" :D)
animals - přiznám se, že už ji moc neposlouchám na albu, ale téměř výhradně živáky, páč zvuk na albu se mi moc nelíbí a live jsou zvířata ještě lepčejší
the wall - hlavně v pubertě jsem ji obehrával denně dvakrát, ale jaksi jsem z ní vyrostl a pustím si ji jen jednou za čas, abych nevypadl ze cviku :) tím, neříkám, že je to špatná deska - svým způsobem je dokonalá, ale jsem zkrátka někde jinde
final cut - taky už jsem to psal jinde - hudebně ploché, jednotvárné a bezvýchodně depresivní - neposlouchám vůbec, snad jen dvakrát do roka, abych si nepřipadal jako úplný ignorant :D
momentary lapse - trošku chemický zvuk pplatný době vzniku, ale pro mě celkem slušná deska, rozhodně se za ni pan gilmour nemusí stydět :wink:
division bell - krásná věc, skutečné završení díla pink floyd (protože pod značkou pink floyd už nic nového nevyjde), pěkně se poslouchá (a taky lehce se přejí), takže si ji pouštím jen pro okořenění, když mám chuť kochat se a nedumat jako např. u dark side nebo WYWH.
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

fernetti píše:vzhledem k tomu množství vipitého mléka bych tipoval, že spíš budeš ulítávat na atom heart mother :)
Jmenuju tě vtipálkem Pink Floyd fóra :lol:
What do you mean interesting?

Uživatelský avatar
FleetingGlimpse
piper
Příspěvky: 489
Registrován: 21.08.2005 21:59:10
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FleetingGlimpse »

NatkA píše:
FleetingGlimpse píše:Ja to spis mam rozdelene podle toho, jak hodne mam hloubavou naladu. K mene filosofizujicim stavum si dam nejspis The Wall, pravym opakem by bylo DSOTM. Wish You Were Here si davam...asi pro radost. Animals mi vyplavuji energii. U zbytku alb to neni tak jednoznacne, preci jen tohle je ta velka ctyrka :)
A kedy si dávaš takú Ummagummu(Studio album)?
No,tak ja si ju dávam vo výnimočných prípadoch,buď som úplne zdeptaná,alebo mi šibe z toho množstva ...... (mlieka),čo som vypila :lol: .

NatkA
Driv jsem si ji obcas pustil, ted uz v podstate vubec. Celek je neporovnatelne lepsi nez soucet casti a tak to pro me neni prilis pritazlive. Presto, "Several Species of Small Furry Animals Gathered Together in a Cave and Grooving with a Pict" mam rad.
The sun is the same in a relative way but you're older,
shorter of breath and one day closer to death

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

FleetingGlimpse píše:
Driv jsem si ji obcas pustil, ted uz v podstate vubec. Celek je neporovnatelne lepsi nez soucet casti a tak to pro me neni prilis pritazlive. Presto, "Several Species of Small Furry Animals Gathered Together in a Cave and Grooving with a Pict" mam rad.
a narrow way ti neříká nic?
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
FleetingGlimpse
piper
Příspěvky: 489
Registrován: 21.08.2005 21:59:10
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FleetingGlimpse »

fernetti píše:
FleetingGlimpse píše:
Driv jsem si ji obcas pustil, ted uz v podstate vubec. Celek je neporovnatelne lepsi nez soucet casti a tak to pro me neni prilis pritazlive. Presto, "Several Species of Small Furry Animals Gathered Together in a Cave and Grooving with a Pict" mam rad.
a narrow way ti neříká nic?
Priznavam bez muceni ze si ji musim pustit abych si pripomnel co jde :)
The sun is the same in a relative way but you're older,
shorter of breath and one day closer to death

Uživatelský avatar
NatkA
legend
Příspěvky: 178
Registrován: 03.11.2005 15:01:04
Bydliště: Žilina

Příspěvek od NatkA »

Zabriskie point... :?:
Čo to je vlastne za album??? Nikto ho tu moc nespomína,ale myslím,že to je oficiálny album PF,či nie???

NatkA
"I´ve been mad for fucking years,absolutely years,been over the edge for yonks,been working me buns off for bands...

Uživatelský avatar
FleetingGlimpse
piper
Příspěvky: 489
Registrován: 21.08.2005 21:59:10
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FleetingGlimpse »

NatkA píše:Zabriskie point... :?:
Čo to je vlastne za album??? Nikto ho tu moc nespomína,ale myslím,že to je oficiálny album PF,či nie???

NatkA
Je to soundtrack k filmu od Antonioniho.
The sun is the same in a relative way but you're older,
shorter of breath and one day closer to death

Uživatelský avatar
NatkA
legend
Příspěvky: 178
Registrován: 03.11.2005 15:01:04
Bydliště: Žilina

Příspěvek od NatkA »

FleetingGlimpse píše:
NatkA píše:Zabriskie point... :?:
Čo to je vlastne za album??? Nikto ho tu moc nespomína,ale myslím,že to je oficiálny album PF,či nie???

NatkA
Je to soundtrack k filmu od Antonioniho.
A koľko je tam skladieb???A je to dobré???Chcem INFORMÁCIE!!! :lol:

NatkA
"I´ve been mad for fucking years,absolutely years,been over the edge for yonks,been working me buns off for bands...

Uživatelský avatar
Yettel
boy child
Příspěvky: 34
Registrován: 03.01.2006 0:11:55
Bydliště: Milovice u Elbe

Příspěvek od Yettel »

Jednoznačně Meddle - Echoes je jednoznačně nejkrásnější věc, co jsem kdy slyšel. Na první místo bych dal i Atom Heart Mother.

Odpovědět