Praha 1994

jednotlivá koncertní turné, repertoár, technika, plakáty, vstupenky...

Moderátor: bery

Odpovědět
Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

Ja si myslim, ze tak "uplne v pohode" (nedrzic se) sedi na zabradli balkonu na 8. poschodi hotelu a foti se. :twisted:
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

Uživatelský avatar
the Dark Lord
piper
Příspěvky: 850
Registrován: 19.08.2005 11:39:56
Bydliště: Turnov

Příspěvek od the Dark Lord »

fernetti píše:no to je pravda, kvalita těch dvou je opravdu tak vysoká, že není sranda najít pro ně odpovídající pozadí. takový roger by mohl vyprávět ... :twisted:
Tahat za slovíčka . . . .
Na to tě užije . . . . :roll:
Obrázek

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

nepukni!

:twisted: :twisted: :twisted:
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

hehe :twisted:
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
the Dark Lord
piper
Příspěvky: 850
Registrován: 19.08.2005 11:39:56
Bydliště: Turnov

Příspěvek od the Dark Lord »

fernetti píše:Obrázek
the Dark Lord píše:Kvalita toho pozadí se mi zdá prostě divná a nějak mi nesedí ke kvalitě těch dvou.
Chtěl jsem tím jenom říci (což jak doufám většina pochopila) že kvalita toho pozadí prostě nesouhlasí s kvalitou toho snímku jako takového. Je prostě jaksi horší.
Navíc to panorama za nimi na mne působí jaksi nepřirozeně . . . . "placatě"
Obrázek

kuba
king of snake
Příspěvky: 355
Registrován: 18.08.2005 20:49:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kuba »

a to nasvetleni je taky dost podivny

Uživatelský avatar
matthewmatt
boy child
Příspěvky: 38
Registrován: 09.01.2007 16:21:47

Nebyl

Příspěvek od matthewmatt »

No, díky zpoždění svých rodičů jsem tehdá Pražský koncer nenavštívil (měl jsem 2 roky), což bych nazval strašlivou smůlou... Ono vůbec na většinu svých oblíbených kapel si už nezajdu - Zappa, Doors, Led Zeppelin... A na tu nejoblíbenější už asi taky ne... Nebo jo?

Nechceš Dave švihnout ještě jeden koncertík v (alespoň téměř) plné sestavě v ČR? :D Prosím prosím, gatě nosím.. :D

Ale tak je zase pravdou, že současná Daveova sólo dráha jsou vlastně taky Flojdi... Dave, Rick... Tak snad ještě mám šanci...

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

Dnes je to 13 let od koncertu na Strahově, tak si večer střihnu PULSE a budu osvěžovat vzpomínky. :D
Welcome my son, welcome to the machine

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

Richard píše:Dnes je to 13 let od koncertu na Strahově, tak si večer střihnu PULSE a budu osvěžovat vzpomínky. :D
no jasně! udělám to podobně :)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

Vy si na to jeste pamatujete? :twisted:

(Uz asi 10 mesicu mam rozpracovany text, kde jsem po letech se snazil hodit na papir / do PC sve vzpominky, ale zatim jsem to nedokoncil... hm... Pokud to nekdy dokoncim, tak to snad i hodim sem... ale neni to nic svetoborneho.)
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

(mala uvaha)

V souvislosti s timhle vlaknem...
http://pinkfloyd.o106.com/forum/viewtopic.php?t=443

Do Prahy jsem sel "uplne nepripraven". Vubec jsem nevedel co mne ceka... jake bude podium, co budou hrat... Byl jsem uplne stastny, ze mam listek, a to mi stacilo, vubec mne nenapadlo "zbirat" i jine informace: kdo tam bude s PF spolu hrat, jak bude vypadat podium, co zahraji, kdy to zahraji... ja nevim...

(nejsem zadny casty navstevovatel koncertů - v podstate jsem byl jenom na Floydech - myslim i Rogera).

Byt "nepripraven" melo jednu vyhodu - vse co jsem slysel a videl bylo jedinecny, neopakovatelne, nevidene, neslysene - jednoduse "TED a uz nikdy".
Stejne jako zivot i smrt. Prozil jsem cely koncert jako pritomne TED. V tu dobu jsem se neptal "co z toho si budu pamatovat". A... ano jedno z nejotrasnejsich zjisteni bylo po koncerte uvedomeni si, ze... "si z toho vubec nic nepamatuju....

Na druhou stranu ta "nepripravenost" mela nevyhodu v tom, ze od prvni chvile, az do konce koncertu jsem byl "na koncert nepripraven" jako "smyslů zbavený", Od první chvíle, jak jsem cumel na to podium pred sebou, nikdy nic takoveho jsem nevidel. Na zvuky, co pousteli pred koncertem - spev ptaku, tony z Echoes ai...
Dusledkem nepripravenosti bylo, ze moje pamet, nestacila "vse registrovat". Kdyz pustili prvni tony Shine On - hudba, hudebnici, svetelna show, lasery, film.... nestihal jsem vse registrovat...

Takze: Uzil jsem si to naplno, ale pamet, jednoduse nestihala...
Ano, kdybych tou dobou mel nekolik tisic navic, tak bych zasel jeste na jeden koncert, ale... to jednoduse nebylo mozne...
... a pak mi zustali jenom slzy, kdyz jsem se vratil domu a pustil si Floydi z mojich MC pasek...

V souvislosti s timhle vlaknem...
http://pinkfloyd.o106.com/forum/viewtopic.php?t=443
...me napada jedna otazka:

Jak jit na koncert?
Pripraven nebo nepripraven?
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

jak jít na koncert, zda připraven nebo nepřipraven? těžká otázka...
já to měl loni s gilmourem docela lehké v tom, že do hamburku jsem jel na druhý koncert jeho tour, takže nebyla šance poslouchat bootlegy, on an island jsem znal jen pár dní z mp3 a o tom, jak výživné budou přídavky, jsem naštěstí neměl ani páru. takže jsem byl nepřipraven. a nelituju ani omylem. protože to překvapení, když začal david hrát wot´s uh the deal anebo když se setmělo a rick udělal to jedinečné PING! v intru echoes, to je něco, nač budu vzpomínat do konce života. radost až k breku.
druhý koncert v klamu už byl úplně jasný, bootlegů jsem slyšel hafo, setlist známý, takže jsem věděl do čeho jdu. ale stejně to nakonec bylo jinak. ono totiž atmosféra každého koncertu je jedinečná a nenapodobitelná, navíc v tomto případě umocněná krásným prostředím klamského podhradí - takže jsem si užil i ten druhý koncert tak jak to jen šlo, tedy náramně, ikdyž jsem připravený byl :)

takže tady je moje konečná na úvodní otázku: NEVÍM :mrgreen:
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

No prave - to je ten ideal - dva koncerty. Strahov byl jenom jeden. Na druhy koncert bych tou dobou (1994) ani nemel penize.

Snad by pomohla hypnoza a regres, abych si na vse vzpomenul. :D
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

Uživatelský avatar
FleetingGlimpse
piper
Příspěvky: 489
Registrován: 21.08.2005 21:59:10
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FleetingGlimpse »

fernetti píše:když se setmělo a rick udělal to jedinečné PING! v intru echoes, to je něco, nač budu vzpomínat do konce života. radost až k breku.
Presne tak, to byl okamzik nepopsatelne euforie, tohle NIKDO nemohl cekat, v tomhle smeru byla ohromna vyhoda neznat setlist 8)
Naposledy upravil(a) FleetingGlimpse dne 10.03.2008 18:36:03, celkem upraveno 1 x.
The sun is the same in a relative way but you're older,
shorter of breath and one day closer to death

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

Pár obrázků před koncertem - kamiony v branách Strahova a budování pódia :shock:

Obrázek
Welcome my son, welcome to the machine

Odpovědět