Nejlepší koncert

jednotlivá koncertní turné, repertoár, technika, plakáty, vstupenky...

Moderátor: bery

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

jo a málem bych zapomněl: dnes je to přesně rok poté, co mi pánové mason, wright, waters a gilmour udělali radost největší a zahráli si po 24 letech opět spolu na live 8. s odstupem času musím říct, že toto je pro mne nejsilnější koncert pink floyd. překvapivě nejen tím, že si konečně po letech stoupli na podium vedle sebe, ale i neskutečně silným zvukem a přednesem těch čtyř skladeb, co jsme slyšeli.

tak nevím, jak vy, ale já si to jdu zase pustit :)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

huascaran
stranger
Příspěvky: 6
Registrován: 03.02.2008 2:24:51

Příspěvek od huascaran »

fernetti píše:jo a málem bych zapomněl: dnes je to přesně rok poté, co mi pánové mason, wright, waters a gilmour udělali radost největší a zahráli si po 24 letech opět spolu na live 8. s odstupem času musím říct, že toto je pro mne nejsilnější koncert pink floyd. překvapivě nejen tím, že si konečně po letech stoupli na podium vedle sebe, ale i neskutečně silným zvukem a přednesem těch čtyř skladeb, co jsme slyšeli.

tak nevím, jak vy, ale já si to jdu zase pustit :)
tak s tymto musim len suhlasit... toto je fakt sila... nechybalo mi vela a naspoledy pri pocuvani by som si fakt aj poplakal trosku :-) Neviem preco, ale vzdy ma to tak chyti... Cely zostrih tych koncertov na live 8 je celkom super, ale ked nastupia Floydi so svojou hudbou, je to absolutne ina liga... uplne mimo vsetkeho, co sa tam da pocut... Fu... No dnes uz je dost neskoro ale zajtra vecer si to musim pustit na plne gule :-)
.
Inak je celkom sila sledovat tych 4 postarsich panov ako to roztocia. S akou lahkostou hraju... A mam taky pocit, ze obcas sa im zaleskne slza v oku, no verim tomu, ze to aj pre nich bol celkom silny zazitok =D>
Money, get back. I’m all right Jack keep your hands off of my stack.
Money, so they say. Is the root of all evil today.

Odpovědět