The Wall Live- Divided We Fall

bootlegy, roio, voio, streamy plus vše ostatní

Moderátor: bery

Odpovědět
fernetti
piper
Kontaktovat uživatele:

Re: The Wall Live- Divided We Fall

Příspěvek od fernetti »

včera se objevil "úplně nový" záznam z nassau coliseum : https://www.youtube.com/watch?v=gKhs9VfXcw4
ty uvozovky dávám záměrně, bo vůbec netuším, oč jde - pro mě zatím obrazově to nejlepší, co jsem ze zdi viděl, takže možná jde o výsledek skupinové práce hochů z discordu? fakt netuším, tak se ptám, co níám k tomu napíše znalec nejvrchnější, čili jend?
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Jend
piper

Příspěvek od Jend »

Vždyť je to naprosto to samé, co na youtube hodil Notelu z discordu :D Někdo mu to video očividně "ukradl". Celkem zbabělost, řekl bych, když někdo jiný vyhledá a koupí fyzický nosič původnější generace, převede záznam do digitální podoby a ještě se drbe s úpravou a já si to bez jakéhokoliv přičinění hodím na svůj kanál... :wink: Škoda slov.
Mimochodem doporučuju tento koncert stáhnout z Yeeshkulu, film je kvalitnější.

fernetti
piper
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

neodposutím si hned začerstva linknout na právě zveřejněnou ukázku remixu audia z floydovské zdi: https://youtu.be/ncbyb4yydV8
autorem je náš starý známý scappah nicolai a i když je to jen ochutnávka z budoucího díla, už teď se oblizuju jak mlsný kocour! zvukově je to i jen náslechem z joutube výtečné a hlavně to má fakt atmošku a koule!!! zrovna nedávno jsem si dával ofiko audio záznam ze zdi (is there anybody out there) a ikdyž ho mám moc rád, tak tady mi přijde přenesení atmosféry živého koncertu věrnější, než oficiální vydání. u něho si nemůžu pomoct, ale přijde mi takové sterilnější, nebo nevím, jak líp to pojmenovat...
jak jsem pochopil, toto remástrované audio bude podkladem pro finální reedit videa z the wall - s tím, že na yeeshkulu to ke stažení nebude... :)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Jiří Engliš
seer of visions

Příspěvek od Jiří Engliš »

.....no a ten konečný výsledek bude vydán oficiálně?
Můžu se těšit????

Jend
piper

Příspěvek od Jend »

fernetti píše:
06.05.2020 17:06:10
neodposutím si hned začerstva linknout na právě zveřejněnou ukázku remixu audia z floydovské zdi: https://youtu.be/ncbyb4yydV8
Je to mazec a jak sám píšeš, má to mnohem blíž takové té atmosféře živého koncertu.
fernetti píše:
06.05.2020 17:06:10
jak jsem pochopil, toto remástrované audio bude podkladem pro finální reedit videa z the wall - s tím, že na yeeshkulu to ke stažení nebude... :)

Nene, remix ITAOT bude zvlášť a zvuk na videu bude řešený trochu jinak. A na Yeeshkulu to nebude ze dvou důvodů. Za prvé toto vychází z ofiko zdroje, což je na Yeeshkulu nepřípustné, a za druhé projekt filmu živé zdi přináší spoustu emocí, které vyústily do hádek na Yeeshkulu a následného zabanování Scappah Nikolaie stejně jako známého floydího sběratele bootlegů Rona Toona poté, co mezi těmito dvěma došlo k ostré výměně názorů ohledně toho, kdo a jak se ujme zdigitalizování Ronových videokazet The Wall z Londýna :D

Níže si opět dovolím pár ukázek z progresu práce na videu. Dlužno podotknout, že toto vše pořád ještě vychází z dostupného materiálu, který všichni známe, takže je to spíš jen taková demonstrace toho, co jsou tihle lidičky schopní vytřískat z nekoukatelného videa. Pokud tedy klapne zdigitalizování Ronových videokazet, tak se určitě máme na co těšit! :D Už takhle se to pomalu blíží kvalitě dokumentu Behind The Wall.

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Jiří Engliš píše:
06.05.2020 20:40:34
.....no a ten konečný výsledek bude vydán oficiálně?
Můžu se těšit????
Tohle vyjde jako bootleg a pokud někdy vyjde něco oficiálně, tak mírné naděje bychom v nejblížší době mohli upínat leda tak k 50. výročí vydání Zdi :twisted:

Odpovědět