The Wall Live- Divided We Fall

bootlegy, roio, voio, streamy plus vše ostatní

Moderátor: bery

Odpovědět
fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

A eště bych chtěl říct, že Roger prý objevil nějaký solidní footage z roku 1980, o kterém dřív nevěděl, a možná to vydá :twisted:
ale apríla už bylo :D
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

:twisted:

No tak pozor, těch nadějných informací je poslední dobou víc a Roger se podle všechno natočeným materiálem vážně zabývá.

Jen doufám, že z toho nevznikne pouze další dokument o zdi #-o

---

A jestli se vám moje aktuality nelíbí, tak možem z tohto štúdia kludně odísť :evil: :evil: :evil:

:D
What do you mean interesting?

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

V jedné diskuzi jsem narazil na příspěvek jednoho z diskutujících, který přišel s informací, že Roger údajně potvrdil vydání DVD z Earl's Court. Poprosil jsem jej o zdroj tototo prohlášení, tak čekám, až mi odpoví. Na oficiálních stránkách Pink Floyd zatím nic není...
What do you mean interesting?

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

podle posledního newsletteru NPF je na watersových stránkách nějaký podezřelý klid - dočasně jsou under reconstruction - takže dost možná se opravdu něco připravuje, možná nové prezentace na stránkách či tak něco... třicáté výročí i nadcházející předvánoční trh by pak mohly být patřičným zdůvodněním, proč dvd s the wall live konečně pustit ven. kdoví, třeba se v praze harry prokecne a my budem vědět víc :)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Marooned
boy child
Příspěvky: 15
Registrován: 17.09.2008 15:27:37
Bydliště: Praha

Divided we fall

Příspěvek od Marooned »

Ahoj Všichni. Rozhodl jsem se přeložit, i když neuměle malou část rozhovoru Rogera o Zdi v nejnovějším Mojo magazínu, protože je podle mne extrémně zajímavá:


Roger: Během posledních několika měsíců jsem objevil celou řadu nové stopáže z show The Wall. Když jsme točili film, natočili jsme řadu písniček na 35mm. Mluvili jsme o použití kousků show do filmu. Věděl jsem, že nám v trezoru zůstal ze show z roku 1981 nějaký materiál. Co jsem však nevěděl je, že chlapi, co to natáčeli si pomysleli: „Doprdele, máme tady kamery, nikdo se tim neobtěžuje zabejvat a nikdo se s nikym nebaví, proč to prostě nenatočíme všechno?“ A natočili. Právě to upravuji a je pro mě fascinující podívat se na to a vidět, jak ta představení vlastně vypadala. Je to trošku jako domácí filmy – jsou zajímavé pouze pro ty, kdo jsou na nich (smích). Působivé na tom je to, že představení jsou autentická a hluboce dojímavá. Pořád se ptávám chlápků, kteří se mnou editují: „Jsem sebestřednej?“ Oni říkají: „Ne, nejsi. Je to dojímavý.“

Uživatelský avatar
Harman
piper
Příspěvky: 309
Registrován: 24.11.2005 20:23:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harman »

Tak to je novinka největšího kalibru. Nikdy by mě nenapadlo, že samotní členové PF nemají ponětí, že existuje komplet nahrávka....No, radši bych se nechal překvapit, co z toho nakonec bude. Ale po technické stránce, z 35mm se dá vymlátit ještě víc než je FullHD, takže doufám, že si na přepisu a čištění dají hoši záležet...
Live In Peace

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

Jo, podobnou story o objevení nového 35mm materiálu jsem taky nedávno četl. Roger už vloni pustil do éteru nadějnou zprávu, že The Wall vydá na DVD, pokud se mu z toho podaří udělat něco, co má odpovídající kvalitu a dá se na to koukat. V té době měl z kompletních koncertů The Wall k dispozici jen videokazety z Earls's Court z roku 1980, o kterých, jak je známo, říkal, že jsou silně podexponované. Teď už má k dispozici i kvalitnější matroš. Jsem o tom přesvědčený, pokud ty snímky měly být použity pro film. Takže jsem hodně optimistický co se třicátého výročí živých koncertů The Wall týče.
What do you mean interesting?

Uživatelský avatar
aries101
raver
Příspěvky: 109
Registrován: 02.01.2008 22:14:01

Příspěvek od aries101 »

co sa tyka turne wall 2010/2011 povazoval by som to takmer za iste, nielen ze to waters nevylucil ale dokonca nick mason teraz ako keby mimochodom povedal ze sa nechce zucastnit vsetkych show ale len niektorych. waters by chcel pozvat gilmoura ale tam velky optimista nie som, jedine ze by urobili daky charitativny koncert - napriklad posledny na turne alebo tak :)
Do you like our pig? We don't like him very much. Right, that's enough fun; home piggy. This next one is for all you disco fans - with a nice bouncy beat - called 'Run Like Hell'.

Uživatelský avatar
aries101
raver
Příspěvky: 109
Registrován: 02.01.2008 22:14:01

Příspěvek od aries101 »

jaj a este - zdroj z vnutra dokonca naznacil ze sa uz neriesi ci nove wall turne bude alebo nie - ale ktorych hudobnikov zavolat a na ktorych miestach by bolo vhodne hrat
Do you like our pig? We don't like him very much. Right, that's enough fun; home piggy. This next one is for all you disco fans - with a nice bouncy beat - called 'Run Like Hell'.

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

Oslavujmež! :spek:

Roger v interview pro časopis 'Classic Rock Presents Prog Rock' definitivně potvrdil, že DVD z turné 1980/81 spatří světlo světa. :parba: :parba: :parba:


Myslete si o mně, co chcete, ale už teď je mi jasné, že tohle DVD v mých očích zastíní vše, co Pink Floyd doposud na videu vydali :twisted: :twisted: :twisted: Už se kua těším, až si nějaký z těch legendárních koncertů budu moct prohlídnout v patřičné kvalitě :palec: Konečně budem moct zahodit všechny ty bakané bootlegy! Fujky! :evil: :evil: :evil: (při vší úctě k těm, kteří se na jejich vzniku a šíření podíleli)
What do you mean interesting?

Uživatelský avatar
ogi
piper
Příspěvky: 680
Registrován: 22.10.2005 19:53:36
Bydliště: nikde

Příspěvek od ogi »

ajta karamba
Jendo ty to mas vymodleny co?
abych se priznal tak ja temhle zpravam neveril ani za uvarenej mák
pocitam ze na vanoce bude pod stromeckem(i kdyz si ho budu muset nadelit sam :cry: )

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

Hehe rozhodně to mám vymodlený, tohle jsem si přál snad od dob, co jsem PF fanatikem :twisted: :twisted: :twisted:
Koncerty The Wall, to bylo něco naprosto vyjímečného, něco, co nemá na rockové scéně obdoby, a já to chci vidět :parba: :parba: :parba:
Jen bych nebyl tak optimistický ohledně doby vydání, tipoval bych to spíš až na příští Christmas :evil: :evil: :evil:

Znáte přece Floydy... :roll:

Trochu mě překvapuje, že se o tom zatím nikde moc nemluví, jen Brain Damage upozurňuje na toto interview a tematu The Wall koncertů na DVD věnoval jeden jediný řádek:

"In the article they note that Waters intimates that the original Wall concerts are soon to be released on DVD"

Tak jsem zvědavý :-k
What do you mean interesting?

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

Jend píše:Jen bych nebyl tak optimistický ohledně doby vydání, tipoval bych to spíš až na příští Christmas :evil: :evil: :evil:
Příští Christmas taky považuju za příliš optimistické. Nezapomeň, že Roger vyráží na turné ](*,) , takže na přípravu nového DVD moc času asi nebude... :-k
Welcome my son, welcome to the machine

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

Máš pravdu, ale Roger už to nejspíš má všechno nachystané. Kipp Lennon, jeden z doprovodných zpěváků pro Watersovo nadcházející turné, v jiném starším interview prozradil, že už měl možnost celé DVD na vlastní oči zkouknout :shock: :shock: :shock:

Celý článek je tady:

http://www.neptunepinkfloyd.co.uk/index ... -from-1980

Roger sám řekl, že když se definitivně rozhodl pro současné turné The Wall, byl právě uprostřed práce v editaci stopáže původních koncertů :twisted:
What do you mean interesting?

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

Takže teď už jen doufat, že čekání nebude příliš dlouhé... #-o

Dávám Rogerovi rok, maximálně dva....!!! :twisted:
Welcome my son, welcome to the machine

Odpovědět