jak získat

bootlegy, roio, voio, streamy plus vše ostatní

Moderátor: bery

Phill
stranger
Příspěvky: 3
Registrován: 21.11.2007 22:04:18

Povedlo se

Příspěvek od Phill »

Tak se mi povedlo stáhnout tenhle úžasnej a fascinující koncert. Pokusím tady dát stručný návod jak se dostat k tisícům nepublikovaných koncertů od Pink Floyd !!!:

1) Bežte na http://www.echoeshub.com/ a zaregistrujte se jako nový uživatel (klikněte na register u levého dolního rohu)
2) Stáhněte si DC++ např na adrese http://www.slunecnice.cz/sw/strongdc/ a nainstalujte jej (nezkoušel jsem tuhle verzi, možná stačít pouze rozbalit
3) Do údajů v DC++ zadejte vaše jméno a email, který jste zadali na www.echoeshub.com
4) Přihlašte se na Echoes Hub v DC++ a zadejte vaše heslo, které jste vytvořili na www.echoeshub.com (musíte mít správně zadané přihlašovací jméno a email)
5) Přečtě si pravidla hubu zadáním příkazu +rules cz - dozvíte se že musíte nasdílet minimálně 1GB Pink Floyd materiálu (vyjma MP3 a jiné formáty - dočtete se v pravidlech)
6) Teď už můžete stahovat stovky koncertů od Pink Floyd, které najdete ve filelistech jednotlivých uživatelů

Našel jsem hafo koncertů od roku 1967 - 2007, prostě naprosto všechno (no všechno asi ne)

... Kdyby byla nějaká nesrovnalost, napište sem, rád odpovím !!!
Naposledy upravil(a) Phill dne 22.11.2007 17:15:49, celkem upraveno 1 x.

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Povedlo se

Příspěvek od fernetti »

Phill píše:Tak se mi povedlo stáhnout tenhle úžasnej a fascinující koncert. Pokusím tady dát stručný návod jak se dostat k tisícům nepublikovaných koncertů od Pink Floyd !!!:

1) bežte na http://www.echoeshub.com/ a zaregistrujte se jako nový uživatel (klikněte na register u levého dolního rohu)
2)Stáhněte si DC++ např na adrese http://www.slunecnice.cz/sw/strongdc/ a nainstalujte jej (nezkoušel jsem tuhle verzi, možná stačít pouze rozbalit
3)Do údajů v DC++ zadejte vaše jméno a email, který jste zadali na www.echoeshub.com ........ ještě to dodělám :D
jj, taky jsem na echoeshubu před časem býval, ale měl jsem s poměrně velké problémy s dobrým nastavením stahování, tak jsem přesedlal na pohodnější torrenty. kdyžtak pokračuj v threadu pro to určeném, ať tu není zbytečný zmatek.
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Mozna by nebylo spatne udelat thread kde by byl seznam vsech hubu/torrent trackeru s materialem PF. Osobne chodim na dva dalsi mensi dc huby.
Nicmene pravda pane F., torrenty jsou pohodlnejsi.

Mozna tento topic rozdelim a zalozim thread o bootleg komunitach, a kazdy napise nejaky tracker/hub/neco, hlaste se, jinak vam to pridelim :twisted:
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
Harold
piper
Příspěvky: 289
Registrován: 19.04.2006 13:47:06
Bydliště: Brno

Re: Povedlo se

Příspěvek od Harold »

Phill píše:...
Jenom nějaká upozornění (nejen pro Philla) - já jsem na Echoes Hubu od července:

1) Nepoužívejte DC++ programy stáhnuté odjinud (např ze Slunečnice), program si stáhněte ze stránek http://www.echoeshub.com, jde o speciálně upravený software. Když jsem se na EH poprvé příhlásil přes StrongDC++, byl jsem zabanován a musel jsem psát mail adminům, cože jsem vlastně špatného udělal...

2) Pokud chcete stahovat DVD: v českých pravidlech na webu je napsáno, že se nesmí stahovat DVD, pokud nesdílíte alespoň 8GB. Stejně tak je to napsáno i v jiných jazykových mutacích. Ale pozor: podle anglických pravidel musíte sdílet alespoň 20GB! A myslím, že už tam byli někteří zabanováni za to, že stahovali DVD a měli nasdíleno méně než 20GB.

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

No zkráceně nějak moc se tam banuje :mrgreen: , to byl myslím jeden z důvodu proč jsem z tama odešel.
...and after all we're only ordinary men Obrázek

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

no když si vzpomenu na echoeshub, když jsem z bootlegama začínal, tak tam měli minimum share 5GB a to je pro nováčka dost velký problém, když zpravidla nemá nic... sice tam bylo na chvíli podmíněné to, že se nemuselo sdílet nic nebo velmi málo (tuším 2GB), ale i tak to by problém - kdo tahá pomalu nebo nemá čas, tak mu časový limit vyprší a pak ho z tama vyhazujou. ikdyž chápu důvody, tak to celé vede k tomu, že se z těchto hubů stává jakási uzavřená komunita, do které nemusí být pro zajíce úplně lehké proniknout. torrenty toto nemají a díky nim se může k raritním věcem dostat i člověk, kterému jen stačí rychlá lajna a nic jiného.

jo a ještě přidávám jeden hub: www.bootlegarchive.com - za návštěvu určitě taky stojí, byť není jen o floydech (anebo snad možná právě proto...)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

Že neuhodnete, kdo dělal překlad pravidel na echoeshubu? :wink:

Správně, já :D

Jednoho krásného dne mi napsal jeden z OP echoeshubu soukromou zprávu, ve které se mě tázal, zda jsem "Čechoslovák". Napsal jsem mu, že ano, tak mě požádal o přeložení pravidel do češtiny, aby je mohl zveřejnit. Po nějaké době jsem mu je přeložil, načež mě zasypal chvályhodnými slovy: "Great! Excellent! Good job! How did you do that?? You're awesome! atd." Pak mi ještě slíbil, že do mainchatu napíše, aby mi všichni dali extra slot. Že prý si to za tu super práci zasloužím. A taky mi psal, že má předky z Československa a že má moc rád Českou republiku. No nevím, co si o tom mám myslet, protože to říká skoro každý Anglán nebo Amík, že má české předky... Aspoň já s tím mám takovou zkušenost, nevím jak vy.

Nicméně, nejen že mi nikdo žádný slot nedal, já jsem navíc po několika týdnech dostal permanentní ban :evil:

S dodržováním pravidel jsem měl na DC hubech problémy. Teď jsem raději přešel na torrenty- jsou mnohem pohodlnější a spolehlivější. Na yeeshkul nedám dopustit.
What do you mean interesting?

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

funny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
eclipse
piper
Příspěvky: 397
Registrován: 08.03.2007 18:35:09
Bydliště: Orlová

Příspěvek od eclipse »

Jend píše:Nicméně, nejen že mi nikdo žádný slot nedal, já jsem navíc po několika týdnech dostal permanentní ban :evil:
:smich: :smich: :smich: :smich: ...tak tahle veta me dostala =D>

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Truchu smutná příhoda..
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

Já to beru s nadhledem :D

...a touhou po pomstě :twisted:
What do you mean interesting?

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

Jak ziskat...

koncert z roku 1995, na kterem bubnoval Nick Mason a na kytaru hral Damon Hill a konal se na after-race party?

Info z Brain Damage:
http://www.brain-damage.co.uk/concert-d ... certs.html

27 July NM Silverstone Racetrack, England (with Damon Hill and Johnny Herbert)

Uz se po tom shanim delsi dobu. Aspon ted vim, kdy se konal ten koncert. :D )
Naposledy upravil(a) proti dne 08.01.2008 9:30:35, celkem upraveno 1 x.
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

obávám se, že žádné roio ani voio z těchto dvou koncertů (tzn. 6 July DG, Tango For Tibet, Battersea Park, Battersea, London, England a
27 July, NM, Silverstone Racetrack, England (with Damon Hill and Johnny Herbert) neexistuje. tedy alespoň wojtek ani pf-db nic takového neznají. a jak to není tam, nebude to nejspíš nikde...

(btw. kdysi jsem na netu našel fotku gilmoura z toho tibetského koncertu, jestli to někde najdu, hodím to sem.)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

Božínku, co bych za ten koncert dal! Damon Hill byl vždycky můj hrdina. Schummacher sucks :(
What do you mean interesting?

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

fernetti píše:obávám se, že žádné roio ani voio z těchto dvou koncertů (27 July, NM, Silverstone Racetrack, England (with Damon Hill and Johnny Herbert) neexistuje. tedy alespoň wojtek ani pf-db nic takového neznají. a jak to není tam, nebude to nejspíš nikde...
Velice rad bych se uspokojil s touto odpovedi, ale prave v tom roce 1995 kdyz jsem sledoval sestrih velke ceny v Silverstone, tak koncil zaberem na podium, kde na kytaru hral Damon Hill (Herberta jsem si nevsiml) a za bicimi se potil Nick Mason (normalne mu po tvari stekali potucky potu - To jsem nikdy jinde nevidel!!! :shock: Aspon se potil vic nez na DB-Tour. :D ). Byl jsem tehdy z toho dost paf, protoze jsem necekal, ze tam uvidim Nicka. Ten "zaznam" trval nekolik sekund, mozna minutu, nevim, nicmene z toho vyplyva, ze nekde prece jen nejaky zaznam je! Dle meho nazoru i delsi, jen nevime, kde je... Snad ho ma nejaka english televize, kdo vi...
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

Odpovědět